Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
btrklc canimmmm değer benimde aklimi kariştirdi...aslinda gebelik var sanirim ama değer biraz düşük............
Kullandiğimiz çatlatma iğnesi de beta hcg içeriyor ondan olabilir.benimde 10.gün 3,78 çikti ve bence çatlatma iğnesinden olabilir bu değer diye düşünüyorum...
Amamaaa bence doktorunu arayip konuş..en iyi cevabi o verecektir.2 gün sonra tekrarla kan testini değerin yükselir inşallah bitanem....
Hayirlisi olsun yinede herşeyinnn

CANIM senin sonucunu merak ettim girdim. pek sonuçtan anlamadım ama inşallah olumludur. iki gün sonra kesin sonucu alıp mutluluktan ağlarsın inşallah canımhihoyyythihoyyyt

Canlarım çıkış saatim geldi haber almabilmek için 10 dkdır pc başında uğraşıyom en sonunda girebildim ama ben sonuçtan bişey anlamadım BTRKLC hamilemi değilmi bilen varmı sonucu öğrenmeden gidersem uyuyamam bu gecekaydirigubbakcemile3
İnşallah hamişsindir canım emeklerinin karşılığını alırsın inşallah beyaz melek tabi sende arkadaşım Allah isteyen herkese dileğini verir inşallah:Saruboceq:

BTRKLC
hakkında hayırlısı olsun ama bence hamişlik daha çok yeni geç döllenmiş olabilir sıkıntı yapma

Canımm adet gününe kadar bekle bakalım inşallah diğer kan tahlilinde değerin yükselirrrhihoyyythihoyyyt

BTRKLC canım günün geçmediği için erken oldugu için düşüktür belki de deger:lepi:.insallah tekrardan kan testi yaptırınca yükselmiş olur :Saruboceq:

BTRKLC canım günün geçmediği için erken oldugu için düşüktür belki de deger:lepi:.insallah tekrardan kan testi yaptırınca yükselmiş olur :Saruboceq:

sağol canım arkadşımın dr tanıdığı tekrar aradı.14, gün tekrar ets dedi bana .var gibi ama emin olmak için gününü beklicen ya da 14 gün testi tekrar etcen dedii.:sm_confused:

Güzelim ben de yeni açabildim bilgisayarı. Bir kıpırdanma var evet. Gebelik mi var , yoksa çatlatma iğnesinin hcg'si mi bilmiyorum ama hakkında hayırlısı olsun inşallah canım. Birden fazla yumurtan olduğu için belki o büyümüş olan yumurtan döllenmemiş de arkadan gelen çatlayıp döllenmiştir ve değer düşük çıkmıştır. Bütün ihtimalleri göz önünde bulundurmak lazım. 2 gün sonra zaten adet günün. Eğer olmazsan 2 gün daha bekleyip bir test yaparsın evde. Varsa silik falan çıkar ve sonra da kan testi yaptırırsın. İnşallah gebelikten kıpırdanmıştır bu sonuç canım. :Saruboceq:

sağol canım arkadşımın dr tanıdığı tekrar aradı.14, gün tekrar ets dedi bana .var gibi ama emin olmak için gününü beklicen ya da 14 gün testi tekrar etcen dedii.:sm_confused:
merhaba kızlar.ancak gelebildim.BRTKLC kaçıncı gününde test yaptırdın bilmiyorum ama ben adetime 1 hafta kala kanda 1.2 den küçük çıkmıştı.yani inşallah değerin yükselir .hakkında hayırlısı olsun canım.

BTRKLC ; pembe köşeye senin için yazacaklarım bile hazırdı canım kafamda ama bugüne kısmet değilmiş. Belki 2 belki 4 gün sonra güzel haberler alırız senden ve seni büyük bir zevkle pembe köşeye alırım. Şimdilik biraz erteledik olarak düşün. Ama canını sakın sıkma. Umudunu yitirme. Eğer olmazsa da bununla yıkılmayacaksın eminim. Ama olursa dünyalar senin olacak. Hayali bile çok güzel. yerimseniben

canım aşılamamnın bugün 12, günü idi.umarım bu sefer sondur.beş yıldır giitiğim dr lara gebelik takibi için giderim.

olsun nevrom geç olsun ama bizim olsun demedikmi.biliyorum.oğlum bu sefer zorluyor annesi abisi çabuk geldi.ama ben beklicem onu gelene kadargamyoncuiremsu

brtklc canım inşallah hamilesindir ne yapalım iki gün daha sabredicez umarım hamilesindir de biz beklemeye razıyız :CüvCüv:

hayırlı gecelerrrrrrrr kızlarrrrrrrrrr.......................
işe başladım ya........gıremıyorummmmmmmmmm............
ve.............sızı inanın özluyorummmmmmmmm...............rabbım daima sızınle olsun.........inş hep guzel haberler gelırrrrrr.........olmasa da her ay yepyenı umutlar yeşerır inş............
btrklc canım inş değerın yukselır.emeklerın boşa gıtmez zor zamanlar bunlar rabbım kolaylık versın. ama olmasada ne yapalım rabbım oğluşuna hayırlı ömur versınnnnnnnnnn
ben zaten dıyorum oğlumu hemen evlendırıp torun sevecemmmmmmmmmmm........
rabbım kımseyı aratmasın... en kısa zaman da versın tatlı bebişleri ama bızım bebişler nazlı arkadaşlar.çok nazlı..........bol dua...................

nevrocummmmmmm galıba yoklama yapmadın bu aralar ben yoktum bak farketmedın...........neyse şimdı gırdım telafı ederızz artık
rabbım yardımcın olsun inş senınde guzel haberını beklıyoruz ama öyle kuru kuru teşekkur yok pasta yapar çagrıırrsın gelırım tamamı................yada bı partı verırız hep bırlıkte.........eğlenırız ama hamışlaere oynamakk yasak .................onlasr seyreder artıkkkkkkkkkkk

sana da hayırlı geceler canım nasılsın hayatım daha oğlunu evlendirmeye çok var inşallah ikinci bebişini seversin allah izin verirse ilerde torunlarını da seversin yeter ki allahım istesin :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…