Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kizlar bugun bir haber okudum allah korusun yaa cok uzuldum
adanada 4 yillik evlilikten sonra tedaviyle bir ciftin bebegi oluoy allahim korusun tekrar tekrar seytan kulagina kursun ogullarei oluyor iki penis iki anus cok uzuldum yaaaaa allahim hayirlisini ver herkese

nasıl heycanlandırdımmm ama.....
hayır güzelim henüz adet olmadım hayırlısı bakalım................
umudum yok ama allahtan umut da kesilmez

nevroskiiiii bende senin takvimi ilk kez görünce heycanlanmıştım:::)))))
ama mesela yaniymiş......................

Asi74 canım o nasıl bi haber ya okuyunca bile tüğlerim diken diken oldu Allahım yazdıysa bozsun yarabbim evlerden ırak

Canım valla girilmiyor aynen. Akşamları da yoksun bilgisayar , internet , taşınma derken. Gündüz de işler. Sohbet edemez olduk senleeeee. :çok üzgünüm:

Sorma canım ya şöyle bi kana kana muhabbet edemedim sizlerle ya işim var yada siteye giremiyorum akşamlarıda giremiyorum malum napıcam ben böyle:roflol:

Btrklc offffffff nerde kaldin canim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Naren1981 çoook ama çooookkk tebrik ederim. hihoyyyt Allahın izniyle sağlıklı bi bebeğin olur inşallah. :Saruboceq: Allahım bizede verir inşallah.Bütün isteyenlere ver yarabbim. Ben de bu ay ümitliyim bakalım ama hadi hayırlısı. 12. 14. 16. günleri hiç kaçırmadım. kafamçokkarıştı İnşallah tuttururuz bu sefer.:Saruboceq: :Saruboceq:

evet kızlar sonunda geldim.
değerim 5,13 çıktı.arkadaşım dr tanıdığına danıştı.panik ypamsın günü geçince testi tekrar etsin dedi.sizler ne diyonuz.kadın(siklus) değeri 4 yazıyor.kafam oldu leyla ağlyıp ağlamamk arasında kaldım.CADIARZU

kızlar ben birazdan çıkıcamama btrklc arkadaşımızın sonucunu çok merak ettim umarım hamiledir ben kocişimle dışarıda yemek yiyicem geldiğimde görüşürüz :1hug:

canım şüpheli görünüyor çünkü 5 i geçmiş
günün geçince tekrarlarsın testi sıkma canını ..
ben seni günün geçti sanıyodum neden günün geçmeden test yapıyonus kızlar ya
:çok üzgünüm: inşallah hamişsindir canım :CüvCüv:

btr cim 0-5 arası hamilelik tatlım ama ben anlamadım senin günün geçmedimi yaaa

inşallah her geçen gün artar değerin canım benim

bencede canim cunku normalde 1 in altinda cikiyo biliyosun senin bence iyi ama bildigim kadariyla bazen asilamada ilaclardan dolayida

pardon ya msj yarim gitti canim insallah seninki ilacdan degil bebistendir gercektende madem oyle kendine dikkat et gunun gecsin 4 5 gun sonra bi daha yap ama bence var hadi hayirlisi

Ben değerlerden pek anlamam.Ama inşallah hamilesindir. Herkesi öptüümmmmmmmmmm. Bye bye....:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…