Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
dediğim gibi hep 30 günden sonra olurum ve önce olucakmış gibi olur beni biraz uğraştırır bir iki gün içindede tam olur
bide ben yumurtlama gününde olan akıntıyı son zamanlarda anlayamıyodumda pek

Sen iyi son zamanlarda anlamamışın ben hiç anlayamadımki okadar çözmeye çalışıyom bulamıyom bitürlü ne zaman yumurtladığımı.
Sornun cevabını bilmediğim için cevaplıyamıyom canım bilen arkadaşlar cevap vericektir mutlaka.

Nevrosky canım işlerin rahatladı galiba buralardasın ben öğleden beri bütün işleri bıraktım hiçbişey yapmıyom canım bişey yapmak istemiyo bugün.

aymescim ağzından bal damlıyor :1hug:Şenizvalla iyice havaya girdim bir de hamile değilsem nasıl teselli edeceksiniz bakalımbeni .ama hamişsem tabiki dua edicem sizin için de:Saruboceq:
nevrocum seni gördükçe telaşlanıyorum ya yakalanıcaksın müfettişlere sengözlerimebaksanab

Nevrosky canım işlerin rahatladı galiba buralardasın ben öğleden beri bütün işleri bıraktım hiçbişey yapmıyom canım bişey yapmak istemiyo bugün.
Maşallah sitemizdede sorun yok bugün tıkır tıkır işliyo ilk defa bu saatlerde sorunuz girebildim acıdı bugün bana galiba morali bozuk bunun bugün üzmeyelim dedi herhalde

ace plus selenyum eczaneden doktor eşime vitamin al demişti.ama yazmamamişti.sigortada karşilamiyor zaten.10 milyon du .ayrica o ne ya 100 milyon.benim aldiğim 10 milyondu.o bitincede mesir macunu almiştim o daha küçük şişeydi 6 milyon.amsyadan dönerken doping yazan karişik birşey oda 15 milyon.onu daha yememişti bile.dopingi.

Canım şimdi bu ay kaçıncı günde hastalandın. Bir de tam ortasında hissettiysen baya bir güzel yumurtlamışsın sanırım. Ama bu ay eşinin ameliyatından ve enfeksiyonundan dolayı çalışamadınız tabi haliyle. Gitti güzelim yımırta boşa. İnşallah bu ay daha güzel yumurtlarsın canım ve güzel güzel çalışırsınız. :dance: Yeni tarihine ne yazılım bitanem. Şeniz

Yok be bitanem. Rahatlamadı işlerim ama kaçıp giriyorum arada. kaydirigubbakcemile3 Farkındayım canım , bugün kendini iyi hissetmiyorsun. :teselli: Boşver çalışma bugün de. :jeyyar: Haftasonu geldi çok şükür. :dance: Sen cumartesi çalışmıyorsun değil mi? yerimseniben

hayırlı cumalar diyeyim önce
biraz canım sıkkındı (ama geçti )
sizi takip ettim ama bişey yazmamıştım
teşekkür ederim
bugün ayın 10
yani 10 kasım hayırlısı olsun
geçen de 9 unda olmuştum arada bi böyle beni şaşırtıyo işte

3 hafta 5 - 30
4 hafta 75-2600
5 hafta 850-2800
6 hafta 4.000- 10.200
7-12. Hafta 11.500 - 289.000
haftalar son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayisi
doktor nevra topalismailoğlu onun sitesine bakiyorum ben genellikle.otomatik hesaplayicilarda.gebe kalma şansinin yüksek olduğu tarihi ve muhtemel gebelik tarihini orada hesaplatiyorum.

Evet canım cumartesi çalışmıyom Allahtan. iyi oldu belki kafamı toplarım yada tamamen dağılıcam.Kaç kaç canım seni burada görmek çok güzelkaydirigubbakcemile5

bende iyiyim canim gun sayiyoruz iste
allah razi olsun cumlemizin cumasi mubarek olsun
rabbim hepimizin duasini kabul etsin insallah:CüvCüv:

Sağol bitanem. :1hug: İnşallah tutmuştur canım da tedavi , bekleyiş falan hiçbirşey kalmaz. Hiçbirşeyi yeniden yaşamak zorunda kalmazsın dilerim. :Saruboceq: :CüvCüv:

sabırsız canım rahim filmini sormuşsun arkadaşlar cevap vermişler zaten ben de sadece şunu eklemek istiyorum o birazda senin elinde kendini rahat hisset problm yapma anlıyacağın acı olayı biraz da pskoloik oluyor sen rahat olmaya çalış inan azıcık bir acı oluyor hem fazla olsa bile çok kısa süren bir film insanlar ne acılara katlanıyor değil mi? ben de çektirmiştim benide çok korkutmuşlardı ama ben sadece rahat olmaya çalıştım ve çok kolay oldu sen herkesin söylediklerine aldırma canım

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Meak etme canım yakalanmam. Benim odama gelmezler. Sadece benim yapmam gereken bir iş var. Onu yapsam özgürlüğüme kavuşacağım da sizlerden ayrılamadım bir türlü. Benimle ilgili bir onu istemiş müfettiş sadece. Şimdi tekrar dönüyorum çalışmaya. Hepinizi öpüyorummmm. a.s.

Evet canım cumartesi çalışmıyom Allahtan. iyi oldu belki kafamı toplarım yada tamamen dağılıcam.Kaç kaç canım seni burada görmek çok güzelkaydirigubbakcemile5

Bizler de çalışmıyoruz eşimle çok şükür. Güzelce dinleniyoruz. :dance: Sen de güzelce kafanı toplarsın inşallah bitanem.

Senin çok çok dua edeceğim , inşallah meleğin sana tez zamanda gelir. :Saruboceq: :CüvCüv: Artık sevinçten gözyaşı dökersin dilerim. :1hug: Şeniz :asigim:

Ben tekrar işlerime dönüyorum , kendine iyi bak güzelim. a.s.

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiler.hepsini öpüyorum.a.s.
umnudum halen var kızlar bekliyorum.eşim ikinci testi istemediği için beklicem.ya da pazartesi gizli gizli test yaptırcam.:sm_confused:

aymes cim canımya sizin aşılama şansınız yok mu 3 ay boş beklemektense bir denerdiniz

kızlar bi topikte ne buldum nasıl sevindim yaa
kadının bi tanesinin eşinin ileri hareketlisi %0 mış sperm sayısı 100,000 miş morfolojide %0
bi macun kullanmış eşi
sadece 1 ay sonra sonucu spermi 1,000,000 olmuş ileri hareketli %75 ve morfoloji normale dönmüş
dr bile şaşırmış onların kullndığı şeyi reçete olarak yazıyomuş
kadın hamile

ve ne demiş buyrun kopyalayıp yapıştırdım

Ginseng macunu, tribulus ballı macun ve kavun çekirdeği yağı.
Macunlar yemeklerden yarım saat önce birer tatlı kaşığı, yemekten sonra 1 çay kaşığı kavun çekirdeği yağı ve üzerine bol su içiyor. Deneyin arkadaşlar, ben kendi gözümle gördüm faydasını, neden olmasın?

Canım benim kötü düşünme (diyene bak) inşallah sen hamişsin ben inanıyom buna gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…