Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hehehe evet canım yazmasamda cok fazla sürekli dikizdeyim.kendimi ihbar ediyorum:eek:
sürekli duacıyım hepimize:asigim:

Allah razı olsun canım. Bizler de hepimize duacıyız. :Saruboceq: Seni burada görmek güzel. Güzel kalpli arkadaşım. Bizi yalnız bırakma. Şeniz

olympossssssssssssssss :eek:klava: O ne kız öyle depresyon. Aldırmayın elime kızılcık sopasını. :eek:klava: Hemen neşeli oluyorsun. Ruh halini değiştir hemen. kötükedihüso

u kizlar valla galiba yazilanlari hic okumuyorlar
kizlar ruh halinizi neseli yapin lutfen hepimiz neseli olalim nevronun fikri

bugun pek kimse yok millet kocasiyla tabi canim bizimki maca gitti ben yalniz kaldim
ay havalar tr dedemi soguk biz kalorifer yakiyoz ayol dondum kar yagacak nerdeyse

resmimi degistirdim yakismizmi kizlar
dun benimde misafirim vardi onlar gelmeden cok moralim bozuktu cunku bizden 5ay sonra evlendiler 5 aylik kizlari var haaa birde oglan diyorki delimi ne benden bilgili 13.gun yumurtladi esim ogunde hamile kaldi diyo delimi ne gicik oldum
ama o kadar tatli ki kizlari anlatamam allahim yarabbim bana nasip et dedim durdum bir elleri var minik minik kizlar pekde guzel masallah.....sevdim keyiflendim bende neyapiyim benimmis gibi

u kizlar valla galiba yazilanlari hic okumuyorlar
kizlar ruh halinizi neseli yapin lutfen hepimiz neseli olalim nevronun fikri

bugun pek kimse yok millet kocasiyla tabi canim bizimki maca gitti ben yalniz kaldim
ay havalar tr dedemi soguk biz kalorifer yakiyoz ayol dondum kar yagacak nerdeyse

Ya sorma bitanem. İnşallah herkes çok yakında "neşeli" olur. :lepi:

resmimi degistirdim yakismizmi kizlar dun benimde misafirim vardi onlar gelmeden cok moralim bozuktu cunku bizden 5ay sonra evlendiler 5 aylik kizlari var haaa birde oglan diyorki delimi ne benden bilgili 13.gun yumurtladi esim ogunde hamile kaldi diyo delimi ne gicik oldum ama o kadar tatli ki kizlari anlatamam allahim yarabbim bana nasip et dedim durdum bir elleri var minik minik kizlar pekde guzel masallah.....sevdim keyiflendim bende neyapiyim benimmis gibi

Allahım sana da öyle minik minik elli bir melek göndersin canım. yerimseniben :emir_bebek: Görünce insanın canı daha da çok çekiyor di mi bitanem. :asigim: hihoyyyt

hayırlı günler kızlar nasılsınız bakiyim benim bugün adet günüm çok sitresliyim ya acaba oldummu olacammı diye kendimi harap ettim daha şu saate kadar bişey gelmedi bakalım artık ne olacak çok merak ediyorum bugün balsuratında adet günüydü oda daha adet olmamış inşallah bu hafta güzel haberler veririz sizlere hamişler listesine de adımızı yazdırrız.

Canım benimm stres yapma rahat oll ...bugün ben Allaha şükür çok rahatımm gelicekmiş gibi hazırlıklı birşekilde bekliyorumm.Ama hala gelen giden yok :)32.gün eğer hamişsen hahahaha 4+3 haftalık olcak .Ama adet olursamda 4+3= 0 olcazsırnaşık şey sırnaşık şey Canım benim inşallah bizde o pembe listeye geçeriz bu ay:lepi:

Günaydın balımmmmmmmm. :1hug: Senin ve bütün arkadaşlarımızın güzel bir gün geçirmenizi diliyorum. İnşallah gelmezler canım. hihoyyyt Gelmezlerse çarşambaya test yaparsın artık. :dance:

Canım nevroksymm inşallah ama ÇARŞAMBAYA kadar bu velet gelmemezlik yapmazki sırnaşık şey

