Gebeliğe Hazırlık Erken doğumdan sonra rahim dinlendirme,hamilelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilemiyorum canım şuan yumurta kiste dönüştüğü için yarın doğum kontrol hapına başlıca zaten doğumdan sonra ilk Dr muaynemdi mahvoldum ağlamaktan Dr derdimi bile anlatamadım ortam hamileler ultrason çatal allak bullak oldum Dr kisti görünce hap kullanıcam dedi tahlil istedi zaten ağlıyordum odadan çıktım yarın sonuçlarımı göstermeye gidicem
Bende doğum sonrası kontrole gittim yatağa uzandım ekrana baktım sanki hala ordaymış gibi ama yoktu kapkara bir boşluk vardı ekranda. Ağladım diye doktorda çok konuşamadı. :KK43: çok zpr ya :KK43:

Iyi olmaya çalışıyorum canim sen nasi oldun. Döndün mü evine
Allah yardımcın olsun inşaallah. Bende aynıyım. Sürekli araştırma içindeyim işte. Daha gitmedim canım. 15 günüm var daha burdayım.

Merhaba yazdıklarınızı okumaktan vazgeçmediğim tüm kk üyeleri...
Ben 20+2 de erken doğumla oğlumu kaybettim.:KK43: :KK43: patoloji sonucuna göre Plasentada enfeksiyon varmış suyum kesesiyle beraber geldi ve açılma olunca normal doğum yaptım. :KK43: haftası ve kendisi küçük olduğu için küveze de alınmadı.
Bugün 8.gün doktora gittik ve 6 ay korunun dedi. Antibiyotik verdi hali hazırdaki enfeksiyonu geçirmek için.
Sonraki hamileliğinde de rahimağzına dikiş atıcaz ve devamlı bir şekilde antibiyotik kullanıcaksın dedi.
Şimdi var mı benim gibi erken doğum yaşamış ve bekleme süresinde olanlar?
Birlikte bekleyelim, zaman geçmeyecek yoksa?
6 ay değilde 3 ay beklesek olur mu acaba? Kendimizi hazır hissetsek...
Aslında hamile kalma fikri bile çok korkutucu ama bebek kaybedince sanki en iyi ilaç sağlıklı bir bebek olacakmış gibi geliyor.
Merhaba aradan uzun zaman geçmiş ama sizinle aynı durumu yaşadım bir hafta önce siz sonrasında ne yaptınız nasıl geçirdiniz süreci yeniden hamile kalabildiniz mi bilgi verip yol gösterirseniz çok sevinirim

X