Erkek İş Arkadaşa Alınacak Hediye Fikirleri

eser miktarda enerji

introvert
Pro Üye
22 Eylül 2018
1.052
829
merhabalar,

işyerimde sevdiğim ve yeni yeni samimi olmaya başladığımız bir erkek çalışan var. doğum gününe daha var ama aranızda orijinal fikir sunan olur diye sizlere de sormak istedim nasıl bir hediye alacağımı. sevgilisi var. ikisinin fotoğrafının basılı olduğu kupa almayı düşündüm ama klişe olabilir diye vazgeçtim. motor kullanıyor. güzel bir aksesuar alabilirim motoru için ama ne alacağımı bilmiyorum. farklı hediyeler de olabilir.

''arkadaşını tanımıyoruz ki. buraya konu açıp sorman saçma'' diyenleriniz olabilir. ben genel fikirler istiyorum. belki yorumların arasında orijinal bir fikir olacak... şimdiden teşekkür ederim :)

Yani doğum gününe sizi davet etti mi? Çok samimi değilseniz ne alaka da diyebilir, bu yapısına bağlı. Bütün iş yeri kutlayacaksanız birlikte kararlaştırıp motoru ile alakalı bir şey alabilirsiniz. Bireysel olarak siz önemseyip kutlamak istiyorsanız kupa, kar küresi vs gibi sıradan bir şey olması daha mantıklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…