Erken gebelik olarak sol kasik ve tek tarfli bel agrisi sayilir mi

Cerenpz

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2019
24
5
26
Pazartesi günü yumurtlama gunumdu sol kasığımda belime vuran baya agrili bir gündü. 9 gun var adetime ara ara sol kasığımda batma oluyor arkasından sol belime vuruyor. Erken gebelik olarak yasayan var mi

Pazartesi günü yumurtlama gunumdu sol kasığımda belime vuran baya agrili bir gündü. 9 gun var adetime ara ara sol kasığımda batma oluyor arkasından sol belime vuruyor. Erken gebelik olarak yasayan var mi
Şaşırdım. Aynı şeyi yaşıyoruz. Pazar yumurtladım, adetime 9 gün var ve sağ kasık ağrısı çekiyorum dün akşamdan beri. Ama benim belime vurmuyor ağrı.

Ne düşünsem bilemedim sanirim test yapsam cikmayacak erken gibi
Evet çok erken, ben de ilk defa yaşadığım için merak ediyorum. Benim ağrım bacağıma doğru vuruyor. Acaba kist mi oluştu diyorum bir taraftan, diğer yandan da acaba gebelik mi? Beklemekten de başka çare yok gibi. Siz istiyor musunuz çocuk?

Evet istiyorum ne yazikki benim de aklima kist mi diye geliyor ama bu zamana kadar hic olusmadi adetim gep duzenli olur agri bile yasamam internetten arastirdigimda rahim baglari genisledigi icin geriliyor yazıyordu bilemiyorum ama ilk defa oluyor aklimda sureklu bi soru

Mrb benimde ovulasyon 11 indeydi o gunden sonra hep kasik agrisi bel agrisi oldu 19 unda da şiddetli ara ara sancilanmam oldu acile gittim hic bisey yapmadilar agri kesici serum verdiler bugun bat unumdu ve dun gece butun belirtileri yasadim oldum olucam die ama hala gelen giden yok ara ara sanci oluyor aniden cok usuyorum yada atesleniyorum hamile olabilirmiyim ki

Illa adet gecmesini mi beklememiz lazım anlamiyorum

Illa adet gecmesini mi beklememiz lazım anlamiyorum
Erken döllenme olunca erken gebelik testinde çıkıyormus bildiğim kadarıyla ama geç döllenmede bat günü geçmesi gerekiyormuş bilemiyorum canım bende merakla bekliyorum aslında hepimiz için hayırlısi ve gönlümüzden geçen olsun inşallah.

Insallah canım bende merakla bekliyorum

Merhaba
Aynı dertteniz benimde kasıklarımda agrı var bıçak batması gibi giriyo 1 dkka sonra felan geçiyo biraz araştırdım enfeksiyon sebebide oluyo gebelikte tek bu degil bnde gögüs ucu hassayeti halsizlik beraberinde ama umutlanmak istemiyorum bat 27 ne yapsam bilemedim beklemedeyim hayırlısı olsun hepimiz için

Insallah enfeksiyon degildir

Benim bugün yok ağrı, sadece bazı ani hareketlerde ve şiddetli hapsirmada falan oluyor.

Merhaba kızlar,
Ben yumurtlamadan iki gün sonra şiddetli bel ağrısı ve kasık ağrısı yaşadım ve bel ağrım hiç geçmedi, ara ara bacağıma kadar vuran sağ kasık ağrım vardı. Reglime 4 gün kala erken gebelik yaptım 15 dkka da silik ikinci çizgi çıktı. İki gün geçince de yani reglime iki gün kala test yaptım bugün ve 1 dkka içinde ikinci soluk çizgi çıktı. Daha kanda baktırmadım ama hamileyim galiba. Yani demek istediğim evet erken gebelik belirtisi olabiliyor. Ama beni en şüpheşendiren şey 10 gün kala göğüslerimin günden güne hassaslaşması oldu. İnşallah hamilesinizdir ☺

Eklentiler

• 2A1E7792-E765-4885-8A95-F5649FC26B4A.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 877
Hayırlı olsun şimdiden. Darısı başımıza.

Hayırlı olsun

Bendede vardı ama bunlar benim dün bitti ağrım batmalarım herhalde bu ayda hamile değilim

InşALLAH hamilesindir cnmm
Benimde 16sinda yumurtlama günümdü ozamandir kasıklarda bel de ağrı var fazla su içmiyorum ama sık sık idrara çıkıyorum adetime 6 gün var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…