Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nevrosky cim sonuçlar gayet güzel gerçekten
ama morfoloji için üroloğa gidip konuştunuzmu ne dediler
ayy inşallah rabbim kısa sürede karşılığını verir

Nevroskycim sonuclar cok super, olsun be canim morfoloji %2 bile olsa, yinede hamile kalma sansin artti. Hem ne olacagini bir Allah bilir. Allah hepimiz hakkinda hayirlisini versin.

Nevroskycim ben kurleri falan herseyi biliyorum ama ozellikle esine senin ne uyguladigini merak ediyorum. Yani saat kacta ne yediriyorsun gibi. Bende esimin hareket ve sayisini artirmak istiyorum. Senin uyguladigin recete super olmus baksana. Allahim bizede nasip etsin.

nevroskycim hadi hayırlısı biliyosun bizim ılerı hareket 0 dı 3 aylık bi klomen kullanımı keci boynuzu pekmezi polen tüketimi ve tabiki dualarımızla klomenın3, ayında hamiş kaldım tam 5 tablet kalmıstı bitmesine benım vesılem bu oldu hayırlısıyla inşaallah senin vesilende bu klomenden olur :):)Şeniz

Kizildeniz selam, klomeni esiniz nasil kullaniyor? Yani gunde kac defa ve hangi saatlerde? Bende dr. a sormadan alsam nasil olur acaba??

Birde bilgisizligimi bagislayin nolur. Bu kolmen bayanlara yumurta uretimi icin verilen klomenin aynisi mi? Yani erkek ve kadina verilen klomen ayni mi??

Kizildeniz selam, klomeni esiniz nasil kullaniyor? Yani gunde kac defa ve hangi saatlerde? Bende dr. a sormadan alsam nasil olur acaba??

Birde bilgisizligimi bagislayin nolur. Bu kolmen bayanlara yumurta uretimi icin verilen klomenin aynisi mi? Yani erkek ve kadina verilen klomen ayni mi??

evet canım aynı ilaç benim eşim günde bir kere aldı 3 ay kullan demişti doktor tam 3. ayında hamile kaldım şükür darısı basınıza

KIZILDENİZ canım sizde varikosel falan varmıydı

varikosel cok az görüldü ultrasonda doktor ameliyata gerek yok demişti ileri hareket 0 dı yapısal bozukluk vardı sayı azdı prolaktın hormonu yüksekti testesteron düşüktü testesteron için virigen diye hormon hapı vermişti canım .benim doktorum 3 ay dinlen dedi bu spermlerle aşılama tutmaz dedi eşimede bu arada üroloji klomen verdi 3 aylık tam 3. ayında oldu cok sasırdım hemde cok hiç beklemıyodum :):) darısı basınıza

Herkeze hayırlı akşamlar kızlar bugünde adetim gelmedii artık sinirden patlamak üzereyim neden bu adet gecikti yaa.senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
Nevrokyy canım arkadaşım benim değerlerin yükseldiğine sevindim inşallahh ilerleyen günlerde morfolojıdede büyük yükselmeler olucakkk inşallah dualarımız seninle arkadaşım.Şeniz

nevroskycim degerler gayet güzel.bence cok sürmez bu degerlerle dogal yoldan hamile kalıverirsin canım .cok sevindim sonucun böyle olmasına:lepi::lepi:

Herkeze hayırlı akşamlar kızlar bugünde adetim gelmedii artık sinirden patlamak üzereyim neden bu adet gecikti yaaaaaaaaaaaa.senağlama

balcım ınsallah hamıssındırr.:CüvCüv:
hamıs haberı verırsın bıze..:Saruboceq:
sınırlenme lutfen..:1hug:

kızlar merhaba 3 gün önce hamile olduğumu yazmıştım.eşimin normal morfolojili spermi % 6 ,diğer değerleri normal.doğal yoldan hamile kalmıştım tam sevinirken dün akşam kahverengi lekelenmem oldu.bugün kan testi yapıldı ve 394 olan değerim 260 a düşmüş heralde bebeğimi kaybediyorum.doktorum kesin istirahat dedi tekrar değerlere bakılacak ama kanamam hafifte olsa devam ediyor sanırım kaybettim değilmi.böyle bi olay yaşayan varmı aranızda:KK43:((bhcg düştükten sonra yükselip gebeliği devam eden ve sağlıklı doğum yapan varmı.ne zor şeymiş nasıl dayanacağım bu ikinci... nolur cvp yazın:KK43:((

