Erken doğum yapanlar ve riski olanlar bakar mısınız

Çok geçmiş olsun kanamalı hamilelik geçirenler hep yatmalı zaten Doğuma kadar risk devam ediyor bizim için kanama geçti ama dinlenmeye devam ediyorum ben de... çok yormayın kendinizi. Rabbim bebeklerimizi korusun.

Çok geçmiş olsun kanamalı hamilelik geçirenler hep yatmalı zaten Doğuma kadar risk devam ediyor bizim için kanama geçti ama dinlenmeye devam ediyorum ben de... çok yormayın kendinizi. Rabbim bebeklerimizi korusun.
Evet canım sorma ilk 3 ayda kanamalı geçirdim şimdi tekrar başladı

Inşallah zamanında gelir canım. Sana bisey sorcam bebek arada bi toplaniyo ama dönerken de aynı his olusuyo ya öyle yapiyo bu kasılma mi yoksa bebek döndüğü için mi böyle oluyo
Canim ben bu kasilma isini tam anlayamadim benim cok erken dönemlerden itibaren karnim sertlesiyordu doktora her söyledigimde üsütmüssündür bebek dönüyordur diyordu. Son zamanlarda ani kramp seklinde agrilar ve karnim cok sertlestigi zaman kasilma oldugunu ayirt edebildim..Birden siddetli bir agri giriyordu bir kac saniye nefes alamiyordum karnim sertlesiyordu sonra yumusainca agrim geciyordu ozaman kasilma demisti doktor benim hamileligim riskliydi surekli hormon ilaclari ve igneler kullandim oyuzden normal bir gebelik gecirmedim canim.

Benim de öyle canım ilk 3 ay yattım kanamam vardı şimdi de erken doğum riski çıktı işte. Baştan kanama olunca demek ki sonu kolay kolay gelmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…