erkek sevdigi kizla yatmak istermi?

Aşırı modern bir erkek kesinlikle değil, seven erkek sevdiği kızın o duruma düşmesini istemez ne demek, bekaretini kaybetmek aşağılanacak bir durum mu? Bu arada erkek arkadaşın zarf atıyor. Daha güzel karşılarmışmış. Kadın düşmanı

Bence seven erkek sevdigine kiyamaz.Onu helali olarak gormek ister.Cunku daha sevgilisiyle iliskiye girip pisman olmayan 1 tane kiz gormedim.Bdv bu konularla dolu.Ac oku bence biraz ve sonradan pisman olacagin seyler yapma

şu cinselliğe kutsallık atfetmekten ne zaman vazgeçeceğiz anlamadım yok helali olsun filan ne alakası var ya?
cinsellik bireysel bir tercihtir isteyen yaşar istemeyen yaşamaz ancak seven erkek sevdiğiyle yatmaz lafı çok saçma elbette ister sadece erkek değil kadın da ister ancak nedense sadece kadına yüklenen saçma ahlak kuralları yüzünden işte bugün tacizler tecavüzler gırla bizim gibi ülkelerde.
soruna gelirsek evet seven erkek sevdiğiyle yatmak kalkmak sevişmek ister ancak her erkekle bunu yaşamamalısın zira sonradan sıkıntılı olabilir hele bunu bir anlaşma gibi önüne sunanlardan uzak durmalısın. yani zorunluluk yok ama böyle erkek severse cinsellik yaşamaz gibi laflara itibar etmeyin.

Cunku daha sevgilisiyle iliskiye girip pisman olmayan 1 tane kiz gormedim.

pişman olmayanlar buralarda konu açmıyor ondan görmemişsindir.
ben sevgilimle birlikte oldum çok kere ve 1 kere bile pişman olmadım. insanım çünkü birinin malı değilim. bedenim de bana ait.. benim gibi hayata bakan bir çok kız da gösterebilirim. hayat sizin dar çerçevede yaşanmıyor.

Komik misin? Ben dar bir cevrede yasamiyorum zaten.Saygi gosteriyorum sana da senin gibi gorusu olan insanlara da.Ama sen neden benim fikrima saygi gostermeyip hemen parliyorsun? Ben sana hakaret ettim mi sanki?

Ben sana mal da demedim.Herkesin gorusu kendisinedir.Burasi bir forum her cesit insan var.Fikirlerimiz zit olabilir ama ben sana nasil saygi duyuyorsam tercihlerinden dolayi sende bana duy.

yorumun bana pek ''saygılı'' gelmedi. aç ve oku gibi emredici şeyler söyleme hakkını kendinde nasıl buluyorsun? pişman olacağını nereden biliyorsun? helal haram gibi kavramları bilip bilmeden nasıl kullanıyorsun?

Emir vermiyorum kimse kimseye emir verme hakkina sahip degildir.Karsimdaymissiniz gibi konustum emir kipiyle degil.O kavramlari gayet iyi biliyorum benim dinimde helalin olmadigi surece cinsel iliskiye girmek haramdir ve zina en buyuk gunahtir.Ben kendi dinimin buyruklarini soyluyorum.Sen benim bilmedigimi nerden cikarttin ki? Senle daha fazla tartismaya giremem karsimda ona degecek birisi yok.

konu sahibinin senin dininden olduğunu nereden çıkardın?
kimseye dinin buyruklarını söyleme hakkınız yok burası laik demokratik bir ülke din ülkesi istiyorsan arap ülkelerine gidebilirsin.
din dersi istese din forumlarına sorardı sorusunu değil mi?
akp'yle herkes ulema kesildi başımıza yazık..

Pişman olacağın işlere kalkışma. .

Evlenmez senle sonra üzülürsün. .

bir kadının mutluluğu illa bir erkekle evlenmesine mi bağlıdır?
bu ne ezikçe bir tavır böyle..

