ERKEN GEBELİK POZİTİF KAN NEGATİF

neysh

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
310
78
26
Arkadaşlar lütfen başına gelen varsa yorum yapabilir mi çok ihtiyacım var🥺
Bugün normalde regl olmam gerekiyordu sabah erken gebelik testi yaptım silik pozitif çıktı aşağıya ekleyeceğim görseli, 2. kere yaptım o da silik çıktı bi heyecanla kan vermeye gittim negatif. 1.7 çıktı.
Sonra aklıma geç döllenme geldi, geç döllenme de beta hcg regl gününden sonra mı yükseliyor?
Kendimi bu ay farklı hissediyordum sık idrara çıkma , sadece sağ kasığımda ağrı hissi, ayak üşümesi vs şeyler adet belirtim yoktu gerçekten psikolojik mi gerçi orasını bilmiyorum.
Yani diyeceğim şu ki geç döllenme olabilir mi o şekilde gebeliğini öğrenenler sürecini anlatabilir mi zahmet olmazsa okumak dinlemek çok isterim neler geldi başınıza 🥺

Eklentiler

• IMG_7147.jpeg
    IMG_7147.jpeg
    79,5 KB · Görüntüleme: 161
Bugün normalde regl olmam gerekiyordu sabah erken gebelik testi yaptım silik pozitif çıktı aşağıya ekleyeceğim görseli, 2. kere yaptım o da silik çıktı bi heyecanla kan vermeye gittim negatif. 1.7 çıktı.
Sonra aklıma geç döllenme geldi, geç döllenme de beta hcg regl gününden sonra mı yükseliyor?
Kendimi bu ay farklı hissediyordum sık idrara çıkma , sadece sağ kasığımda ağrı hissi, ayak üşümesi vs şeyler adet belirtim yoktu gerçekten psikolojik mi gerçi orasını bilmiyorum.
Yani diyeceğim şu ki geç döllenme olabilir mi o şekilde gebeliğini öğrenenler sürecini anlatabilir mi zahmet olmazsa okumak dinlemek çok isterim neler geldi başınıza 🥺
Bende sizin gibi silik gördüm heyecanla gidip kan verdim 2 gün sonra tahmini negatif çıktı sonra 2 hafta bekledim sabırla çünkü hamilelik belirtileri yaşadığım senin dediğin gibi ve pozitif elhamdülillah.Sen bekle mutlaka kan da çıkacaktır.

Canım testin kuruma çizgisi gibi pozitif olsa pembe olurdu kan tahlili herzaman garantidir Alla inş nasip eder birgün

Ha bir de ek olarak polikistik over var demişti doktor 2 ay önce. 4 aydır deniyoruz ilk 2 ay +10 gün gecikme oldu 3. ay 2 gün erken oldum tam düzeldi heralde diye düşündüm ama bu ay tekrar gecikmedeyim. Sizce geç döllenme olabilir mi artış gösterir mi regl olmazsam 1 hafta bekleyip tekrar kan vereceğim ama sizin fikirleriniz nelerdir merak ediyorum

Çizgi hemen çıktı aslında biliyor musunuz 🥺 hiç beklemedim bile ama kan daha net biliyorum negatif sadece bu denli pozitif olması ve ardından kanda negatif çıkması üzdü
Maalesefki bu testlerle doğruyu öğrenen çok az insan var hep para tuzağı eğer şüphe niz varsa direk oan vermek daha mantıklı bide insan hevesleniyor şok üzücü

Bende sizin gibi silik gördüm heyecanla gidip kan verdim 2 gün sonra tahmini negatif çıktı sonra 2 hafta bekledim sabırla çünkü hamilelik belirtileri yaşadığım senin dediğin gibi ve pozitif elhamdülillah.Sen bekle mutlaka kan da çıkacaktır.
Çok sevindim sizin adınıza umarım benimde öyle bir şey olmuştur 🥺

Maalesefki bu testlerle doğruyu öğrenen çok az insan var hep para tuzağı eğer şüphe niz varsa direk oan vermek daha mantıklı bide insan hevesleniyor şok üzücü
Evet haklısınız böyle kötü bi tecrübeyle öğrenmiş oldum

Amin kardeşim öyle olma ihtimali var baya sizde de iki kez denemişsiniz testi hemde))
Aslında çok umutlanmak istemiyorum sonra büyük bir hayal kırıklığı oluyor🥺 Sizin belirtileriniz nasıldı tam olarak o 2 haftalık süreçte nasıl bir belirti yaşadınız hiç kanamanız felan oldu mu ve ne zaman pozitif oldu

Aslında çok umutlanmak istemiyorum sonra büyük bir hayal kırıklığı oluyor🥺 Sizin belirtileriniz nasıldı tam olarak o 2 haftalık süreçte nasıl bir belirti yaşadınız hiç kanamanız felan oldu mu ve ne zaman pozitif oldu
10Agustosta silik gördüm,kasık bel ağrısı pembemsi bir leke,aşırı tuzlu şeyler yemek isteği,18ime tam gördüm Kanda elhamdülillah siz de bekleyin

Bende erken testle öğrenmiştim kanı bir hafta sonra verin silik çizgi var büyük ihtimalle hamilesiniz 🌸

10Agustosta silik gördüm,kasık bel ağrısı pembemsi bir leke,aşırı tuzlu şeyler yemek isteği,18ime tam gördüm Kanda elhamdülillah siz de bekleyin
Ya benim canım bu arada tuzlu şeyler çekiyor biliyor musun afedersin fıstığın tuzunu iyice emdim yedim hiç aklımdan geçmezdi bu 😂

Ben predictor kullanmıştım en sağlamı o diyorlar onu dene yarın istersen
Ben 1 hafta sonra yapmayı düşünüyorum varsa regl olmam zaten yoksa da regl olurum biter kafam allak bullak oldu üzüyor yıpratıyor bu süreç özellikle yalancı pozitifler olduğunda

Ben 1 hafta sonra yapmayı düşünüyorum varsa regl olmam zaten yoksa da regl olurum biter kafam allak bullak oldu üzüyor yıpratıyor bu süreç özellikle yalancı pozitifler olduğunda
Ben sabırsız olduğum için aylarca erken gebelik testi denedim sonra ovülasyon takibi ile nasip oldu kafaya takınca da stresten olmuyor en iyisi adet geçmesini beklemek tabi

Kizlar sizce bisey var mi c bile cok silik cikti 🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_8944.jpeg
    IMG_8944.jpeg
    109,4 KB · Görüntüleme: 144
X