Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım duyuyorum ama ben yazılış sırasına göre tek tek cevaplandırıyorum. Senin mesajlarını da her zaman görüyor ve cevaplandırıyorum. Sen hemen cevap gelmediği için görmedin sanırım. Ben eğer mesajına teşekkür etmişsem okumuşum demektir. Ve bir aksilik olmadığı sürece dönerim. :1rolleyes:

Birazdan benim için yazdığın mesajı da cevaplandıracağım. şeniz

kusura bakma bugüne kadar yazdiklarima cevap gelmeyince istenmiyorum duygusuna kapildim teşekkürlerini farketmedim sadece sayfalari tek tek okuyup cvp vermişmisin diye bakmiştim.

nevrosky cim sonuçlar gayet güzel gerçekten
ama morfoloji için üroloğa gidip konuştunuzmu ne dediler
ayy inşallah rabbim kısa sürede karşılığını verir

:dance: Evet canım morfoloji dışında süper. Onun da bir çaresine bakacağız inşallah. İşte bunları ürolog demiş zaten canım. Eşim üroloğa gitmişti. Varikosel olmadığı için her an düzelebilir kendiliğinden demiş. Sigara içmeyin klomen'i kullanın yeter demiş. Öncekilerin de faydası yakında ortaya çıkar demiş. Bekleyip göreceğiz artık. :eek: Buna da şükür yarabbim. :Saruboceq: Amin canım inaşllah Şeniz

Nevroskycim sonuclar cok super, olsun be canim morfoloji %2 bile olsa, yinede hamile kalma sansin artti. Hem ne olacagini bir Allah bilir. Allah hepimiz hakkinda hayirlisini versin.

Nevroskycim ben kurleri falan herseyi biliyorum ama ozellikle esine senin ne uyguladigini merak ediyorum. Yani saat kacta ne yediriyorsun gibi. Bende esimin hareket ve sayisini artirmak istiyorum. Senin uyguladigin recete super olmus baksana. Allahim bizede nasip etsin.

Tabiki canım , şükrediyorum değerlerimiz yükselmiş. İnşallah morfoloji de yükselir. Canım e vitamini , selenyum , çinko kullandı. Bir de keçiboynuzu kürü. Havuç suyu ve domates çorbasını uygulamadık. Asıl onlar morfoloji için iyi diyorlar. Bakalım belki havuç suyuna başlarız. Başlamıştık da bıraktık. 1 hafta kullanıp havuç suyunu. İnşallah sizin de sayı ve hareketiniz böyle artış gösterir canım. :Saruboceq:

nevroskycim hadi hayırlısı biliyosun bizim ılerı hareket 0 dı 3 aylık bi klomen kullanımı keci boynuzu pekmezi polen tüketimi ve tabiki dualarımızla klomenın3, ayında hamiş kaldım tam 5 tablet kalmıstı bitmesine benım vesılem bu oldu hayırlısıyla inşaallah senin vesilende bu klomenden olur :):)Şeniz

Evet canım bilmezmiyim. Sen bizim mucizelerimizden birisin. Umut kaynağımızsın. İnşallah bizlere de klomen yarar bitanem. hihoyyyt :lepi: Allah razı olsun canım. Güzel dileklerin için teşekkürler. :asigim:

Nevrokyy canım arkadaşım benim değerlerin yükseldiğine sevindim inşallahh ilerleyen günlerde morfolojıdede büyük yükselmeler olucakkk inşallah dualarımız seninle arkadaşım.Şeniz

Balımmmm çok sağol bitanem. :1hug: İyi dileklerin moral oluyor. İnşallah sen de hamişsindir de morallerim tavan yapar. :CüvCüv: :dance: :teytey: :hooray:

Tabiki canım , şükrediyorum değerlerimiz yükselmiş. İnşallah morfoloji de yükselir. Canım e vitamini , selenyum , çinko kullandı. Bir de keçiboynuzu kürü. Havuç suyu ve domates çorbasını uygulamadık. Asıl onlar morfoloji için iyi diyorlar. Bakalım belki havuç suyuna başlarız. Başlamıştık da bıraktık. 1 hafta kullanıp havuç suyunu. İnşallah sizin de sayı ve hareketiniz böyle artış gösterir canım. :Saruboceq:

Amin canim. Ben 3 gundur havuc suyu iciriyorum bakalim iyi yonde degisme olucakmi.

nevroskycim degerler gayet güzel.bence cok sürmez bu degerlerle dogal yoldan hamile kalıverirsin canım .cok sevindim sonucun böyle olmasına:lepi::lepi:

:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: Evet canım morfoloji dışında yüzümüz güldü. Allahım inşallah mucizemizi tez zamanda gönderir. Allahım hepimize bu güzel duyguyu hayırlısı ile yaşatsın inşallah. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

kızlar merhaba 3 gün önce hamile olduğumu yazmıştım.eşimin normal morfolojili spermi % 6 ,diğer değerleri normal.doğal yoldan hamile kalmıştım tam sevinirken dün akşam kahverengi lekelenmem oldu.bugün kan testi yapıldı ve 394 olan değerim 260 a düşmüş heralde bebeğimi kaybediyorum.doktorum kesin istirahat dedi tekrar değerlere bakılacak ama kanamam hafifte olsa devam ediyor sanırım kaybettim değilmi.böyle bi olay yaşayan varmı aranızda:KK43:((bhcg düştükten sonra yükselip gebeliği devam eden ve sağlıklı doğum yapan varmı.ne zor şeymiş nasıl dayanacağım bu ikinci... nolur cvp yazın:KK43:((

Canım geçmiş olsun. İnşallah bir sorun çıkmaz. Ben de duymuştum öyle birşeyler. Tam hatırlayamıyorum. Allahım meleğini sana bağışlar dilerim. :Saruboceq: :CüvCüv: :nazar:

merhaba kızlar ben geldim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nevrosky canım doğum günün kutlu olsun

inşaallah eşinle beraber nice mutlu yıllara
a.s.

bebişlerinle kutlarsın önümüzdeki yıl :CüvCüv::emir_bebek:

eşinin değerlerde iyi çıkmış sevindim bu ay olacak inşaallah bence bu gunu değerlendir :dance::dance:

tortcc1.gif
Sağol tatlım. Şeniz Güzel dileklerin için teşekkürler. Aminnnnnn diyorum. Eşimin değerleri yüzümüzü güldürdü. Bilhassa da varikosel çıkmaması. Ama şu morfolojiyi nasıl halledecez bilemedik. İnşallah doktorun dediği gibi olur. kaydirigubbakcemile2

Simdi iftarimi yaptim ve bakayim bizim kizlar ne yapiyor dedim.
Bugün yanliz iftar actim, kendimi cok kötü hissettim.

Bayramda geliyor ama ben pek sevinemiyorum.
Ailem, akrabalarim hep Türkiyede. Yapayanliz kaldim buralarda.

Nevrosky hadi bakalim canim bu ay belki senin ayin olabilir.
Sonuclariniz iyi cikmis, daha da düzelir insallah.:Saruboceq:

Allah kabul etsin birtanem. Ben de geç geldim bugün. Yazılanları okuyordum. Sağolun sizler bugün beni hiç yalnız bırakmadınız.

İnşallah canım dediğin gibi olur da bu ay hamiş kalabilirim Allahın izniyle. Hayırlısı diyorum. Allah razı olsun bitanem. Şeniz

iyi akşamlar kızlarrr nevrocum sonuçların yükselmeside doğru yolda olduğunuzun bir göstergesidir o yüzden sevinmelisin canım hayırlı zamanda allah hepimizin bebişlerini kucağına verecektir dua edip sağlıklarımıza dikkat etmemiz gerekiyor birde sabırlı olmak elbet beklediğimiz gün birgün gelecek....

Sizlerin bu güzel dilekleri olduktan sonra o yollar benim için kısalır. Şeniz Çok teşekkürler canım , desteğin için. hihoyyyt

slm kızlar nasılsınız
nevrosky canım nice yıllara.yeni yaşın tüm güzellikleri beraberinde getirir inşallaah.iyiki doğmusun iyiki seni tanımışız.

tortcc1.gif
Valla canım nasıl olsun. 30 olduk işte. hihoyyyt İnşallah birtanem. Güzel temennilerin için teşekkür ederim. Ben de sizleri tanıdığıma çok mutluyum. :asigim: Şeniz :içelim:

Nevroskyciğim sonuçlarının yükselmesine çok sevindim bitanem:nazar::1hug:

kaydirigubbakcemile5 Canım ben de sevindim ne yalan söyleyeyim. Eşim tabi pek sevinçli değil morfoloji aynı değil diye ama ben ona unutturacağım bunları. Negatif birşey yok. Sadece biraz daha zamana ihtiyacımız var. hihoyyyt

nevrosky doğum günün kutlu olsun,nice sağlikli, mutlu yillara değerlerin iyi çikmiş inşallah mucizen gelir. Inşallah bu mesajimi görürsün sana yazdiğim hiçbir msj görmüyorsun!

tortcc1.gif
Canım çok teşekkürler. Şeniz Hem doğum günü tebriğin , hem güzel dileklerin , hem de spermiogram yorumun için. a.s.