kızlar merhaba 3 gün önce hamile olduğumu yazmıştım.eşimin normal morfolojili spermi % 6 ,diğer değerleri normal.doğal yoldan hamile kalmıştım tam sevinirken dün akşam kahverengi lekelenmem oldu.bugün kan testi yapıldı ve 394 olan değerim 260 a düşmüş heralde bebeğimi kaybediyorum.doktorum kesin istirahat dedi tekrar değerlere bakılacak ama kanamam hafifte olsa devam ediyor sanırım kaybettim değilmi.böyle bi olay yaşayan varmı aranızda:KK43:((bhcg düştükten sonra yükselip gebeliği devam eden ve sağlıklı doğum yapan varmı.ne zor şeymiş nasıl dayanacağım bu ikinci... nolur cvp yazın:KK43:((

canım önce sakin ol.bu sitede böyle bir durum okumustum .kimdi hatırlamıyorum ama.
sonrasında gebeliği devam etti.hemen moralini bozma.dr.unun dediklerini uygula.
sonuç kötü bile olsa bir kez hamile kaldın tekrar da kalabilirsin.böyle düşün canım.dualarım seninle.insallah deger tekrar yükselir:teselli::Saruboceq::Saruboceq:

balım ne gibi belirtilerin var.benim de malum 6 günüm kaldı .merak basladı bende de.
Canım benim benim 12 gün önceden başlayan sağ ve sol kasığımda batma ,sancı şeklinde ağrılar oluyordu daha önceden olurdu ama bu kadar erken başlamazdı ağrılar ve tek taraflı olurdu .Bu sefr iki taraflı.Adet günü yani dün kalçalarıma ve baldırlarımda batma tarzı sancı oldu.Ve beni en çok düşündüren belki ramazandadır bilemiyorum ama on gündür devam eden HALSİZLİK VAR GÖZLERİM KAPANIYOR GİBİ OLUYORUM uYKU HALİ SANKİ,CANIM HİÇBİR İŞ YAPMAK İSTEMİYORUM KEYİFSİZİM,BİTKİNİM .Nur canım bendekiler böyle ama ben hamişliğe yormuyoum bunalrı tabikide rabbim bilir.Seninde az kalmış adetime dularım seninle inşallah bu ay mucizen seninledirr.Sende nasıl beliriler var bakayım :lepi:
balcım ınsallah hamıssındırr.:CüvCüv:
hamıs haberı verırsın bıze..:Saruboceq:
sınırlenme lutfen..:1hug:
İnşallah rosem inşallah :nazar:

nur 82 çok teşekkür ederim canım.kendimi öyle çaresiz yalnız hissediyorumki.tek bir kelime bile moral oluyor bana sağol canım

sen kırmızıları bekle dur.valla canım belirtilerin hiç kırmızılar gelecekmiş gibi göstermiyorsositososito
bende maalesef yok canım galiba birsey.:1no2:yani herzamanki belirtiler farklı birsey hıssetmiyorum.sol kasıgımda şişlik hissi var.arada kasılıyor.göğüslerim şişti biraz dokununca sızlıyor.bunlar hep oluyor zaten.hamiş oldugumu düşünmüyorum.sadece bu aralar çok sulu gözüm.yani o kadar ki burada bana güzel seyler yazın hemen aglamaya baslıyorum.:çok üzgünüm:üzülüyorum aglıyorum kızıyorum aglıyorum.bu ne yahuuu.sinir oldum kendime.hiç sevmem sulu gözlülüğü.şimdi bile doldu gözlerim.eşim üşüttüğümü düşünecek diye saklıyorum ondan.ama bu da tek başına bir belirti sayılmaz.belki de gercekten üşüttüm kafayı.:nazar:

kızlar belırtıye cok takılmayın bende hala gebelık belırtısı yok aynı aadet olacakmısım gibi belırtılerım olmustu o yüzden hiç beklememiştim ve hala öyle valla ne bulantı ne basdönmesi belırtıler olmasada gebelık olabılır inşaallah hadı bakalım hamiş adayları gün sizin gününüzdür inşaallah :lepi:

X