Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

Hayıt etkisini yitirmiyormuş canım bildiğim kadarıyla mucizevi bir bitki :)

benimde küçüklüğüm beri yüksek ama göğüslerim maşallah şanslı mıyım ne

Son düzenleme:
Maşallah sea_d maşallah :81:

Hayıt içiyoruz canım bizce ondan .. Yalnız bi sorun var. Adet oldum bugün, 5 gün önceden Düzenliydi hep Bi yeri düzeltelim derken diğerini de bozduk iyi mi

benimde adet görebilmemde etkili olabilir mi ki bu tohum

Son düzenleme:
Aslında hayıtı çoğunluk adet düzensizliği için kullanıyor. Bence etkili olabilir. Baksana erken adet oldum ilk defa Başıma gelmese inanmam sea_d Seni çok iyi anlıyorum. Seni hayal kırıklığına uğratacak bir şey demem asla.

biliyorum adet düzensizliği için kullanılıyor.bir kere aktara gittik almayı düşündüm ama kısmet olmadı.
yani ilaçsız adet göremeyen, hatta ilaçla bile problem yaşayan biri için kendiliğinden adet görmek hayal olsa gerek...

İlaçların bu bitkilerden yapıldığını düşünürsen hiçte hayal değil.Derdi veren Allah çözümünü de vermiştir

Benim 6.günüm bitmiş, en 15 gün devam etmeyi düşünüyorum ya da elimdeki paket bitene kadar.

kizlar birsey sorucam bu hayit kullananlar kendilerinde libido artisi gozlemlediler mi? cunku bu hayit otu ayni zamanda afrodizyakmis, benim ostrojenim dusuk libidom da baya dusuk icimden opmek sarilmak bile gelmiyor. oyuzden kullanmayi dusunuyorum ben de. sizde bir degisiklik oldu mu? erkek arkadasi olanlar yada kocasi olanlar? :))

buarada yabanci kaynaklardan birsey ogrendim mesela bu hayit tohumunu kurutup icindeki tohumlari karabiber ogutucusuyle ogutursek karabiber gibi kullanabilirmisiz bu tohumlari. yani salatalara corbalara bu tohumlari serpebilirmisiz oyle de kullanilabilirmis. cayinin tadini begenmeyenler icin iyi bir fikir gibi:)
linki de veriyim hatta http://www.herbal-supplement-resource.com/chaste-tree-berry.html

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…