:ecrin_bebek:
ben de sizi dikizliyorum arada bir.:jeyyar:bir sürü sayfa birikmiş gece.anca okudum bitirdim.muhabbetimiz böyle bol olsun...göbişler bebişle dolsunnnnsositososito

hava soguk bugun de .böyle havalarda sıcacık evde oturup sizleri takip etmek çok keyifli.:kahve:

yeni arkadaslar hepınıze selamlar.insallah en kısa zamanda güzel haberleri patlatırsınız.

balım ve mekselina insallah gelmez sizinkiler dokuz ay boyunca:CüvCüv:ben de son haftaya gırdım.bariz bir belirti yok.olmazsa da olmaz daha önümde cokkkkk zaman varhihoyyyt

Nurumm canım benim Amin inşallah dediğin gibi olurda gelmezKırmızılarr:jeyyar: :jeyyar: Seninde inşallah belirtilerin devam etsin koca göbüşlü bir nur ol sonunda:CüvCüv: :ecrin_bebek:

:ecrin_bebek:

Nurumm canım benim Amin inşallah dediğin gibi olurda gelmezKırmızılarr:jeyyar: :jeyyar: Seninde inşallah belirtilerin devam etsin koca göbüşlü bir nur ol sonunda:CüvCüv: :ecrin_bebek:

Nur'un nur topu gibi çocukları olacak ben inanıyorum. :lepi: Şeniz :asigim:

selam kızlar keyifler nası bakalım walla ne yalan söyliyim ben çoook iyiyim eskiden şu 12 gün nası geçiriyorlar acaba diye düşünürdüm ama pek güzel geçti şimdiye kadar eşim bugün memlekete döndü umarım o yokkende güzel geçer yarın hastaneye gidicem bi kan testi yaptırmam llazımmış kanımda pıhtılaşma olabilirmiş önlem için ama kızlar tek kötü yanı var o da günde 5litre su içiyorum felaket tuvalette geçiyo günüm neyse öptüm hepinizi kendinize iyi bakın dualarınızda benide unutmayın byeeeee

selam kızlar keyifler nası bakalım walla ne yalan söyliyim ben çoook iyiyim eskiden şu 12 gün nası geçiriyorlar acaba diye düşünürdüm ama pek güzel geçti şimdiye kadar eşim bugün memlekete döndü umarım o yokkende güzel geçer yarın hastaneye gidicem bi kan testi yaptırmam llazımmış kanımda pıhtılaşma olabilirmiş önlem için ama kızlar tek kötü yanı var o da günde 5litre su içiyorum felaket tuvalette geçiyo günüm neyse öptüm hepinizi kendinize iyi bakın dualarınızda benide unutmayın byeeeee

Canımmmmmm :asigim: :1hug: Az kaldı bitanem. Güzel haberi almaya az kaldı Allahın izniyle. Dün yolun başındaydın şimdi sonuca gün sayıyorsun. Haftaya pazartesi güzel haberleri alacaksın inşallah. :CüvCüv: Bak bize de haber vermeyi unutma lütfen. Sen şimdi sevinçten yumak olursun bize gelmezsin hemen. Allahım inşallah bebişlerini sana tutundurmuştur. :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: Hep dualarımdasın canım benim. Kendine iyi bak. Öpüyoruz seni. Şeniz Şeniz Şeniz

Canlarım benim biraz ayrılmam gerekiyor. Yemek yapacağım. Kendinize iyi bakın. Görüşürüz. Şeniz

canım iyi olmana böyle pozitif olmana çok sevindim inşallah canım sonucunda pozitif olur allah emeklerinizin karşılığını inşallah verir :Saruboceq: canım bizi haberdar etmeyi unutma :ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:

canım dün temizlik yapmiştım ama ne temizlikdi fayansları fırçaladım süper oldu ama beni de bitirdikafamçokkarıştı bugünde biraz midem ağrıyor üşütmüşüm galiba:çok üzgünüm:. Burda havada soğudu kombiyi yakmaya başladık
yemek çamaşır temizlik......gibi şeylerle uğraşiyorum

X