Erkekler de bakir olmalı mı?

calemityjane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
1.381
0
her ne olursa olsun erkekler için önemlidir evleneceği kadının bakire olması çoğu zaman..ya sizce? sizce de önemli mi evleneceğiniz adamın bakir olması..
yoksa sizden önce tecrübe ve deneyimler edinmiş olasını mı isterdiniz?

kocanın el değmemişini bulmak zor bence:Roflol:,bence farketmez şakkıdıaşk olsun:asigim: sevgi olsunŞeniz gönüller bir olsun derim ben.a.s.

Aslında tabiki o bende bakirelik arıyorsa bende ondan bakir olmasını istemek hakkımdır diye düşünüyorum. Ama bu çok zor tabi. Bu iş hakla hukukla olmuyor nede olsa...

sevmek önemli arkadaşın dediği gibi herkes birbirini tanıdğı andan itibaren kabul etmeli geçmişi kimse kurcalamamalı

Kendisi evlenecegi insanin mutlaka bakire olmasi gerektigine inaniyorsa ve namusun iki bacak arasinda oldugunu düsünüyorsa ,elbetteki ben de onun bakir olmasini beklerim!

Sevdigimi baskasiyla paylasmamis olmak adina tabii ki bakir erkek tercihim olurdu..

her ne olursa olsun erkekler için önemlidir evleneceği kadının bakire olması çoğu zaman..ya sizce? sizce de önemli mi evleneceğiniz adamın bakir olması..

Hiç önemli değil bence ,tecrübeli yada bakir olması.:1no2::1no2:

bazen bende bunu haksizlikmis gibi dusunurum ama bayanin bakire olmasina katiliyorum... erkegin zaten bakiri bulunmaz heralde heleki bu zamanda... tecrubeli birseyler gecmiste yasamis olabilir onemlisi evlendikten sonra gozu disarida olmamasi ve durust olmasi!sengözlerimebaksanab

neden bakir erkek istemiyoruz ki kızlar onlar bakire kız istiyor ama...bu dünya neden erkeklerin zevkine göre dönüyor anlamıyorum...

evleneceği kadının illa bakire olması gerektiğini savunuyosa erkek kendisi de bakir olmalı..çifte standart olmaz bu konuda..kendisi her istediğini yaşayacak ama evleneceği zaman kızın bakire olmasını isteyecek..yok böyle bişey..kadın da evlenmeden ilişki yaşamasın erkek de..

Mazi mazide kalmıştır bnce kimsenin geçmişi önemli diil...bakir olmasını istemem aslında ama öle çok da cıvkını çıkartcak kadar diil..bnden bilgi olsun bu konuda yeter..

ama ben de şöle bişi duydum erkekler ilk ilişki yaşadıkları kadını unutmazlarmış
buna ne diceksiniz......

Bakir ya da tecrubeli olması farketmez bencede..

Ama bir çok kadınla / kızla birlikte olup ta tam evleneceği sırada illa bakire kız takıntısı olan bir adamsa illa bakirlik diye tuttururdum ben de :jeyyar:

ben o çok nadir olan bakirlerden biriyle nişanlıyım.
Allah sizede nasip etsin kızlar

ama ben de şöle bişi duydum erkekler ilk ilişki yaşadıkları kadını unutmazlarmış
buna ne diceksiniz......

eğer ilk cinsel ilişki yaşadığı kadın bir genelev kadınıysa hatırlar ama duygusal ve güzel hislerle olan aşkla olan bir anımsama değildir bu...........

Bakir olursa sizinle birlikte olduktan sonra sürekli başkalarını merak etmeye başlar,sizle yetinmez
ama sizden önce yaşamışsa sizden sonra herhangi bi merakı kalmaz,zaten doymuştur..
Eskileri onun için gelip geçici olduğu için sizinle sevgiyle aşkla birlikte olur
Bakirse tam tersi gelip geçicileri evliyken yaşar
Bence erkek her açıdan bekarken herşeye doymuş olmalı
:1shok:??
yani evli olup da aldatan erkekler evlilik öncesi hep bakirmiş öylemi -tatlicadiarzu-
bekarken herşeyi(!) yapan erkek evlenince adam gibi adam oluyor öylemi :)
katılmıyorum sana wapiti..
veya madem öyle bayanlar da biriyle olunca merak etmeye başlar ..ve evlenmeden önce biz de doyalım..

neyse..erkekler bakirelik bekliyorsa kendileri de bakir olmak zorundadır..işin açıkçası dinen de bu böyledir..:1closedeyes:

neden bakir erkek istemiyoruz ki kızlar onlar bakire kız istiyor ama...bu dünya neden erkeklerin zevkine göre dönüyor anlamıyorum...

çok haklısın..benim anlayamadığım erkeklerin tecrübe olayı.ne yapacaklarını bilmiyorlar mı önceden tecrübe kazanmaları gerekiyor.o zaman bizde tecrübe kazanalım ama bayanlar yapınca namussuz olur bir de bu var.o kadar yerleşmiş ki beynimize neymiş ERKEKLER YAPARmış.böyle düşünürsek yaparlar haklısınız :kızgın:

ben tam bulmuskem kaybettım bakır adamı
ama bakırlık bekleyen bakır kalsın eger onun ıcın cok onemlıyse oda kendını tutsun bence
ve ben bakırb ıstıyorum ne bılıyım tahammul edemıcem gıbı gelıyo

X