Erken doğum yaptım tekrar hamile kalmak istiyorum

blackwomen9

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2021
30
13
1 ay önce 32 haftalık erken normal doğum yaptım. Ve hamileyken doğum yaparkende koronaydım. Bebeğim 3 gün sonra ciğerleri gelişmediği için hipertansiyondan kalbi durarak vefat etti ve tekrar gebe kalmak istiyorum. İlişkiye girdik hamilelik olur mu olursa ne gibi riskleri var çok istiyorum tekrar çocuk sahibi olmak lütfen yardım edin başına böyle bi durum gelen var mı 😔😭

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay önce 32 haftalık erken doğum yaptım. Bebeğim 3 gün sonra vefat etti ve tekrar gebe kalmak istiyorum. İlişkiye girdik hamilelik olur mu olursa ne gibi riskleri var çok istiyorum tekrar çocuk sahibi olmak kendi canım pahasına lütfen yardım edin başına böyle bi durum gelen var mı 😔😭
Kaybın için çok üzgünüm bende 3 ay önce kızımı kaybettim başınız sağolsun.sezeryan doğum mu yaptın adet oldun mu

Normal doğum yaptım 14. Gün kanamam kesilmişti şimdi tekrar geliyor arada şeninde başın sağolsun gerçekten çok zor ciğerim yanıyor inşallah rabbim aynı meleği bize geri gönderir😭😭😭 korunmuyoruz lohusalığı falan unuttum çünkü

Normal doğum yaptım 14. Gün kanamam kesilmişti şimdi tekrar geliyor arada şeninde başın sağolsun gerçekten çok zor ciğerim yanıyor inşallah rabbim aynı meleği bize geri gönderir😭😭😭 korunmuyoruz lohusalığı falan unuttum çünkü
Allah sabir yureginizs ferahlik versin ınş 😔🤲 haftasida cok kucuk degildi bebeginizin cigerlerimi gelismemisti acaba ?

Şuan öyle bi psikolojideyim ki anlatılmaz yaşanır derecesinde her sabah gözünü açtığında veya her uykuya dalışında aklına gelmesi doğum yaparken ağlamasının kulağına gelmesi ne kadar acı bi durum anlıyor musun rüyama girmesi için saatlerce dua edip uyuyorum hayallerim vardı neler düşünüyordum ellerim bomboş kalbim acıyor hiç yaşıyormuşum gibi gelmiyor

Kendimi en kolay toparlayacağım şekil hamile kalarak ve onun minik hareketlerini hissederek yoksa kafayı yemek üzereyim rabbim kimseye yaşatmasın acı ve zor bi durum canım pahasına derkende illa ölmek için değil bi yerime bişey olsun ama evladımın kılına zarar gelmesin istiyorum
Yardim almalısınız . Psikolojik olarak . Çok geçmiş olsun çok üzüldüm.

İstemiyorum çocuğuma dua ederek onu düşleyerek kendimi toparlamaya çalışıyorum merak etmeyin

Başınız sağolsun. Rabbim ferahlık versin. Ama bu stresle tekrar hamile kalmayı da zorlastırırsınız. Önce terapi alın. Sakinleşin. Mateminizi sürdürün bir süre sonra doktorunuzun uygun gördüğü şekilde ilerlersiniz. Canıniz değil ama bu 2. Evladınızın pahasına olabilir. Rahminiz önce kendine gelsin. Sağlıklı olduğundan emin olduktan sonra 2. Bebeginiz için çalışmalara başlarsınız.

İstemiyorum çocuğuma dua ederek onu düşleyerek kendimi toparlamaya çalışıyorum merak etmeyin
1ay çok erken düşüklerde bile doktor 3ay korunun diyor toparlanmak için . Onu düşleyerek toparlanmaniz çok zor . Şuan yaşıyor olsaydı bu kadar olmuştu şuan yaşıyor olsaydı emekliyor olurdu demekle çok zor .

1ay çok erken düşüklerde bile doktor 3ay korunun diyor toparlanmak için . Onu düşleyerek toparlanmaniz çok zor . Şuan yaşıyor olsaydı bu kadar olmuştu şuan yaşıyor olsaydı emekliyor olurdu demekle çok zor .
Yanlış anladınız psikolojik olarak fiziksel olarak zaman alıyor biliyorum

1 ay önce 32 haftalık erken normal doğum yaptım. Ve hamileyken doğum yaparkende koronaydım. Bebeğim 3 gün sonra ciğerleri gelişmediği için hipertansiyondan kalbi durarak vefat etti ve tekrar gebe kalmak istiyorum. İlişkiye girdik hamilelik olur mu olursa ne gibi riskleri var çok istiyorum tekrar çocuk sahibi olmak lütfen yardım edin başına böyle bi durum gelen var mı 😔😭
Canım hem geçmiş olsun hem başın sağolsun da,ne ara kendine geldin,ne ara maddi manevi iyileştin,ne ara keyfin yerine geldi de eşinle sarmaş dolaş oldun 🤔
Bir dur,bu psikolojiyle ne gebelik ne annelik kaldırılacak şey mi😳

Bende nerde kaldınız diyordum yetiştiniz kötü bişey demek istemiyorum ama umarım böyle bişey yaşamazsın da benim halime düşmezsin sadece bunu söylemek istiyorum diğer söylediklerin afedersin de bi tarafımda bile değil

Allah yardımcın olsun canım nice kadın var 40dan sonra hamile kalıyor sen Allaha dua et olacaktır eminim normal doğım yapman çk büyük avantaj ama lütfen yeniden hamile kalmak için düzgün beslen kendine dikkat et

Canım hem geçmiş olsun hem başın sağolsun da,ne ara kendine geldin,ne ara maddi manevi iyileştin,ne ara keyfin yerine geldi de eşinle sarmaş dolaş oldun 🤔
Bir dur,bu psikolojiyle ne gebelik ne annelik kaldırılacak şey mi
Doğurup acısını çekip kara toprağa verince ben görürüm seni bu ne laubalilik ne terbiyesizlik

X