Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Hoşgeldin bengüsü canim inşallah eşinin durumu hemen düzelir yaaa bol bol su içsin en güzel yol bide eğer içebilirse maydonoz sapi kaynat ve içir oda enfeksiyonu güzel çözüyo geçmiş olsun canimmm

Hoşgeldin bengüsü canim inşallah eşinin durumu hemen düzelir yaaa bol bol su içsin en güzel yol bide eğer içebilirse maydonoz sapi kaynat ve içir oda enfeksiyonu güzel çözüyo geçmiş olsun canimmm

haklısın canım maydanoz iltihap için birebir bugün akşam deneyeyim a.s.

Canım çok geçmiş olsun. İnşallah dozu yükseltilen ilaçlar şifa olur ve bu engeli en kısa zamanda geçersiniz inşallah. :Saruboceq:

Çok teşekkür ederim bitanem tebriğin ve güzel dileklerin için. Sizleri çok seviyorum. :asigim: Şeniz

Canım seni de ekleyelim o zaman listemize. Bize muhtemel adet tarihini ver (gelecek ay) Sayı mıydı sorun sadece. Diğer değerler nasıl. yaz buraya istersen bir bakalım. Kullandığınız ilaç ya da kür var mı eşin için? Haydi bunları cevapla ve ekleyelim seni de. İnşallah seni de yakında pembe köşemizde görürüz. :Saruboceq: :CüvCüv:

Yalnız listeye kaydolup ondan sonra kaybolmak yok. Hep bekleriz buraya. Seni de aramızda hep görmek isteriz. Başka listelere benzemez bu liste. Sıcak ortamı görünce bırakamazsın zaten de ben yine de baştan söyleyeyim dedim. Arkadaşlarım sağolsunnlar bir tanedir. Onları tanıdığım için çok şanslıyım. Sen de şanslısın ki bizi buldun. kaydirigubbakcemile5

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz inşallah tez zamanda pembiş listede görürüz adınızı

Canım çok teşekkürler. hihoyyyt Ne güzel dilekler bunlar bitanem. Amin inşallah hepsi gerçekleşir. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: Canımsınız ya siz senağlama

Merhaba.Bu hafta adet olmam gerekiyo.23-24 Eylül gibi. Bi dahaki ay da 27-28 Ekimde olurum herhalde. Eşime keçiboynuzu kürü içiriyorum.Bide keçiboynuzu pekmezi yiyor. Daha doktora gitmedi. Gerçek anlamda tedaviye başlamadık.Ama doğal yoldan hamile kalmak istiyorum.Allahım inşallah aşılamaya yada tüp bebeğe gerek duyurmaz.

Canım çok teşekkürler. hihoyyyt Ne güzel dilekler bunlar bitanem. Amin inşallah hepsi gerçekleşir. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: Canımsınız ya siz senağlama

AAA AĞLAMA BİTANEM VALLAH KIYAMAM YAZIK O GÜZEL GÖZLERİNE GÜZZEL KALPLİ ARKADAŞIM NOLUR BAK HEP GÜL OKİŞŞŞ :lepi::içelim::içelim::1hug:

CANIM YA ÇOK TATLISIN......ÇOK TEŞEKKUR EDERİM..........RABBIM SENI SEVINDIRSIN.... AİLENE MINIK BEBİŞLE MUTLULUK VERSIN......VE SIRAYLA HAMİŞ HABERLERI GELSIN İNŞ.... HAYIRLI BI ÖMÜRRRRR DILIYORUMMMMMMkaydirigubbakcemile........

Canım o zaman bu ayki tarihini kaydediyorum. Hastalanırsan haber verirsin. Hastalanmazsan da rekor kırmış olursun. Geldiği ay hamiş köşemize geçenleri gördük ama bu kadar jet gibi geçenini görmedik. :dance: İnşallah hamişsindir bitanem. :CüvCüv:

Peki soruna ne yazacağız? Sayı mı yazalım? O konuda tam netlik yok canım. Eğer hatırlıyorsan sayı , hareket ve morfolojiyi yaz buraya.a.s.

AAA AĞLAMA BİTANEM VALLAH KIYAMAM YAZIK O GÜZEL GÖZLERİNE GÜZZEL KALPLİ ARKADAŞIM NOLUR BAK HEP GÜL OKİŞŞŞ :lepi::içelim::içelim::1hug:

Piki :çok üzgünüm: Çok şükür Allahıma sizleri karşıma çıkardı. Canım arkadaşlarım. :asigim: Şeniz

Ne demek bitanem. :asigim: Artık hep dalgalanacak isimleriniz topiğimizde. :lepi: Dalgalanmasa da hep içimizde , kalbimizdesiniz ama orda görmek çok daha motive edici. kaydirigubbakcemile5

Amin canım , Allah razı olsun senden. a.s. Ben de sana aynı dileklerde bulunuyorum. Rabbim sana hayırlısından hayırlısı ile bir evlat bağışlasın inşallah. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

Eşimin değerlerini yazmayı unutmuşum.

Volüm :2.4 ml
Likefaksiyon:15 dk.
Aglutinasyon:yok
konsantrasyon:7.000.000/ml
ph:7.4
mikroskopi:her sahada 2-3 lökosit görüldü.
A Klas:%42
B Klas:%14
C Klas:%14
D Klas:%30
Normal sperm:%2
Baş şekil anomalisi:%64
Akrozom anomalisi:%8
mid-piece anomalisi:%12
kuyruk anomalisi:%14

sevcancım gerçi şimdi nevrom açıklar ama bana sayı ve morfolofide düşük geldi dimi nevrocum inşallah en kısa zamanada düzelir canım bebikkk gelir

canlar ben şimdi çıkıp az ev ocak toplimmmm mok götürüyo yoksam hehehehe:roflol::roflol::1ninca:

Selamlarr herkeze... Hayırlıı günler gününüz mübarek olsun inşallahhhh.Bende işlere başlamadan önce yazmak istedim .Nevrokyy canım benim TEKRAR DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN DİYORUM .YENİ YAŞIN SANA BEBEK ,BAŞARI,SAĞLIK,HUZUR GETİRSİN İNŞALLAH
Bu arada benim hala adet gelmedii gecikmenin 2.günü bugünnn deliricem artıkkkfisfisfisÇok üzgünüm çoook

nevro cum canım doğum gününmüş
Doğum günün kutlu olsun O güzel gönlüne göre versin Allah inşallah

Canım kusura bakma sana dönemedim. Acil işlerim çıktı. Sayı ve morfolojide sorun var. İnşallah en kısa zamanda Allahım şifasını verir. Dediklerini kullanmaya devam edin. Bir üroloğa gitmeyi de ihmal etmeyin. İlaç verebilir. Varikosel var mı diye ultrason isteyebilir. Ben önceki listemizin üzerinden senin bilgileri ekleyip güncelleyeceğim canım. Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…