Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

aynen öle canım bebğim sağlıklı olsunda ben herşeye katlanırım Rabbim tez zamanda sizede nasip etsin inşallah

kızlar iyi akşamlar çıkmadan bakir bir dedim ama sayfalar pek değişmemiş,bu arada nesrincim bende çok merak ediyorum seni inş güzel haberlerle gelirsin.kızlar yarın görüşmek üzere hoşçakalın.

kızlar hepinize merhaba..
bayramınız güzel geçmiştir umarım..biz cumartesi gece döndük.pazar günü de referandumda görevliydim.bugün de bir arkadaşta toplandık..ancak gelebildim buraya..
özlemin bebeği iyidir inşallah..ve nesrin de hamiledir..:)

canım tedavinde yolun acık olsun inşallah tez zamanda kavuşursun bebeğine..
arkadaslar merhaba. Bayagidir yazamadim sizlere Esimle ilgileniyorum.
Bugun idrarda gebelik testi yaptim ve ikinci cizgi gorunuyor silik olarak. Negatifte hic gozukmezmi 2.cizgi
hadi bakalım canım inşallah hamilesindir..

canım inşallah hiçbir sorun çıkmaz

merhaba kızlar birkaç gündür giremedi grip oldum yatıyordum yavaş yavaş düzelmeye başlıyorum

hayırlı akşamlar kızlar arasıra bakıyorum nesrin den hala haber yok merak ediyorum
ben alttan muayene yaptırmaktan vazgeçtim kayınvalidem riskli olduğunu söyledi yaptırma dedi çok şükür hafta sonu akıntımda olmadı herşey normale döndü.
belgin canım geçmiş olsun havalar birden soğudu artık dikkat etmemiz gerekecek
sidelya tedavin hayırlı olsun bu sefer bebiş gelicek inşallah

merhaba kızlar birkaç gündür giremedi grip oldum yatıyordum yavaş yavaş düzelmeye başlıyorum
geçmiş olsun belgincim dikkat et kendinea.s.

iyi yapmışsın canım...
iyi olmanıza da sevindim.......
herşey yolunda gider inş...

geçmiş olsun belgincim dikkat et kendinea.s.

iyi yapmışsın canım...
iyi olmanıza da sevindim.......
herşey yolunda gider inş...

sagol arkadaşlar evet dikkat etmek gerekiyo ama işte eşim kendine dikkat etmedi banada geçirdi zor vallahi insan halsiz kalıyo kulaklarım duymuyo vallahi kızlar

canım iyi olmanıza çok sevindim

hayırlı sabahlar kızlar
güzel haberli bi gün olsun inşallah
özlemin de kızını en kısa zamanda evine götürmesini diliyorum
nesrin de bugün güzelhaberi patlatır umarım

günaydın arkadaşlar inşallah güzel bir gün olur hepimiz için nesrinden güzel haberler almak dileğimiz
belgincim geçmiş olsun canım tez zamanda iyileşirsin inşallah ekim gibi başlıcan sende tedaviye sanırsam emre beyde bizde bu aysonuı gidicez tekrar emre beye bakalım neler dicek
kızlar dün akşam çok canım sıkıldı çok yakın bi akrabamın kardeşi çocuğunu doktora götürmüş bizde o akrabamdaydık kilosunu souryo ordakiler artık bi biz yabancıyız he başka da kimse yok söylemedi kilosunu bebeğinin sessizce yanlarına gidip söyledi çok gücüme gitti sankji biz nazar değdircekmişiz gibi ilginç ya allah büyük dedim içimden hep bebeği olanlar sizde böyle yapmayın olurmu insanın içi çok acıyor allahım inşallha bizede nasip eder kızlar

aa1 canım inşallah bebişini sağlıkla kucağına alırsın sende bak sıkıntında geçmiş ama yinede doktorunla bi görüş derim ben sen daha iiyi bilirsin ama

Günayın arkadaşlar duygucum üzülme canım bugünlerde geçicek herkes kendi yaptığından utanmalı Allah görüyo boşver

sagol canım evet ekim sonu başlıyoruz ve korkmaya başladım tekrar olumsuz yaşamaktan korkuyorum allahım yardımcımız olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…