Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım nevro tembel demıştım ya sakın gucenme ha..........sen tenbel olabılırmısın sen olmasa bu topık çoker arkadaş ne guzel bağlıyosun bızı buraya ama haftaya işe başlicam bu kadar gıremem herakde. asıl ben bu yaz çok tembellık ettım şimdi iş zamanı ..........hareket zamanı . rabbım hepımıze kolaylıklar versın..........guzellıkler versın............dua ile................

selam arkadaşlar ben geldim daha eskisi kadar sık giremiyorum daha doğrusu akşamları giremiyorum çünkü kocişim kızıyor yanında oturmamı istiyor ben de kızdırmamaya çalışıyorum ya maşallah her topiği açtığımda bir hamile haberi alıyorum menzil gülü canım tebrikler gerçekten mucize böyle mucizeleri gördüğüm zaman umudum katlanıyor allah kucağına almayı o mis kokusunu içine çekmeyi nasip etsin darısı hepimizin başına :Saruboceq:

Moralini bozma. Senin gibi yüzlerce kişi var burda. Ama bak Allah isteyince nasıl oluyo. Arkadaşlar hamile kalıyolar yavaş yavaş. Bigün elbet sıra bize de gelicek.

bende oyle diyorum ama bazen gercektende insanin elinde degil bozmamak
amin canim insallah sira bizede gelir
zaten ben sabirliydim ama bu kromozom olayi kafami karisti allah korusun ya sorun varsa diye stres yapmaya basladim senağlama

balımmmmmmmmm hoş geldin canım seni gördüğüme çok sevindim sen bizim topiğin tatlı neşeli kızısın sensiz olmaz birdaha gitmezsin umarım :1hug:

zaten ben sabirliydim ama bu kromozom olayi kafami karisti allah korusun ya sorun varsa diye stres yapmaya basladim senağlama

canım takma kafana inan herşey kısmet benımde eşimin sperm bozukluğu hareket azlığı vardı varıkosel ame sonra evlılığimizin üçüccü yılı hamış kaldım tedavıyle.. oğlum var .. daha sonra yıne hamlıe kaldımm üçuncu ay karnıda öldu doktor kromozum bozuluğu olabılır dedı ondan duser dedı sınra mıkro denedım tuttu ıkız ama bırınde prolem oldu kromozomsal dendı on sonlandırdılar ama dıgerıde 24 . haftada erken doğdu .. şu an eşimin somuçlar ilginç bı şekılde baya duzeldı doktor normal yolla olabılır bıle dıyor ama olmuyor tabı ama olsada hamıle kalsamda ben artık korkuyorum bu işler çok zor olacağı varsa oluyor önune gecemezsın rabbım bu tur imtıhanlar vermesın kımseye gerçekten zor.. son denememı üç ay sonra yapıcam kımetse artık sınırdayım yaşım geçmeden .........her sperm bozukluğunda bunlar olacak dıye bı şey yok tedavını yap ve inana rahat ol...... inş herşey gonlune gore olur canımmmmmmmmm.........sıkıntısız hamiş kalırsın...........:1hug:

Yok bitanem ne gücenmesi. :1hug: Doğru demişsin hem kaydirigubbakcemile3

Canım sana iyi çalışmalar o zaman. Ama ben yine de seni görmek isterim burda sık sık. Sensiz olmaz yani. İmkan yaratıp sen yine de gelmeye çalışırsın , değil mi bitanem? yerimseniben a.s.

sagol canim muallim allah insallah ogluna bir kardes verir yada ikiz kardesler verir evet kismet isi allahim bizide boyle siniyor iste allaha bin sukur hic isyan etmedim ama sadece uzuluyorum oda elimde degil allahim isteyen herkese versin dedigin gibi evlat hasretiyle sinamasin sinarsada sonu hayirli bitsin insallah cunku zor bir sey yasamayan bilemez ama bizler cok iyi biliyoruz hayirlisi canim
destagin tsk canim

kızlar öğlen yemeği molasıcokacimcoook
tabii oğliş dershaneden gelip pc nin önüne çömmezse aelinde alırsam görüşürk.:1no2:.yoksam gece 2315 koçiş işe ben pc başınakaydirigubbakcemile3
ahan da zil çalıyo geldi galiba:a015:

Selam hejacımmm Şeniz Farkındayım. Bir durumlar var. Artık sahalardan uzaksın. :çok üzgünüm: Çok şanslısın eşin seni çok seviyor , yanından ayrılmamanı istiyor. Ama biz de bur durumda şanssız oluyoruz. Senden ayrı kalıyoruz. :dilcikar:

Canım stress yapma lütfen. Ne olup bittiğini bilmeden sıkılma hemen. Almanya'da olman zor tabi. Doktorların dediklerinden birşey anlamayınca muallakta kalıyorsun. İnşallah kötü birşey yoktur. Hüsnü kuruntudur inşallah bitanem. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Şeniz :asigim:

