Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
SPERM MİKTARINI İKİYE KATLAYANLAR
Çilek: İçerdiği E vitamini sayesinde sperm miktarını ve cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırarak seks dürtüsünü artırıyor. Afrodizyak etkisi günde 2 kase taze çilek yiyenlerde 1 hafta içinde görülüyor.
Avokado: Temel yağ asitleri ve antioksidanlarıyla seks hormonlarının üretimini hızlandırıyor. Haftada 3 kez yiyenlerde bu meyvenin etkisi 2 hafta içinde ortaya çıkıyor. Sperm miktarında önemli oranda artış sağlıyor.
Zencefil: Vücudun ısısını artırarak kadın ve erkekte uyarıcı etki yapıyor. Erkekte uzun süreli ereksiyon sağlıyor. Haftada 4 kez bir tutam zencefil tüketenler etkisini 1 saat içinde görüyor.
Domates: A vitamini deposudur. Bu, seks hormonlarının üretimini hızlandırıyor. Daha fazla spermin alınan zevk miktarını artırdığı gerçeğinden yola çıkarak 2 hafta boyunca günde 1 domates yiyenlerin bu sebzenin cinsel hayatlarına etkisini hemen fark edeceklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. alıntı...

teşşekkürler bilgilendirdiğin için yaban gülü sizin problem neydi :1rolleyes:

belya hosgeldin canim aramiza insallah cok kalmazda listeden pembe listeye gecersin
orda yer cokda canim ondan burda biraz sikismaya basladik

:ecrin_bebek:

Nurumm canım benim Amin inşallah dediğin gibi olurda gelmezKırmızılarr:jeyyar: :jeyyar: Seninde inşallah belirtilerin devam etsin koca göbüşlü bir nur ol sonunda:CüvCüv: :ecrin_bebek:

canımmmmm benimmmmm insallah.
insallah hepimiz böyle koca koca göbüşlü olcaz.hayali bile güzel:CüvCüv::çok üzgünüm:

Nur'un nur topu gibi çocukları olacak ben inanıyorum. :lepi: Şeniz :asigim:

balım nevromm cok duygulandım.canlarım benim.yine basladım aglamaya.bu aralar zaten ota b.ka aglıyorum.:a015:malum adet belirtileri.
insallah canlarım hepimizin nur topu gibi böyle yumuk yumuk elli mis kokulu bebişleri olur:Saruboceq:

Kizlar hiziniza yetisemiyorum. Surada iftara kadar yazayim dedim, önceki sayfalari daha okuyamadim.
Masallah iyi gidiyorsunuz.

Hepinizin keyfi yerinde. Cok güzel. Insallah daha keyifli oluruz birgün.
Birgün degil cok yakinda insallah.hihoyyyt

teşekkürler canim asi 74
hoşbulduk
inşaallah dualarımız kabul olur ve hepimiz o pembe listreye geçeriz böyle yaramazlarımız olur
bilmiyorum neden görünmediğini ruh halimin mirmirmirmirmirmirmirmir

canım kusura bakma canım yeni farkettim iyiyim canım birazdan iftar hazırlıklarına başlıyıcam bizde iftar altı buçukta oluyor yani bir saat kaldı sen nasılsın :1hug:

bende iyiyim çok şükür bizim iftara daha var gerçi sizden yarım saat sonra olyor size hayırlı iftarlar :a015:

kaydirigubbakcemilehanımlar neyapyonuzben bazı cevapları neden sonradan görüyorum anlamadım bende birazdan gidicemcokacimcoookcokacimcoook

İyi akşamlar kıslar cuma gününden beri giremedim malum misafirler iftara gitmeler falan bi bakıyım neler var neler yok diye müsait olur olmaz açtım pcyi ben şimdi 2 günde ne haberler var diye bi okıyım mesajlarıa.s.

Bitanem verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. Bilelim bilelim ki yararlı şeyler yedirelim. Ama günümüzde bunların doğalını hormonsuzunu bulmak artık mucize oldu. Zaten bizim sperm değerlerini bozanların arasında ilk sırada yer alır bu hormonlu gıdalar. klava: klava: klava:

belya hosgeldin canim aramiza insallah cok kalmazda listeden pembe listeye gecersin
orda yer cokda canim ondan burda biraz sikismaya basladik

:roflol: Canım sen beni çok güldürüyorsun valla. Allah da seni güldürsün. :roflol: :dance: :teytey:

Amin canım inşallah. :asigim: Sende durumlar nasıl? Balın bahsettiklerinden gün yakınmış gibi anladım bitanem. İnşallah bu ay hamişsindir. :Saruboceq:

İnşallah bitanem. :CüvCüv: Sen nasılsın iyimisin? Fazla görüşemiyoruz seninle.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…