Erken gebelik olarak sol kasik ve tek tarfli bel agrisi sayilir mi

Kizlar bende yumurtalama takibi yapıyordum yumurtalama dan 10 gun sonra test yaptim gebe oldugumu ogrnedim hemde cok cok silik bir çizgiyle demem o ki belirtiler erkendende olabiliyor

Reglime 7 gun var erken gebelik yaptim tek cizgi

Aynı belirtiler bende de sol kasık da agirma ve ağrının bacağa bele vurması bende çok istiyorum cocuk ama hamilemiyim bilmiyorum adet sancısı diye düşünüyorum.

Kizlar bende yumurtalama takibi yapıyordum yumurtalama dan 10 gun sonra test yaptim gebe oldugumu ogrnedim hemde cok cok silik bir çizgiyle demem o ki belirtiler erkendende olabiliyor
Hayırlı olsun. Sağlıklı devam etsin inşallah. Darısı biz bekleyenlerin başına.
Ne gibi belirtileriniz vardı?

Benimse pazartesi normalde yumurtlama 14.günümdu doktor yumurtalarin gelişmemiş dedi bana adet olunca gel hormon testine başlıcaz dedi üç gündür midem.okdr kötüki bel ağrısı kasık agrisi diş ağrısı var adet olcam diyordum kendi kendime doktora gittim ilac verdi icimde bise test al dedi yaptik.silik çizgi cıktı sabah tekrarlicam ama sanırsam hamileyim

test silikse gebelik olabilir ,resmini atabilir misiniz testin

İnşallah belirtidir bu kasık olayları Benim de adete 5 gün var. Ani hereketler de sağ kasık ta bıçak batması yaşıyorum. normal de en son kızım da yaşamıştım bu durumu. Bakalım ümitlendim

2 güne regl olmam lazim bugün az az ama yogunn kıvamda koyu kahve tarzi akıntı geldi adet oncesi gelen akinti mi yoksa yerleşme mi diye bekliyorum suan icin sizlerde bi haber var mi

Merhaba benimde yumurtlama 1 ve 2 temmuzdu 3 temmuz çatlmaydı fakat iki gündür bel ağrısı bacağa ve bileğe vuran ağrı aşırı şekilde göğüs hassasiyeti var en son Nisan ayındada aynj belirtiler vardı yazmışım hepsini ve adet olmuşum kafamda soru işareti var Mayıs Haziran yumurtlma yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…