Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar

graf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2006
700
8
İşte erkeklerin sık başvurduğu yalanlar. Kadınlara en çok söylenen 10 yalanı merak ediyor musunuz?

Annenle vakit geçirmeyi çok seviyorum: Bazen bir kadının gönlünü kazanmanın en büyük anahtarı, ailesidir.

Mesaiye Kalıcam.Çok çalışıyorum !

Dişi sineğe bile bakmam: Sevgilisi kırmak istemeyen erkeklerin kullanmaktan, kadınların ise duymaktan bıkmadığı bir yalan...

Tıraş bıçağımı kullanabilirsin: Kız arkadaşının bacaklarındaki tüylerden şikâyet eden erkekler mesajlarını, tıraş bıçağını teklif ederek veriyor.

Yemeklerini çok beğeniyorum: Yumurtayı bile yemek kitabına bakmadan yapamıyor mu! En azından çaba gösteriyor. Bu yalan kesin işe yarıyor.

Bana Jennifer Lopez'i hatırlatıyorsun: Bir başka büyük yalan. Fakat bu sözleri duyan kadınların özgüven kazandığı da bir gerçek.

Daha sonra konuşuruz: İstikametini beğenmediği bir sohbetin yönünü değiştirmek isteyen erkeklerin sihirli cümlesi.

Oryantal izlemekten hoşlanmıyorum: Yapmayın, oryantal izlemekten hoşlanmayan erkek var mı?

Hiç şişman görünmüyorsun: Kadınların en sık sorduğu soru; 'Bu kıyafet beni şişman mı gösterdi?' Bu yalan da, verilecek en güzel cevabı oluşturuyor.

Statü yalanı: Erkekler abartmayı sever. En önemli işte onlar çalışır. İşte bu yalan, kendilerini üstün görme düşüncesinden kaynaklanıyor.

Bilgi yalanı: Hiç bilgi sahibi olmasa da, erkeklerin yüzde 84'ü bilgi sahibiymiş gibi davranır. Kendilerini sorun çözme konusunda yetenekli
görür.

Duygu yalanı: Erkeklere, "Bir problemin mi var?" diye sorulursa, "Hayır, yok!" derler. Çünkü erkekler, güçlü olduklarını kanıtlama ihtiyacı duyar.

Korku yalanı: Erkekler, cesur olmaları gerektiğini sanırlar. Onun için korkularını ve fobilerini yalanla saklar.

Tembellik yalanı: Yaptıkları her şeyi abartılmış gerekçelerle savunmayı çalışır. Beyinlerinin arkasında yatan düşünce ise yaptıkları her şeyin bir anlamı olduğudur.

Son düzenleme:
X