erken doğum yapıp sonradan düzelen bebişler...

beril78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
294
1
kızlar iş arkadaşımın salı günü bebişi oldu ama 8 aylık olduğu için bebekte nefes alma ve kalp ritim bozukluğu problemi var şimdilik 1 aya kadar kuvezde kalması gerekiyormuş.doktorlarda pek ümitli konuşmuyorlar açıkçası...bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı aramızda bebeği sağlıkla gelişen sonradan bir problem yaşamayan...bu konuda dualarınıza ihtiyacımız var.herkese hayırlı sağlıklı hamilelikler inşallah...

ben çevremde pek çok 8 aylık doğan sonrasında sağlıklı hayatına devam eden bebişleri olan kişi duydum.

eğer doktorlar ümitsiz konuşuyorlarsa çok farklı bir sorun var demek ki. yani 8 aylık doğduğu için değildir gibi geliyor. yinede allahtan ümidini kesmesin. tıp çok ilerledi. allahın izniyle inşallah sağlığına ve anacığının kucağına kavuşur. allah yardımcıları olsun...

bende 8 aylıkken dogurdum 1770 grm ama cok saglıklıydı herseyde normaldı 3 gunde cıktık hastaneden

Benimde yengem 8 aylık doğum yaptı. Bebeğimiz 2200 gr doğdu ve çok sağlıklıydı, küveze hiç konmadı. Sadece çok güçsüzdü meme ememiyordu, bu yüzden 10 gün falan hastanede burnundan beslendi o kadar. Şimdi maşallah çok sağlıklı. 8 aylık doğan başka bebeklerde biliyorum ve çok sağlıklılar, büyük ihtimalle sizin bebeğinizin başka bir problemi vardır. Bir arkadaşım 25 haftalık doğurdu ve şimdi bebeği çok sağlıklı.

X