Erken gebelik olarak sol kasik ve tek tarfli bel agrisi sayilir mi

Kizlar bende yumurtalama takibi yapıyordum yumurtalama dan 10 gun sonra test yaptim gebe oldugumu ogrnedim hemde cok cok silik bir çizgiyle demem o ki belirtiler erkendende olabiliyor

Merhaba kızlar,
Ben yumurtlamadan iki gün sonra şiddetli bel ağrısı ve kasık ağrısı yaşadım ve bel ağrım hiç geçmedi, ara ara bacağıma kadar vuran sağ kasık ağrım vardı. Reglime 4 gün kala erken gebelik yaptım 15 dkka da silik ikinci çizgi çıktı. İki gün geçince de yani reglime iki gün kala test yaptım bugün ve 1 dkka içinde ikinci soluk çizgi çıktı. Daha kanda baktırmadım ama hamileyim galiba. Yani demek istediğim evet erken gebelik belirtisi olabiliyor. Ama beni en şüpheşendiren şey 10 gün kala göğüslerimin günden güne hassaslaşması oldu. İnşallah hamilesinizdir ☺
Reglime 7 gun var erken gebelik yaptim tek cizgi 😒

Mrb benimde ovulasyon 11 indeydi o gunden sonra hep kasik agrisi bel agrisi oldu 19 unda da şiddetli ara ara sancilanmam oldu acile gittim hic bisey yapmadilar agri kesici serum verdiler bugun bat unumdu ve dun gece butun belirtileri yasadim oldum olucam die ama hala gelen giden yok ara ara sanci oluyor aniden cok usuyorum yada atesleniyorum hamile olabilirmiyim ki
Aynı belirtiler bende de sol kasık da agirma ve ağrının bacağa bele vurması bende çok istiyorum cocuk ama hamilemiyim bilmiyorum adet sancısı diye düşünüyorum.

Kizlar bende yumurtalama takibi yapıyordum yumurtalama dan 10 gun sonra test yaptim gebe oldugumu ogrnedim hemde cok cok silik bir çizgiyle demem o ki belirtiler erkendende olabiliyor
Hayırlı olsun. 😍 Sağlıklı devam etsin inşallah. Darısı biz bekleyenlerin başına. 🙏🙏🙏
Ne gibi belirtileriniz vardı?

Benimse pazartesi normalde yumurtlama 14.günümdu doktor yumurtalarin gelişmemiş dedi bana adet olunca gel hormon testine başlıcaz dedi üç gündür midem.okdr kötüki bel ağrısı kasık agrisi diş ağrısı var adet olcam diyordum kendi kendime doktora gittim ilac verdi icimde bise test al dedi yaptik.silik çizgi cıktı sabah tekrarlicam ama sanırsam hamileyim

Benimse pazartesi normalde yumurtlama 14.günümdu doktor yumurtalarin gelişmemiş dedi bana adet olunca gel hormon testine başlıcaz dedi üç gündür midem.okdr kötüki bel ağrısı kasık agrisi diş ağrısı var adet olcam diyordum kendi kendime doktora gittim ilac verdi icimde bise test al dedi yaptik.silik çizgi cıktı sabah tekrarlicam ama sanırsam hamileyim
test silikse gebelik olabilir ,resmini atabilir misiniz testin ☺️

Eklentiler

• 20191126_200423.jpg
    20191126_200423.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 486
İnşallah belirtidir bu kasık olayları :halay:Benim de adete 5 gün var. Ani hereketler de sağ kasık ta bıçak batması yaşıyorum. normal de en son kızım da yaşamıştım bu durumu. Bakalım ümitlendim :eek:

2 güne regl olmam lazim bugün az az ama yogunn kıvamda koyu kahve tarzi akıntı geldi adet oncesi gelen akinti mi yoksa yerleşme mi diye bekliyorum suan icin sizlerde bi haber var mi

Merhaba kızlar,
Ben yumurtlamadan iki gün sonra şiddetli bel ağrısı ve kasık ağrısı yaşadım ve bel ağrım hiç geçmedi, ara ara bacağıma kadar vuran sağ kasık ağrım vardı. Reglime 4 gün kala erken gebelik yaptım 15 dkka da silik ikinci çizgi çıktı. İki gün geçince de yani reglime iki gün kala test yaptım bugün ve 1 dkka içinde ikinci soluk çizgi çıktı. Daha kanda baktırmadım ama hamileyim galiba. Yani demek istediğim evet erken gebelik belirtisi olabiliyor. Ama beni en şüpheşendiren şey 10 gün kala göğüslerimin günden güne hassaslaşması oldu. İnşallah hamilesinizdir ☺
Merhaba benimde yumurtlama 1 ve 2 temmuzdu 3 temmuz çatlmaydı fakat iki gündür bel ağrısı bacağa ve bileğe vuran ağrı aşırı şekilde göğüs hassasiyeti var en son Nisan ayındada aynj belirtiler vardı yazmışım hepsini ve adet olmuşum kafamda soru işareti var Mayıs Haziran yumurtlma yoktu

X