Erken doğum

songull27

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
28
5
28
Hanımlar merhaba benim bir kaç gündür lekelenme ve ishal sorunum vardı doktora gittim,doktorum rahimde kasılma başladığını ve erken doğum riskinin çok olduğunu söyledi bol dinlen bardak bile kaldırma kalkma dedi daha 22 haftadayiz bu durumu yaşayan var mı ? 27 haftadan önce bebek alınsa bile yaşama ihtimali çok az diyorlar

Hanımlar merhaba benim bir kaç gündür lekelenme ve ishal sorunum vardı doktora gittim,doktorum rahimde kasılma başladığını ve erken doğum riskinin çok olduğunu söyledi bol dinlen bardak bile kaldırma kalkma dedi daha 22 haftadayiz bu durumu yaşayan var mı ? 27 haftadan önce bebek alınsa bile yaşama ihtimali çok az diyorlar
25. Haftadayiz kızlar

İlaç verdi mi sadece dinlenmekle olmaz

Ben yaşadım ve kötü sonuçlandı.bebegim melek oldu rabbim korusun sağlıkla kucağınıza alin inşallah yaşama kısmını rabbim bilir ömrü uzun olsun inşallah

Merhabalar
Bende bir ay önce yoğun kanama ile acile gittim 29 haftalık hamileydim bebek eşinden ayrılmış acil ameliyata aldılar benimde bebegin hayatı riski vardı rahim alindi yoğun bakım v.s beni zor kurtarmışlar şu an bebeğim kuvezde ve beyninde 4.evre kanama olduğu için sant takıldı oda kilosu az olduğu içim geçici dediler 3 kiloya geldiğinde kalıcı sant takicaz şu aj durumu kötüye gittigi için acil taktılar tabi buna bağlı hidrosefali de başladı
Bu şekilde olup hasar kalmayan bebekleriniz oldumu Bu süreci yaşayanlar lütfenn yardim edin fikirllerinize ihtiyacım var
Çöl üzülüyorum ciğer geliştirici falan yapılamadı doğduktan iki gün sonra kalbi durmuş 48 dakika kalp masajı sonrası hayata dönmüş bunlar olurken bende yoğun bakımdaydim
Piskoljim alt üst oldu bir aydır kabusu yaşıyorum sanki:KK43:

X