Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bende cıkıyorum uykum geldı...bu arada dıptısdıptıs senı takıp edıyorum.dıger topıklerdede.esınede cok gecmıs olsun...allah sıfasını versın.ınsallh duzelır.guzel sonuclar alırsınız..herkese ıyı geceler....

nevrocum bugun sınıfta kalmak ıstemedım.artık sureklı burdayım....bayramdan sonra burası cok guzeldı...hersey dahada guzel olacak...pembe kosemız buyuyp kocamn olacak:1hug::1hug:

ay devrık cumle kurdum yanlıs yazmısım...burası cok cok guzel bı topık..bayramdan sonrada hersey daha guzel olacak demek ıstedım

günaydın kızlar bugün erkenciyim birazda üşüdüm şimdi şuna bakıyım ona bakıyım derken 2 saat geçti ama yakıcam sobayı şimdi dondum ayaklarım üşüdü yavvvv

naber kızlar nasılsınız nasıl geçiyo bayram ?
nete giremedim
burdan toptan hepinizin bayramı mübarek olsun.......... Şeniz Şeniz Şeniz

valla bende bayram başlamadan bitti ailem uzakta akrabalarım uzakta o yüzden benim için hiç bayram olmadı yani

diptis kusura bakma ama eltine gicik oldum haaaaaaaaaaaaa
onu yaklarsam ne gicik beee eeeeeeeeeeeeeeeee, yok ............yaz tovbe tovbe ben olsam ustune atlardim sinir-tatlicadiarzu-kötükedihüso

gunaydin kizlar nasilsiniz kusurbakmayin direk msj yazmaya atladim gunaydin demedim
aksam ne guzel dertlesmisler
diptis canim insallah hemen gecer antibiyotikleri cok duzenli kullansin onlar gecirir diye duymustum sonra hamis kalirsin insallah
smhsmh sagol canim seninde mubarek olsun bayramin

bu bayramlarda iyide milletle icice olunca insanin siniri bozuluyor bende kaynanam tatli ye diyip duruyor bende yok midem bulaniyor dedim demez olsaydim ha oylemi tatam dikkat et hamilesin kesin birsey var atliyor atliyor evlendigminden beri birsey yok yazik esimde gozume bakti su tedaviye hemen baslasak artik diye
biz kimseye soylemiyoruz ve herkes dogal olarak bana bakiyor bunun ablasinin yok bununda olmaz diye iste esimin hatiri olmasa diyivercem spermde sorun var diye ama olmùuyor iste allah sabir versin hepimize de hemen bebislere kavusalim...............

herkese iyi bayramlar arkadaşlar.yine hüsrana uğradım.bayramın 1.günü adet oldum..oysaki nasıl ümitlenmiştim...10 gün önceden olsa sinyal verdi ama geliyorum diye.yine bi umut hamile olabilirim diyordum.ama değilmiş...artık ümitlenmeyecem.çünkü hep üzülüyorum sonunda.doktorada gidemiyorum bayram olduğu için.bu gün ilaca başlamam gerekiyordu ama başlayamadım.bu ayda gitti hamile kalamam ilaçsız yumurtam büyümüyor.kasım ayına kaldı.çok moralim bozuk...rabbim daha fazla bekletmesin bizi işallah...

ah canım ya allah yardımcın olsun seninde...çok zor bi durum...ister istemez bekliyorlar işte...valla benimkiler artık ümidi kesmiş gibiler...doktora gidiyorum kaynanam daha niye gidiyorsun olmuyor diyor.bende gitsemde olmuyor gitesemde.en iyisi ben gideyim olmazsaa yine doktora gitmedim diye üzülmem.biz elimizden geleni yapalım gerisi allahtan.olması için allah sebep yaratıyor...işallah taz zamanda hamiş haberini verirsin...:Saruboceq::Saruboceq:

seni cok iyi anliyoruz biliyosun ayni seyleri bizde yasiyoruz umutsuzda olmuyor canim ya ben her ay bu ay heveslenmiycem diyorum adetime 4 5 gun kala belirti geziyorum uzulme sen bi gun bizde anne olucaz hayirlisiyla onemli olan o gune cok yipranmadan varabilmek olsun obur ay olsun allahim hayirlisiyla versinde gec olsun guc olmasin sabir et sukur et canim :CüvCüv:

olurmu canim ya kaynanan yanlis dusunuyor tabiki gidicen hemde hicvazgecmeden git orda kucucuk bi sebep senin hamile olmana vesile olabilir nekadardir dr a gidiyosunda oyle diyorki vazgecme canim git sen allahim insallah biryerden sebebini cikarirda bebisin gelir allahimda bizi boyle siniyor buna sukur sagligimiz yerinde demi ama

kkpraa aramiza hosgeldin canim ne guzel ya tese ile bulabildiniz ya gerisi gelir sen merak etme bu ay seni hemen pembe kosede gorucez keske daha erken gelseydin aramiza ne guzel sohbetler eder tedavi surecini takip ederdik ama boylede cok guzel insallah allahim babislerini gondermistir sana darisi hepimizin basina aminnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

valla kim ne söylerse söylesin gidecem.hiç değilse elimden geleni yapayım.yaklaşık 5 yıldır aralıklı olarak gittim.1 yıldır aksatmadım.kist olduğu süreçte aksadı ama geçince tedavime devam ettim.allah sebep yaratıyor bizim için.doktora gidin diyor.bi bakarsın oda vesile olur dim arkadaşım.pes etmeyecem...gerçi her ay ümitlenmeyecem diyorum yine elimden olmadan ümitleniyorum.allahtan ümit kesilmez.işallah bebişlerimizi verir bize..

canlarım ya bebeğimiz gelmiyor onamı yanalım millet sorup duruyor kalbimizi kırıyor onamı yanalım yoksa içimizdeki şu acıyı kimse anlamıyor bazen kocamın gözüne bakınca içim gidiyor allahım bi mucize yarat yarabbim sana yalvarıyorum(amin).

canım hoşbuldum sende hoşgeldin evet sanırım haklısın günaydın değil tünaydın olmuş heheheh:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…