Ne alakası var. .
Sizinle polemiğe girmek gibi bir niyetim yok. .
Muhatabım konu sahibi. .

polemik değil konu sahibi de bir kadın ve evlenmezse üzüleceğini belirtiyorsunuz. bu ona özel olmasa gerek. yani bir kadın ilişkiye girer ve evlenmezse üzülür bu mudur size göre?
Pişman olmayacaksa istediğini yaşabilirsin yazdım. .
Anlamak istediğiniz gibi anlıyorsunuz. .

ben kendime değer veriyorum yatmam diyosun ama maşallah öpüşme koklaşma olunca sorun yok. o zaman ailenize karşı sorumluluklarınız olmuyo o zaman ultra namuslu oluoysunuz. bravo

kimin sınırlarını nereye kadar çizdiği kimseyi ilgilendirmez. önemli olan ne toplumun söylediği, ne sevdiğin adamın istediği..
önemli olan sadece kendi istediğin. eğer evlenene kadar bu tarz bir şey yaşamak istemiyorsan yaşama, ayrıca konuşmada.
çünkü konuşmak normalleştirir. konuşa konuşa alışırsın bir bakmışsın ki sevişmişsin.

Cinsellik yasamaya neded kizlara kiymak gozuyle bakiliyor anlamiyorum. Sanki cinsellik kadinlar icin bir kulfet, iskence, canindan can koparan birseymis gibi. Seven erkek sevdigiyle elbetteki beraber olmak ister. Ne munasebet sevdigiyle "yatmak" istememek falan. Ben bu konuya katilmiyorum. Erkek severse, karsisindaki izin veridigi kadar ileri gider. Bu onu sevmedigi falan anlamina gelmez. Erkek severse ilk evliligini daha once bosanmis, cocuklu bir kadinla bile yapiyor. Oyle sen cinsellik yasamissin, olmaz, veya senle cinsellik yasadik, gozumde kirlendin falan bunlar palavra. O adamlar zaten sizi sevmiyordur.

Neyse gelelim konuya. Cinselligi bu kadar acik acik konusmaniz iyi mi olmus kotu mu bilmiyorum. iki kere gorusmussunuz sonucta, ne bileyim insan iki kere gorustugu kisinin sesine, yuruyusune, bakisina, yemek yiyisine alismaya calisir diye dusunuyorum. Ama bilemiycem her iliski farkli iste. Ama benim sevgilim cinsellik yasamayi "yatmak" olarak adlandirsa, ben biraz sogurdum sanirim.

ya komik geliyor bu söylemler bana
tabiki öpmek koklamak sevişmek ister
yani yok helalim namusum hof komik şeyler,ha erkek ister kadın istemiyorum der konu kapanır,erkek konuyu kapatmasa sıkıntı işte o zaman büyüük

Çakalmış oldukça herif :)

Beklemeye hakkım yok ama bakire olursa daha bir saygı duyarım ha :)

Yalnız konu sahibi önemli olan bir erkek ne ister o değil, sen ne istersin?

Oldu da sevildiğine inanıp bunu yaşadın, ama hayat bu, yarınımızın garantisi yok.
Olası bir ayrılık durumunda nasıl hissedersin?

Bu sorulara cevap aramalısın.

Erkek ne ister kısmının hiç bir önemi yok inan..

Erkekler o zaman karilarini sevmiyor mu
Bazen düşünüyorum. 8 yillik sevdigim adam simdi nisanlim. bazen onunla olmayi o kadar cok istiyorum ki sevgi ve cinsellik birbirinden fakli degil ki.. o da öyle. Insan sevdigiyle en yakin olmak iister.

Katiliyorum kesinlikle size :)

Erkek kadın farketmez düzgün düşünceli birisi sevdiği insanı arzular ve onunla olmak ister. Zaten seni değil başkasını istese bu durum vahim olurdu. Ama şu varki ben o adamda samimiyet bulmadım onun sözlerini çok duyduk asıl böyleleri kandırıp sonra bakire istiyorum diyen tipler ağzı çok iyi laf yapıyor yani.
Cinsellik öyle lafta sözde konuşulmaz ki çok farklı bir duygudur ve malesef o adama dikkat et derim çok tehlikeli bir tip bence. Seven erkek de ister ama bunu bu şekilde dile getirmez hatta konusunu bile yapmaz adam senin ağzını aramış acaba bu kızda yaparmı benimle diye sen kararından sakın dönme yazık etme kendine derim sen böyle kararlı olunca bakalım ne kadar beklicek yoksa kaçıp gitcek mi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…