erkeklerde en nefret ettiğimiz kusurlar! eklemek isteyen?

Yukarıdakilerin hepsine ek olarak erkek olmayı bilmeyenler, rolleri değiştirenler. naz, kapris, dedikodu yapmak bir erkeğe yakışıyor mu hiç!

Yalan söylemeleri ve yalanı ortaya çıktığı halde sonuna kadar inkar etmeleri. Arkadaşlarının yanında girdiği tripler. Kadın erkek eşitsizliğini savunmaları ve daha fazlası.....

hiddedli ve uzuuunca bi uğraştn sonra yazdığın uzuuuun msja sadce tamam dye kısacık cvp atmalarııııı (yada msjın içndeki onca sorudan işlerine gelen en kolay soruyu seçp sadece ona cvp yazmalarııı)

Son düzenleme:
Genel olarak erkeklerde en hazetmediğim kusur; kadınlar herşeyi bilmez tavırları. Kusur değil tabi bu; hödüklük. Valla öldüresim geliyor böylelerini.

Erkek arkadaşımda ise en nefret ettiğim kusur bana kızınca susması. Kavga edelim azcık değil mi ağız tadınca kırılıyor, susuyor yahu.

Beyaz pantolan gıymelerı bıde bu yetmezmıs gıbı beyaz pantolonu ustune beyaz tısort veya gomlek gıyemelerı... Beklkı sacmalıyorum ama beyaz gpontolan gıyen erkekler ıtıcı gelıyor bana:)

cok konusan erkekjlerı hıc sevmem .
cunku cok konusan bos konusur ,her soyledıgı sallamasyondan ıbarettır

Laubali erkeklerden nefret ederim.Birde yapamayacağı bir işi söylememeli insan yapabilecekse söylemeli.Erkeğin bir ağırlığı olmalı necati şaşmaz gibi olacak erkek.(gülben ergen gibi bende )

yürüyen özgüven olanından neffret ederim, kendini beğenmiş , kendini herşeye layık gören, ne yapsan yaranamadığın , sevgi ilgi istesen ben böyleyim deyip kenara çekileninden neffrettt ediyorummmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…