Bu arada sen işleri yapıyormusun bir yandan? :roflol:

Tamam bitanem. Afiyet olsun. cokacimcoook Bekleriz artık , ne zaman gelebilirsen canım. :1hug: a.s.

valla canım sevgisinden mi böyle yapıyor yoksa gıcıklığından mı bilemiyorum ama ben fırsat buldukça girmeye çalışıyorum sizlere çok alıştım Şeniz

valla canım sevgisinden mi böyle yapıyor yoksa gıcıklığından mı bilemiyorum ama ben fırsat buldukça girmeye çalışıyorum sizlere çok alıştım Şeniz

Sağol canım benim. Gelebildiğin kadar bekleriz. Şeniz :asigim: Çok da ürkütmemek lazım kuşları , bize lazımlar ne olsa :jeyyar: kaydirigubbakcemile :roflol:

aynen öyle canım ben de o yüzden ses çıkarmıyorum yoksa küser benimkisi şu küsmesi var ya :mymeka: sinir ediyor beni

aynen öyle canım ben de o yüzden ses çıkarmıyorum yoksa küser benimkisi şu küsmesi var ya :mymeka: sinir ediyor beni

Biz kadın halimizle bu kadar küsmüyoruz ayol , naz yapmıyoruz. Ne oluyor bu erkeklere yawww. İyice koca bebek oldular. :mymeka: :roflol:

haklısın canım eşlerimiz bıze lazım valla benımkıde mırın kırın edıyo ben çaktırmadan ara ra gırıyorum rkekler hoşlanıyo hep onlarla olalım istıyolar . bende şimdi çıkıp oğlumu alıcam dersaneden.....canım inş fırsat buldukça gırerım senn dıyorum ya bağladın banı de... herkesı merak da ederım ...
arkadaşlar yınede guçlü olalım moralımız daıma ıyı ols elbette bazan gelgıtler yaşıyoruz ama yanımzda eşlerimiz var ya mutlumuyuz o bıle yeter...hamdedelım ve hep sııntılardan allaha sığınalım beterın beterı var dıye........
bı gun bı proğram esnasında bı arkadaşım yakınını getırmıştı işe...genç bı bayan yanı yaklaşık otusbeşinde fılan... gözleri huzunluydu .. konuşma esnasında bebeğin varmı dıye sordum anlattı hayatını ve ben gözlerim dolu bı şekılde dınledım ne dıyeceğımı bılemedım.....dedıkı hacam ben sekız yıllık evlıydım bebek tedavılerı göruyordum eşimle çok mutluydum ama üç kez düşük yaptım yıprandım ağladım öylekı bebek odasını yatağını beraber çizdik herşeyı hazırladık ama olmadı dedı yenuden karar vermiştık denemeye.. o ay bı davete gıttık eşim yemekteen zehırlendı üç gün sonra eşimi kaybettım ......... şimdı yalnızım perışanım.. kuçuk ı evde yaşam savaşı verıyo eişini maaşı olmazsa durumu zor baya konuştuk dertleştık.......
şunu söylemek istıyorum her anın değerını bılelım yarın ne olacagını bılemıyoruz bazen kendımızı ben bıle gereksız yere hırpalıyoruz ve de eşimizi ...hayatımızı sğlığımızın eşimizin ailemızın kıymetını bilelım dostlar.. bunlar bana moral oluyor ve daima hamd ve şükredıyorum .. ne olur sızde üzmeyın kendınıızı inş her şeyın bı zamanı var ve inş o zaman çok yakın.........allaha emanet olunnnnnnnnnnnnnn

senağlama senağlama senağlama Allah eşlerimizi başımızdan eksik etmesin. :Saruboceq: Önce sağlığımız yerinde olsun. Yuvamızdan neşeyi , huzuru eksik etmesin Allahım. :Saruboceq: senağlama senağlama senağlama

o bayana allah sabır versin çok zor birşey yaşadıgı dogru söylüyorsun günümüzün yaşadığımız anı değerini bilelim rabbim eşlerimle yaşatsın acılarını göstermesin inşallah :Saruboceq:

kkpra ; canım nerelerdesin. Sonuç ne olursa gel bizimle paylaş haydi. :1hug: Sevincin bizim sevincimiz , üzüntün bizim üzüntümüzdür. Şeniz :asigim:

kkpra ; canım nerelerdesin. Sonuç ne olursa gel bizimle paylaş haydi. :1hug: Sevincin bizim sevincimiz , üzüntün bizim üzüntümüzdür. Şeniz :asigim:

canım ben kkpra arkadaşımızı tüp bebek bölümünde gördüm sonuç 17,7 çıkmış pazartesi tam belli olucakmış inşallah sonuç ikiye katlar burada hep beraber seviniriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…