Not : Ben bütün mesajları göryorum bitanem. Sakın yanlış düşünme. Hepinizin tek bir kelimesi bile çok değerli benim için. :asigim:

selam kızlar ben geldimmm nevrocum bencede çok güzel değerlerin inşallah bebekkk gelecek ben inanıyorum buna canummmm bidahaki ay senin ayın sıkı çalış okiş görem seni :jeyyar::jeyyar:yerimseniben

Hoşgeldin canım. :1hug: Ben de öyle diyorum da eşimin bir yanı eccük buruk. Bu kadar sürede bu bile iyi. İnşallah morfolojimiz de düzelir yakında. Allahım çabalarımız karşılığını belki bu ay verir mucizesini göstererek. Ben de yaklaştığıma inanıyorum. Ve sizlerden aldığım sıcaklık ve destek benim itici gücümdür. Şeniz:lepi:

Nevrosky canım doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara inşallah bi daha ki doğum gününe bebeğinle girersin..

nevrocum doğum günün mü bugün? ön sayfaları açmıyor gıcık bilgisayar. ama eğer öyleyse nice mutlu yıllara bitanem!! bu arada sonuçlarına çok sevindim. klomene de başladıysanız inşallah senide görecez yakında pembiş köşedekaydirigubbakcemile5 biliyosun bizde klomen tedavimizin 1. ayında yakaladık bebişimizikaydirigubbakcemile3 bizim morfoloji %6 idi gerçi ama ileri hareket de %40 idi. biz klomenden olduğuna inanıyoruz. inşallah sizinde öyle olur.
bu arada hiç yeni haber varmı? merak ettim ön sayfaları:eek:

Evet bitanem. :eek:
tortcc1.gif

İnşallah klomen bizlere de yarar bitanem. Allah şifasını verir inşallah. Kocişim emeklerinin karşılığını alınca ben daha çok mutlu olacağım. Hamileliği beklerim sorun değil ama onun morali bozulmasın yeter. :asigim:

Yeni haberimiz balımmmmmmmm hamiş olabilir. 2 gün geçti gelmedi çok şükür. İnşallah hamiştir. :CüvCüv: kaydirigubbakcemile5 :eek:

canimmmm sirf senin haberini almak icin esimden izin aldim isi vardi bilgisayarda dedim 5 dk izin ver hemen bakicam cikicam oda sakin 5 dk gecmesin dedi hehehe...ama aslinda guzel birsey yani tamam asil sorun duzelmemis ama inmemiste ve digerleride yukselmis buna sevinmemiz lazim daha kötüsüde olabilir sok olabilirdikkk burda herkezin inanci senin bebegine en kisa zaamanda kavusacagin buna bende cok inaniyorummmm

bugun esimle yemege ciktik coookkk guzel ve romantikiii ve bugun iftara kalabaliga karismadigim icin iyim nevrommm:))..gelir gelmezde coktum pcnin basina ama simdi cikmam lazimmmmm öpüyorummm

Canım kıyamam sanaaaaaaa :1hug: Bu kadar merak mı ettin beni. Allah razı olsun senden canım. Zaten böyle güzel dostluklar olduktan sonra kimin sırtı yere gelir , kimin canı sıkılabilir. Değerlerden ve varikosel çıkmamasından memnunum çok şükür. Amin canım inşallah. Sizlerin güzel kalplerinden güzel şeyler geçiyor hakkımda. İnşallah gerçekleşir bu temenniler. :asigim:

İyi olmana çok sevindim. Birlikte yemeğe gitmeniz çok iyi olmuş. İyi vakit geçirmişsinizdir. Allah içinize sindirsin inşallah. Şeniz

tortcc1.gif
Canım çok teşekkürler. Şeniz Hem doğum günü tebriğin , hem güzel dileklerin , hem de spermiogram yorumun için. a.s.

Not : Ben bütün mesajları göryorum bitanem. Sakın yanlış düşünme. Hepinizin tek bir kelimesi bile çok değerli benim için. :asigim:

SAĞOL CANIM GERÇEKTEN KUSURA BAKMA NE DE OLSA YENİYİM FORMU KULLANMASINI PEK BİLMİYORUM İNŞALLAH ÖĞRENİCEM TEŞEKKÜRLERİNİ GÖRMEDİM,TEŞEKKÜRÜN BU ANLAMA GELDİĞİNİ BİLMİYORDUM ARTIK DİKKAT EDERİM BENİDE LİSTENİZE EKLERSENİZ SEVİNİRİM:eek:

Nevrosky canım doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara inşallah bi daha ki doğum gününe bebeğinle girersin..

tortcc1.gif
Teşekkürler bitanem. Fazla giremiyorsun ama tesadüf bugün girdin. Doğum günümü de kutladın. :1hug: Allah razı olsun tatlım. Amin inşallahhhhhhhhhhhhh. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

X