Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

nevroscum canım arkadaşım benim doğum günün kutlu olsun huzurlu mutlu sağlıklı ve bebişli yıllar dilerim canım:Saruboceq:Şeniz

aynen canim o duygular icerisindeyimm...insan bazen inanmak istiyor olucak diye ama tammamen kabullenmek istememekle alakali diye dusunuyorum artik..yani okuduysan daha önceki yazilarimi bazen inaniyordum gercektennn ama nereye kadar??yani ögle mucizeye inanip her seferinde kahrolmak icinmi???..4 sene oyaladim herkezi isimiz var diye artik kimse inanmiyor ve herkezz aciyan gözlerle bakiyor..ve yengemin bakislari gözlerimin önünden hic gitmiyor cunki o benim ruh halimi biliyordu ve cok acidiii coooookkk onunda olmuyor diye paylasmistim bir ara ama artik onun var benim gine yokkk bu gece bana uyku yokkk

kızlarben adet oldum malesf bu ay da tutmadı çoık üzgünüm aglıyorum şu anda yıkıldım berbat durumdayım.

Canım üzüldüm valla. :1hug: Umutluyduk aslında. Ama kısmet değilmiş di mi? Bizler de en az senin kadar çok istemiştik bu ay pembe köşeye geçmeni balsurat ile birlikte ama olmadı. :1rolleyes: Hayırlısı bitanem. Fazla üzülme , kendini toparlan ve öbür aya hazırlan tatlım. yerimseniben İnşallah vakti zamanı gelmiş olur öbür aya. :Saruboceq: :CüvCüv:

fatoşcum bibim gittiğimiz bir üroloğ kendisi söyledi. tıbbı bi konferanstan gelmiş. bilmiyorum bize umut vermek için mi söyledi kii biliyorsun drlar pek böyle bişi yapmaz. artık kadınlar kendi kollarından alınacak bi kök hücreden bile hamile kalacakmış. öyle dedi. imkansız diye birşey yok canım benim.sadece zor bi imtihandan geçiyoruz sabrımız deneniyor. inşallah bu sınavı kolay bi şekilde ve olumlu olarak geçeriz hep birliktee

NEVROSKY CANIMCIM DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN..NICE YASLARA NICE SENELERE...YENI YASINDA :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:OLMAN DILEGIYLEEEEE

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt Sağol bitanemmmmmmmmmm. :asigim: Topiğimizde ilk kutlayan sen olmuşsun. Çok teşekkür ederim. :asigim: Amin canım inşallah , güzel dileklerin için teşekkürler. a.s.

benim esim aslaaa benim gücsüz taraflari görmedi herzaman gözyaslarim gizlidir..onun karsisinda dimdik ayaktayimmm ama arkasini döndügü an yikiliyorumm..kimse benim bu tarafimi yada dusuncelerimi bilmiyor sizden baska sizde olmasaniz kiminle paylasirdimmm

Amin canım işallah ya ben eşime domates bile yediremiyorum sevmiyorum diyor yemiyor çileği yer ama diğerlerinide yitceğin, hiç zannetmiyorum olmayan bişey ikiye katlanır mı aslında ben inanıyorum çaba sarfederse bişeyler olucak ama 9 sene aynı şeyi bilince insan galiba umudu kalmıyor eşimin üstünede gitmek istemiyorum o yüzden allahtan umut kesilmez hepimizin bebişleri olur işallah (amin) canlarım.

siz neguzel inaniyorsnuz benim insancim gitti sizinki insallah hic bitmez ben duymustum iki sene önce ögle birsey ama onlar yapana kadar biz bu dunyadan göc ederiz heralde

DoĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM ARKADAŞIMM YENİ YAŞINNN BEBİŞ ,MUTLULUK VE HUZUR GETİRSİN İNŞALALH

bugün doğan bütün arkadaşlarımızın hep yüzü gülmesi dileğiyle
yeni yaşınız kutlu olsun canlarım :teytey:hihoyyyt

kiminn doğumgünüymüşş tatlış nevroşumm doğum günün kutlu olsunn sevdiklerinle sağlıklı mutlu yıllar olsun ikizinn olsunn inşallahh

canim benim nice yillara iyiki sen varsin birtanemmmmm

Sağol bitanem. Allah razı olsun. İyiki sen de varsın canım. Hepiniz benim için çok değerlisiniz. tebrikleri cevaplamaktan sana dönemedim. Eğer sana dönersem sana azıcık kızıcam ben. Çok takıyorsun kafana bitanem. Olmadı başla tedaviye o zaman. Neden sağlığını bozacak derecede üzülüyorsun ve içine atıyorsun. Lütfen bu şekilde davranma. Giden sağlık gelmez. Ya kendini bu düşünceye alıştır ya da haykır içindekileri yakınlarına. Seni böyle görmek istemiyorum. Başlayın tedaviye diyorum ben. Böyle olmaz. Seni hep karamsar ve üzgün görünce biz de üzülüyoruz. Bir gün moralin iyi olsa , 4-5 gün kötü. yazık değil mi güzelim sana. Kıyamayız biz senin gözyaşlarına. Bizlerle dertleşmek yetmez sana. Adım atmalısın. Ailenden de desteğe ihtiyacın var. Tek başına herşeyi göğüsleyemezsin. Lütfen kendine bunu yapma. :1hug: a.s.

CANIM NİCE MUTLU SENELERE İYİKİ DOGDUN İYİ VARSIN İYİ SENİ TANIDIK BUSENE SAGLIK MUTLULUK VE KOLLARINDA BEBİŞ DİLİYORUM :1hug:İYİKİDOGDUN NVRSKYkaydirigubbakcemile5

İYİKİDOGDUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN:sm_cool::teytey:

Sağol bitanemmmmmmmmmmmmmmmmmm. :asigim: Çok teşekkürler. Ne güzel dileklerde buluyorsunuz. Aminnnnnnnnnnnnnnnn Oh ohhhhhhhh :dance: :dance:

biz tedaviye baslamistik tese oldu esim sonuc 0 yani tedavi edilcek birsey yokkii..sizinkiler gine ilaclarla asilamayla tedaviniz oluyor ama saglikli olmayan birsey olsa ortada tedavi edilcek ama birsey yokkk....haklisin bu karamsarligimi sadece burdakiler görüyor ama artik yazmicamm ben onuda kendi kendime hallederim burda sadece neseli olmak gerekiyor galiba

Yaş 30 oldu ama kendimi 20 yaşında gibi hissediyorum. :dance: :dance: :dance: İnşallah bu sene bu yaşımda bebeğime kavuşacağım Allahın izniyle. Sizlerin güzel duaları ile bunlar daha da mümkün..

Çok sağol bitanem. Allah razı olsun. Aminnnnnnnnn bitanem Aminnnnnnnn :sm_cool: :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…