Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
öptüm tatlımmmmm burdayım inşallahhhhh yarından sonraaa yerim ben seniii sanada tatlı rüyalarrrr

Canım çok geçmiş olsun. Aman dikkat edin kendinize. Bu havalar bir acayip zaten. Yumurtlama günleri güzel değerlendirirsiniz inşallah. kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3

Şehitlere yandık ki ne yandık canım valla. Hep onları takip ediyoruz bir yandan. Allah rahmet eylesin. Zaten mekanları cennet. Allah geride kalanlara sabır versin. Başımız sağolsun. :çok üzgünüm:

bu günler sanırım yumurtlama günlerim çok çalışmam lazım inşallah sınıfta kalmam halbuki çalışkan bir öğrenciyim

Güzel güzel çalış bitanemmmmm. Şeniz İnşallah bu ay istediğimiz sonuca ulaşırız. kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile5

bıktım bu maçlardan ya eşimde fanatik fenerli oğlumuda aynı kendisine benzetti...bizde şimdi geldik dışardan maçı izlemeye gitmiştik bi yandanda nargile içtiler arkadaşlarıyla...eve geldim her yanım nargile kokuyo...üstüne bide yenildiler...gülsemmi ağlasammı...başım şişti gürültüden...sözde eğlenmeye çıktık...

ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (05.10.2008)

En Yeni Hamiş Haberleri :

11. Hamişimiz solala : 26.09.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Morfoloji
12. Hamişimiz OcereO : 29.09.2008 - Tüp Bebek - Sayı
13. Hamişimiz nur82 : 01.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı
14. Hamişimiz Menzil Gülü : 03.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Hareket , Morfoloji

hihoyyyt Test Yapacaklar - Kan Verecekler :

kkpraa : 10. gününde sonuç 17,7 çıktı. 06.10.2008 Pazartesi günü test tekrarlanacak. İnşallah herşey yoluna girer.
derendeniz : 06.10.2008 Pazartesi günü kan testi yaptıracak. İnşallah hamiştir.

:Saruboceq: Tedavide olanlar :

BEYAZMELEK : 1. Aşılama (27.09.2008) - Sonuç 7 Ekim
BTRKLC : 3. Aşılama (28.09.2008) - Sonuç 10-11 Ekim

:1rolleyes: Günü geçenler - Beklemedekiler :

derendeniz : 30 Eylül
umutlu99 : 30 Eylül
yiğit-yağmur : 30 Eylül
bengüsu : 2 Ekim
wavy : 3 Ekim
olymposss : 5 Ekim
naren1981 : 5 Ekim

:teselli: Hastalananlar : (Umutsuzluk yok , Durmak yok , YOLA DEVAM :lepi: kaydirigubbakcemile5)

yabangülüm. : 30.09.2008
rapunzell_82 : 03.10.2008
Rosem : 05.10.2008

:1hug: Ailemize Katılanlar :

kkpraa : 01.10.2008
zynp.ZEYNEP : 02.10.2008
elif05 : 04.10.2008

Bu Ay Doğanlar : KK'da doğum günleri gözüken yani gizli durumda olmayan arkadaşlarınki yazmaktadır. Yazmayanlar gücenmesin. Bildirin sizinkini de yazalım

07.10.2008 YAĞMURCN
11.10.2008 canzi3445
23.10.2008 ilknuray
24.10.2008 mekselina86
25.10.2008 elifözge
[/QUOTE]

Canlarım ben yatıyorum müsadenizle. mirmirmirmir Hepinize iyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. Şeniz :asigim:

Yarından itibaren yoklamaya başlıyoruz haberiniz olsun. şutarafagitti Tatil bitti , herkesi burda görmek istiyoruz. Hepiniz çok değerlisiniz ve herkesin herkese çok ihtiyacı var burada. Haftada 2 gün mazeretsiz girmeyeni sınıfta bırakıcaz ona göre yerimseniben a.s.

Canım maalesef futbol böyle bir tutku. Bulaşmayan iyi eder. Biz yandık , başkaları yanmasın. kaydirigubbakcemile3 Allah sana da sabır versin bitanemmmmm. Şeniz kaydirigubbakcemile3 İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. a.s.

iyi geceler canım hepinize tatlı rüyalar...rüyanızda bebişlerinizi görün emi....tabi bende

merhaba arkadaşlarrr bazen moralim çok bozuk oluyorrrrr arkadaşlarımın çoğu ya hamile yada doğurduuuuu

kızlar ümitlenmek istemiyorum ama diğerlerinde çok farklı şeyler yaşıyorum.göğüslerim şiş dokunamıyorum.kasıkları dolu dolu sanki.bize dr günaşırı ilişkiye müsade etmişti.bugün ilişki sonrası belim kasıklarım çok ağrıdı.yataktan kalkamadım.fisfisfisbu kadar değişik şey yaşayıp ya tutmazsa diye de iki gecedir kabus görüyorum.:çok üzgünüm:

inşallah hamilesindir btr allah isteyen herkese versinn çok zor beklemekkk

canım inşallah tutar bu çektiklerine değer sen yine de olumsuz düşünmemeye bak dualarımız seninle

merhaba arkadaşlarrr bazen moralim çok bozuk oluyorrrrr arkadaşlarımın çoğu ya hamile yada doğurduuuuu

canım seni anlıyorum inan bu duyguları biz de yaşıyoruz. hamilelerle görüşmek istemiyorum hamile haberleri almak istemiyorum vs vs umarım biz de bi gün (en yakın zaman da) hamiş kalırız:1hug:

canım inşallah ümitlerin boşa çıkmaz ve hamile kalırsın fazla kendini dinleme stres yapma allahım inşallah emeğinin karşılığını verir :Saruboceq: :CüvCüv:

Selam kızlarr hehe anca gelebildim topiğe azcukk örgü de işlerim vardı hallettim.BTRKLC canımm inşallah meleğin senınle beraberdır tutunmuştur annesine rabbim yüzünü güldürsün inşalllahhhh dularımız seninlee:Saruboceq::CüvCüv::CüvCüv:

hoş geldin canım a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…