Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
İyi akşamlar kıslar cuma gününden beri giremedim malum misafirler iftara gitmeler falan bi bakıyım neler var neler yok diye müsait olur olmaz açtım pcyi ben şimdi 2 günde ne haberler var diye bi okıyım mesajlarıa.s.

İyi akşamlar canım. Ben de bu kız nerelerde demiştim. :uhm: Hoşgeldin :1hug: minervaduygu hamile çıktı Cuma günü. Sen gördün mü bilmiyorum. Bir de hamişimiz fokurfokur ikizlere hamişmiş. Bunlar bizleri mutlu eden haberlerimiz. :nazar: :dance: :hooray: Şeniz

İyi akşamlar canım. Ben de bu kız nerelerde demiştim. :uhm: Hoşgeldin :1hug: minervaduygu hamile çıktı Cuma günü. Sen gördün mü bilmiyorum. Bir de hamişimiz fokurfokur ikizlere hamişmiş. Bunlar bizleri mutlu eden haberlerimiz. :nazar: :dance: :hooray: Şeniz

Hoşbuldum canım şimdi bitirdim geride kalan mesajları allah muhabbetinizi bozmasın yetişemedim valla bu ne hız.
Minaverduygu tebrik ederim canım ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP EDER İNŞALLAH.
Fokurfokur demek ikiz bebişlerin he Allahım bu ne güzel bi haber darısı başımıza inşallah:Saruboceq:

Canım gerçekten bu haberler okadar mutlu ettiki sevinçten dört köşe oldum:dance:

teşşekkürler bilgilendirdiğin için yaban gülü sizin problem neydi :1rolleyes:

canım problemin büyüğü bende pko.eşim test yaptırdı ama doktor iyi dedi.olur bu sonuçla dedi ama.zaten yumurtalarım büyümüyodu 4 aydır 2 tane oluyor her defasında.çatlatma iğnesi filan.2 ekim adet tarihim korkuyorum biraz.bu ayda hayal kırıklığına uğramaktan.eşimin her ay bu ay tamam demesi, onunda hevesini kursağında koymaktan.
rabbim bizleri kurtarsın bu üzüntülerden.cümlemize anne olmayı tattırsın.:Saruboceq::Saruboceq:

nevrosky canım 225 ihlas okudum .eklersen sevinirim.allah bu mübarek günde ondan yardım dileyen tüm kullarının sesini duyar inşallah...biz tüp bebek için görüşmeye gidemedik.nedense oraya gidince içim bir tuhaf oldu.daha kapının dışından döndük geldik.zorlu bir dönem geçirmeye daha kendimi hazır hissetmediğimi düşündüm.hepsi bir yana ya tüplede olmazsa dedim sonra ne yapacağız.şimdi içimizde bir ümit bir çıkar yol o var .ya öylede olmazsa ...ama tabiki bu kaçış elbet birgn bitecek ve gidip hayırlısıyla bizde o yollardan geçeceğiz.şimdilik hangi ay olur bu teslimiyet bilmiyorum.ne olursa hayırlısı olsun...herkes için...

olympossssssssssssssss :eek:klava: O ne kız öyle depresyon. Aldırmayın elime kızılcık sopasını. :eek:klava: Hemen neşeli oluyorsun. Ruh halini değiştir hemen. kötükedihüso[/QU
tamam kızma canım ya :1hug: sadece bugünlerde asi davranmak geliyor içimden iyice umutsuzluğa kapılıp herşeyi boşladığım anlar oluyor senağlama o yüzden ruh halimi de değiştirmek istemedim. ama şimdi değiştirmek istiyom fakat beceriksiz olunca değiştiremedim :uhm: ya nerden değişiyo bu ruh halimkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Hoşbuldum canım şimdi bitirdim geride kalan mesajları allah muhabbetinizi bozmasın yetişemedim valla bu ne hız.
Minaverduygu tebrik ederim canım ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP EDER İNŞALLAH.
Fokurfokur demek ikiz bebişlerin he Allahım bu ne güzel bi haber darısı başımıza inşallah:Saruboceq:

Canım gerçekten bu haberler okadar mutlu ettiki sevinçten dört köşe oldum:dance:

