erkek sevdigi kizla yatmak istermi?

Erkek sevdiği kadınla yatmak ister ama bu adam seni sevmiyor ki yatıp kalkacağı zaman geçireceği gezeceği birini arıyo. Uzak dur bence.

dün cikma teklifi etti. ben daha düsünüyorum dedim. emin degilim hic ciddi mi düsünüyor diye.. bunu kisa zamanda nasil anlayabilirim

dün cikma teklifi etti. ben daha düsünüyorum dedim. emin degilim hic ciddi mi düsünüyor diye.. bunu kisa zamanda nasil anlayabilirim

bunu kısa zamanda anlamak zor. anladığınızı sanırsınız ama yanlış çıkabilir. bence iyice vakit geçirip gözlem yapmak gerek

Cinselliği dile getiren adamdan uzak dur bacim..saygı duyarmista,oda bakire değilmiş te blablabla. .Verme sen

yok zaten vermem. ben seninle cinselligi yasamak istemiyorum dedim acikcasi. ama hala pesimde. bana lazim degil diyo

Baştan niyeti belli etmiş .o sana der de der önemliddeğil sen nezaman istersen cart curt. Aman sakin inanma böyle şeylere. Hiç bulaşma .yoluna devam et

yok zaten vermem. ben seninle cinselligi yasamak istemiyorum dedim acikcasi. ama hala pesimde. bana lazim degil diyo
illa sevişelim dememişki adam sana
sen istemezsen olmaz zaten demiş
eski sevgilisi de istemediği için sevişmemiş
biraz zamana bırakıp tanıman lazım, nasıl bir insan olduğunu...

helloitsme .!.:
yani bunlar hepsi kizi kandirmak icinmi diyosun? eski sevgilisiylede yatmamis. kiz istememis.

Uyduruyodur.
Bi laf vardir fikri neyse zikri odur .
Şahsenben iinanmadım masum olduguna

ben kendime değer veriyorum yatmam diyosun ama maşallah öpüşme koklaşma olunca sorun yok. o zaman ailenize karşı sorumluluklarınız olmuyo o zaman ultra namuslu oluoysunuz. bravo
illa sevişelim dememişki adam sana
sen istemezsen olmaz zaten demiş
eski sevgilisi de istemediği için sevişmemiş
biraz zamana bırakıp tanıman lazım, nasıl bir insan olduğunu...
bekliicem artik. bakalim bana nasil davranmaya basliicak. suan seni kabul etmiyorum dedim ona

öncelikle ''temiz'' kelimesini kullandıysa oradan uzaklaş, bu demek oluyor kı bakire olmayanlar onun için 'kirli'. İkincisi sakın ona güvenip birlikte olmaya kalkma, erkek HERZAMAN ister ve maymun iştahlıdır, seninle oynar tüm okula yayar sonrada bunu 'bunu benimle yaşayan kimbilir daha önce neler yapmıştır' diye başından atar seni, şunuda belirtmek isterim 'ben bakir değilim evleneceğim kızın bakire olmasını bekleyemem' demek klişe erkek sözüdür ancak hiçbiri öyle düşünmez, bu aptal kızlardan istediğini almak için erkeklerin kullandığı en bilindik cümledir.

cok güzel yazmissin. bencede erkeklerin klise sözü, ciddi düsünmedigi kizlarin kafasina girip onu kullanmak icin

benim anlamadığım 2 ilişkiniz olmuş ikisinde de aynı muhabbetler ,şaka gibi ya ve sizde dinledinizmi?gerçek bir ilişkide bu tür muhabbetler olmazki kişiler senimi seviyor kızlığınımı?seni sen olduğun için sevmeli

Eşimle sevgiliyken dudağımdan dahi öpmedi nişanlıydık ozaman öptü sana zarar veremem dedi çünkü niyeti ciddi bi adam ilk geceye saklar o tarz ilişkiyi
Sana bu konuyu açması senle yaşamak istediği anlamına geliyo saf olma
Ortada çok nadir bakire kaldığından seninde öyle olduğunu düşünüp zarf atmış zaten anlarsın saeni eve çağırırsa o adam nniyeti bozmuştur

Böyle şeyleri konuşması killandirir beni
Bu konuların hiç açılmadığını varsayalım
Her şey doğaçlama olur senin izin verdiğin kadarıyla yaşanır birtakım şeyler. Nerde duracağını senden iyi bilir seven erkek.

hem kadın hem erkek sevdiği insanı azular aşk demek tutku demek zaten çekim demek. ama buşekilde yatalım mı yatmayalım mı yatmak istemiyosan yatmayalım konuşması nedir ya ? zaten ortada bi aşk varsa bu hissedilir bişeyler yaşanıcaksa bile konuşularak değil akışına bırakılarak olmalı bence. o noktaya gelindiği zaman yok dediğinde karşıdaki saygı duyuyosa buda sizin bileceğiniz şeydir ozaman konuşulması gerekiyosa konuşulur işin içinde zormalama yoksa sıkıntıda yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…