Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
slm kızlar,iyi akşamlar.
bugün eşim biraz geç geleceği için biraz vaktim var :lepi:
öğleden sonra eşimn doktoruna gittik,1 aydır antibiyotik kullanıyordu,sayısı sayılamayacak kadar çok olan lökositleri yenmek için ve bugün tahlil yapıldı ve sonuç çok iyi yarısından fazlasını alt etmişiz çok azıcık daha kalmış onları da inşallah 2 hafta sonra sonsuza dek öldüreceğiz kaydirigubbakcemile3 doktorumuz diyor ki b lökosit denen yani iltihabı yendik mi yolu yarılıyoruz diyor sonra gelsin sperm sayısı ve hareketliliğini arttrıcı ilaçlar ve inanıyorum bunuda başarack eşim çünkü ona ben desteğim sizlerde bana Şeniz
pembe listede olacağız sırayla kaydirigubbakcemile2

çok sevindim bengüsuu tatlımmm yaaa hadi hayırlısı bakalımmm yuppppiiiiii bundan sonra sıra bebişteee inşallahhhhhhh hadi bakalım:teytey::teytey::içelim:

:teytey:
bu lökosit belası bizdede var kardeşim hihoyyyt
umarım bizde yeneceğiz bu durumu
sayı ve hareketlilik normal sayılır ama iltahap engel olabilir diye düşünüyorum
2. kutu hap bitmek üzere 3 kutu verdi bize
sizde lökosit miktarı neydi ve iltahap nerdeydi?
bizde prostatda ve muaynesi cidden iğrençmiş
sanırım tekrar gitmez eşim o yüzden sadece spermiogram yaptırıp bakıcaz değer ne olmuş diye :lepi:

çok sevindim bengüsuu tatlımmm yaaa hadi hayırlısı bakalımmm yuppppiiiiii bundan sonra sıra bebişteee inşallahhhhhhh hadi bakalım:teytey::teytey::içelim:

sağol canım benim evet sıra bebişe de gelecek inşallah hihoyyythihoyyythihoyyyt

canım burda her birimiz birbirimiz için varızzz sevinçlerede üzüntülere beraber tepki veriyoruzzz ne güzel dimi ama inşallah bebiş haberinede tepineceğiz burda teyteyteyteyteyteyeteyetey

iyi akşamlar canım...gözün aydın inşallah tez zamanda meleğin gelir...bizde eşlerimizi tedavi edecez diye aramadığımız çare kalmıyo..özellikle ben..yok o ilaç yok bu bitki derken bakalım sonumuz nereye varcak...:roflol:

canım bizim kökositlerin sayısı o kadar çokdu ki sayı yerine çok fazla ibaresi vardı şimdi ise raporda 25-30 adet yazıyor hihoyyyt
eşim 1 aydır antibiyotik kullanıyor,iki çeşit güçlü antibiyotik verdi doktoru,zavallı eşim 2 haftada bir o iğrenç prostat tahlilini yapıyor,doktorun odasından yüzünü burşturup çıkıyor bende açıkçası soramıyorum ama internette okudum nasıl bir şey olduğunu -tatlicadiarzu-
şimdi 2 hafta daha kullacak sonra tekrar bakılacak inşallah bu sefer artık biter...
size de geçmiş olsun bir an önce şu lökositleri yenerseniz inşallah a.s.

canım bizim lökositlerin sayısı o kadar çokdu ki sayı yerine çok fazla ibaresi vardı şimdi ise raporda 25-30 adet yazıyor hihoyyyt
eşim 1 aydır antibiyotik kullanıyor,iki çeşit güçlü antibiyotik verdi doktoru,zavallı eşim 2 haftada bir o iğrenç prostat tahlilini yapıyor,doktorun odasından yüzünü burşturup çıkıyor bende açıkçası soramıyorum ama internette okudum nasıl bir şey olduğunu -tatlicadiarzu-
şimdi 2 hafta daha kullacak sonra tekrar bakılacak inşallah bu sefer artık biter...
size de geçmiş olsun bir an önce şu lökositleri yenerseniz inşallah a.s.

sağol canım ,haklısın mideleri bir tuhaf oldu artık ben söylemeden içiyor ilaçlarını,keçi boynuzu pekmezini kaydirigubbakcemile3

of ya mesajı düzelteyim derken iki kere göndermişim üye olduğumdan beri ilk kez böyle bir şey yapıyorum,çok affedersiniz kızlar..

canım benim sakın yapma bunu eşine bugün baktım resimlerinize çok mutlu bir çiftsiniz.oda üzülüyordur.o da evlat istemezmi.bu ay yine eşimin ailesinde hamile haberi almıştık.aynı soruyu ben eşime sordum.için benimn gibi acıyor diye.içime bir girsen sorunun bende olduğunu bilip.eşinin bu kadar çocuk isterken olmayışı.içimden hemen çıkardı dedi.

beyazmelek canım aynı duyguları hissediyoruz inan nolur üzme kendinia.s.:teselli:
fadik ve minos hoşgeldiniz
bu arada bende adet belirtileri var ama hala olmadım davul gibi şiştim çatlıycamşakkıdıkaydirigubbakcemile

günün geçtimi canım ne malum bebek olmadığı :jeyyar:

Elchin canım bugün 2 gün oldu geçeli dün akşam yaptım negatifti o yüzden beklemedeyim ama umudum da yok

Elchin canım bugün 2 gün oldu geçeli dün akşam yaptım negatifti o yüzden beklemedeyim ama umudum da yok

anammmmm inşallah hamilesindirde testte çıkmamıştır heee geç döllenme filandır yaniii bakalım hayorlısı bekleyip görelim dimiii:sm_cool:

sağol canım ,haklısın mideleri bir tuhaf oldu artık ben söylemeden içiyor ilaçlarını,keçi boynuzu pekmezini kaydirigubbakcemile3

aynen bizimkide öyle keçi boynuzu pekmezi , bal tarçın çörek otu , vitamin ve l- carnitin...korkuyom en sonunda adam kendini tutamayacak süperman gibi uçacak...:roflol::roflol:

iki günde hemen belli olmaz diye biliyorum en az 5 gün geçsin inşallah hamilesindir :Saruboceq: günlerin daha öncede değişiyormuydu eğer hep aynı günde adet oluyorsan bu sefer hamile olabilirsin inşallah :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…