ERKEN GEBELİK POZİTİF KAN NEGATİF

Silik çizgi var gibi geliyor yarın tekrarla testini istersen ama ben testlerden yara aldım bugün en güvenilir kan geliyor en küçük şüphen olursa sevinmeden önce ilk kan vermeni öneririm
Ah kuzucum insallah rabbim doldurur kucagini🤲🏻 umutlanmiyorum baksana testin kendine hayri yok ki bana olsun😂 sanirim test yapmak hobi oldu bende 😍

Ah kuzucum insallah rabbim doldurur kucagini🤲🏻 umutlanmiyorum baksana testin kendine hayri yok ki bana olsun😂 sanirim test yapmak hobi oldu bende 😍
Amiiiin Allahım inşallah isteyen tüm kadınların kucaklarını hayırlı evlatlarla doldurur🙏🏻 Test yaptığımızda ki o heycanı seviyoruz belki de 😄

Arkadaşlar lütfen başına gelen varsa yorum yapabilir mi çok ihtiyacım var🥺
Bugün normalde regl olmam gerekiyordu sabah erken gebelik testi yaptım silik pozitif çıktı aşağıya ekleyeceğim görseli, 2. kere yaptım o da silik çıktı bi heyecanla kan vermeye gittim negatif. 1.7 çıktı.
Sonra aklıma geç döllenme geldi, geç döllenme de beta hcg regl gününden sonra mı yükseliyor?
Kendimi bu ay farklı hissediyordum sık idrara çıkma , sadece sağ kasığımda ağrı hissi, ayak üşümesi vs şeyler adet belirtim yoktu gerçekten psikolojik mi gerçi orasını bilmiyorum.
Yani diyeceğim şu ki geç döllenme olabilir mi o şekilde gebeliğini öğrenenler sürecini anlatabilir mi zahmet olmazsa okumak dinlemek çok isterim neler geldi başınıza 🥺
Merhaba canım benimde adetim bugün 12 gün gecikti tıpkı senin gibi erken gebelik testi yaptım yapar yapmaz çok silik bi şekilde çıktı tekrar başka bir test yaptım çıkmadı kan vermeye gittim beta 1.20 çıktı yarın tekrar kan vereceğim hayırlısı hakkımızda senin sonucun nasıl çıktı kan vermiş miydin sende

Merhaba canım benimde adetim bugün 12 gün gecikti tıpkı senin gibi erken gebelik testi yaptım yapar yapmaz çok silik bi şekilde çıktı tekrar başka bir test yaptım çıkmadı kan vermeye gittim beta 1.20 çıktı yarın tekrar kan vereceğim hayırlısı hakkımızda senin sonucun nasıl çıktı kan vermiş miydin sende
Canım regl oldum ben maalesef belirtiler yanılttı biraz

Çizgi hemen çıktı aslında biliyor musunuz 🥺 hiç beklemedim bile ama kan daha net biliyorum negatif sadece bu denli pozitif olması ve ardından kanda negatif çıkması üzdü
merhaba aynısını yaşıyorum:KK43: 2 pozitif idrar testi çıktı. ama 1 gün sonra kana gittim 0.100 çıktı. hiçbirşey anlamadım ya. siz ne yaptınız son durum nedir?

X