Erken gebelik belirtisi mi?

Poncikokiz24_

Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
111
29
Kızlar benimde 18 yumurtlama 19 çatlamaydı değerlendirdim 21-25 eylül arası aşırı gaz sancısı vardı ara ara çok olmasada oluyor ve 5 gündür aşırı bel ve sırt ağrım var kasık batmalarım oluyor,ara ara sık idrara çıkma ve akıntı vardı beyaz renk, şuan bat a 3 gün kaldı. Şuanda hafif grip belirtilerim var halsiz hissediyorum kendimi Göğüs hassasiyeti falan yok yerleşme kanamasıda yok bende .
Sizce gebelik belirtisi olma ihtimali varmıdır?

Bende hamileliğimi ilk öğrendiğimde grip ve halsizlik gibi bir belirti vardi tam grip gibide değildi bende acaba hamilemiyim diye test yapmıştım pozitif çıkmıştı. Biraz bekleyip test yap

Bende hamileliğimi ilk öğrendiğimde grip ve halsizlik gibi bir belirti vardi tam grip gibide değildi bende acaba hamilemiyim diye test yapmıştım pozitif çıkmıştı. Biraz bekleyip test yap
gecikirsem direk kan vereyim diyorum elim test almaya gitmiyor hiç 1.5 yıldan sonra isteksizlik oluştu artık hemen test alimde yapim diye

Peki bu yaşadıklarım grip falan bağışıklık düşüklüğü kısaca belirtimidir
Belirti olabilir ama gerçek bir soğuk algınlığı da olabilir yani test yapmadan yada kan vermeden ogrenemezsiniz ama sters de yapmayın stres de çok olumsuz etkiler. Bir de gebeliği erkenden öğrenmek güzel bir şey değil çünkü çok erken tanilarda kan değerin düşük oluyor ultrasonda kese daha gözükmüyor öyle olunca hamilemiyim boş gebelik mi kimyasal gebelik mi vs. Haftalarca içine kurt düşüyor bende öyle oldu hatta keşke bekleseydim de biraz zaman geçince öğrenseydim direk bebeği görebilseydim dedim.

1.5 yıldır bekliyorum olsun diye her ay ayrı bir umut işte bu ayda hiç test alasım gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…