Valla işte böyle canım. :sm_cool: İnşallah mekselina86 ve Balsurat arkadaşlarımızdan da güzel haberler bekliyoruz Allahın izniyle. :1rolleyes: Bayramdan sonra zaten burası hamiş kaynayacak. Ben yetişemeyeceğim liste güncellemeye.. :dance: İnşallah sen de onların içinde olacaksın bitanem. Şeniz

nevrosky canım 225 ihlas okudum .eklersen sevinirim.allah bu mübarek günde ondan yardım dileyen tüm kullarının sesini duyar inşallah...biz tüp bebek için görüşmeye gidemedik.nedense oraya gidince içim bir tuhaf oldu.daha kapının dışından döndük geldik.zorlu bir dönem geçirmeye daha kendimi hazır hissetmediğimi düşündüm.hepsi bir yana ya tüplede olmazsa dedim sonra ne yapacağız.şimdi içimizde bir ümit bir çıkar yol o var .ya öylede olmazsa ...ama tabiki bu kaçış elbet birgn bitecek ve gidip hayırlısıyla bizde o yollardan geçeceğiz.şimdilik hangi ay olur bu teslimiyet bilmiyorum.ne olursa hayırlısı olsun...herkes için...

Canım artık okumuyoruz burada. Yasakmış bitanem. yasakkelime Geçen perşembe bu yüzden 1 gün ceza aldım. Haberin olsun senin de. Bu tarz aktiviteler yasak. Özel mesajlarla ilerde yapacağız. O zaman haber veririm canım özel mesajın açıksa.

Canım tam olarak hazır değilsen başlamaman en güzeli. Kendini hazır hissetiğinde başlarsın. Belki o zamana kadar mucizen kapını çalar bitanem. yerimseniben

tamam kızma canım ya :1hug: sadece bugünlerde asi davranmak geliyor içimden iyice umutsuzluğa kapılıp herşeyi boşladığım anlar oluyor senağlama o yüzden ruh halimi de değiştirmek istemedim. ama şimdi değiştirmek istiyom fakat beceriksiz olunca değiştiremedim :uhm: ya nerden değişiyo bu ruh halimkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Canım yukarıda hoş geldiniz olymposss yazan yer var ya ; hani altında özel mesaj falan da yazıyor. İşte onların altında Ruh halim denen yerin yanındaki şekle tıkla ve neşeliyi seç. :lepi: Ve umutsuzluğa asla kapılma lütfen :1hug:

tamam canım sebebini buldum ben farklı bir tarayıcı kullanmaya başlamıştım orda görüntüleri göstermiyor şimdi mozilladan bağlandım şekiller çıktı ben de ne kadar becereksizim diye korkmaya başlamıştım

merhaba kıslar ben geldım.
dune gore daha ıyıyım.soyle bır sıze bakayım dedım.
fokur fokurun demek bebıslerı ıkız bu cok guzel bır haber..cok sevındım fokurcum..:1hug:

Canım olmuş işte kaydirigubbakcemile5 Böyle çok daha güzel görünüyorsun bitanem. Hep böyle kal ve hamiş olunca da mutluya geç inşallah. Şeniz

sağol canım zaten senin pozitifliğin olmasa ben bu kadar da dayanmaz gerçekten depresyona girerdim sen ve burdaki herkes bana umut kaynağı oluyosunuz:içelim:kaydirigubbakcemile5

Valla işte böyle canım. :sm_cool: İnşallah mekselina86 ve Balsurat arkadaşlarımızdan da güzel haberler bekliyoruz Allahın izniyle. :1rolleyes: Bayramdan sonra zaten burası hamiş kaynayacak. Ben yetişemeyeceğim liste güncellemeye.. :dance: İnşallah sen de onların içinde olacaksın bitanem. Şeniz

Ah canım amin inşallah bayramdan sonra cümbür cemaat halay çekicez.
İnşallah mekselina ve balsurattan müjdeler gelir süper olur valla.
Bu arada sizin test yarınmış hadi hayırlısıyla herşey yolunda gider inşallah Allah emeklerinizin karşılığını verir bitanem:1hug:

fokur fokurun demek bebıslerı ıkız bu cok guzel bır haber..cok sevındım fokurcum..:1hug:

merhaba canım iyi olmana sevindim evet keşke bizim de ikizlerimiz olsahihoyyyt

Canım iyi olmana sevindim Allah yüzünü hep güldürür inşallah :1hug::1hug:

Amin canım inşallah. :asigim: Sende durumlar nasıl? Balın bahsettiklerinden gün yakınmış gibi anladım bitanem. İnşallah bu ay hamişsindir. :Saruboceq:

sagol insallah canım.1 haftam var 28 eylül tarihim.bu ay hissetmiyorum birsey ama bu ay olmasa bile yakında gelecek bebişim inanıyorum.:CüvCüv:zaten birkac ay daha deneyip aşılama düşünüyoruz.eşim pek sıcak bakmıyo gibi dogal yolla deneme taraftarı.ama ben ikna ederim onu:jeyyar:umarım gerek kalmaz.ekim aynda eşimi tahlile yollayacagım bakalım durumlar ne alemde:uhm:

X