Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım çok geçmiş olsun allah acil şifa versin ablana umarım yüce rabbim ablanada sana da hayırlısıyla bu büyük ayın ve bu okuduğumuz duaların hatırına hayırlı evlatlar verir :1hug:

amin canim insallah cumleden her zaman dua ederken allahim sen sana yalvaran el acan muslumanlarin duasini kabul et diyorum insallah bekliyoruz bakalim bigun gelecek o gun:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Canım çok geçmiş olsun. :teselli: Üzüldüm. :çok üzgünüm: Şimdi sağlığı iyidir umarım. En önemlisi sağlık. Onu kaybetmeden meleklerimize kavuşabiliriz inşallah. Allahım hayırlısı ise versin. Başka diyecek bir şey yok. Gerçekten çok üzüldüm ablan için. Sağlığına kavuşsun ve Rabbim ona mucizesini doğal yoldan göndersin inşallah. :Saruboceq:

kızlarr merhaba :teytey:.ne kadar çabuk ilerliyor dualar biri başlıyo biri bitiyor ben ihlasların sadece ilkine katılabilmiştim diğerlerine katılamadım aklım hep burda ama çok yoğunum bu aralar işten dolayı.bir de boğazım şişti eşime de bulaştırdım antibiyotikle bile geçmedi kaç gündür akşamları halsizlik ve ateşten erkenden yatıyoz:a015: .yeni katılan arkadaşlar var galiba aramıza hoşgeldiniz ve umarım çabuk çıkarsınız listeden hepinizi öpüyorum:1hug:

amin canim cok sagol evet simdilik dunden iyi insallah duzelir en kisa zamanda haklisin canim sagligimizi kaybediyoruz bu nazli bebekler yuzunden dr 2 ay birakiyorum insallah bu defa umutluyom ameliyat basarili dedi amin yarabbim bu sefer bekletmez husrana ugratmaz insallah

canım nevrosum çok teşekkürler inşallah allahım her isteyene tez zamanda bir mucize yaşatsın :ecrin_bebek:senin bu temiz kalbin olduktan sonra bak gör nasıl gelicek o küçük mucizen:1hug:

Sağol bitanemmmmm. :asigim: Şeniz
Amin inşallah.. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

Canım merhaba. :1hug: Seni göremiyoruz kızım , önemli olan bu. Geçmiş olsun. Çabuk iyileşin. İşlerini de yoluna koy. Aramıza dön. Mazeret kabul etmiyoruz. :dilcikar: Şeniz hihoyyyt

merhaba canım sağol beni anladığın için sizede çok geçmiş olsun ikinci bebişini kaybetmene çok üzüldüm ama kısmet değilmiş demek tekrar mikro yapmayı düşünmüyor musun ben kısmetse bayramdan sonra tedaviye başlıyıcam büyük ihtimalle aşılama yada tüp bebek yaparız çünkü az zaman değil beş sene oldu istiyeli allahım bu yüce annelik duygusunu umarım herkese tattırır ben hiç evladı olmayanları çok iyi anlıyorum çünkü bende evladıma kolay kavuşmadım ama umarım onlarda beni anlar bende çok istiyorum ikinci bir evladımın olmasını :Saruboceq:

canım rabbım tum isteyenlere nasıp etsın bu zor bı imtıhann sabır istıyor... ben geçen ay tekerar mıkro denedımm tutmadı benim yaşımm zaten sınırda.. son şanslarımm artık oğluma kardeş içinn ... doktorum normalde hiç bı problemım yokkkkkkkkk.... rahımın içine bakalımm belkı göremedığımız bı şey vardırrrrrrrr enazından rahımın temızlerizzzzzzz sonra bı kere daha denerız inş hayırlısı ols canımmmmmmmmmm..............dua ile..............

bencede şansını dene ilerde pişman olmamak adına yaşını bilmiyorum benim görümcem 35 yaşında evlendi üç senede çocuğu olmadı hem onda hem kocasında sorun vardı ilk mikroda ve bir tek yumurtayla hamile kaldı şuan beş aylık hamile bu aralıkta 38 yaşını bitiriyor :1hug:

selamm kizlarrrrrrrrrrrr nörüyonuzz bakemm??
ben bugun nedense enerji doluyum hehe bende anlamadim...kizlar bu balsurat buaralar cok duygusal herseye agliyor sizce varmidir birseyler???:))

canimmmm gece arkadasim benim ne ediyonggg ???

herşey kısmett yaşım otuzdukuz doktorumm bu yılı geçırmeyelım dıyorr hayırlısı herşeyın ama artık tedavını şamaları bıle gözümde büyüyor... rabbım tum isteyenlere versın... öncelıkle hiç olmayan kardeşlerımıze... başta nevrosky menzıl gulu ve diğerlerıne.. sonrada ikinciyi isteyen bızlere inş bu yıl herkes sırayla bebşişlerine kavuşur ..rabbım yar ve yardımcımız olssssssssss

sağol canım benide ekleyebelirsiniz 10 ekim adet tarihim bir kere spermiogram testi yaptırdık o da 14 milyondu 2 yıl önce bir daha yaptırmadık o arada hamile kaldım erken doğum olduktan sonrada 6 ay doktor korunun dedi sonra devam edin dedi 6 aydırda korunmuyoruz ama tık yok bayramdan sonra tekrar test yaptırcaz hiç kullandığımız bir ilaç yok bakalım bundan sonrası ne olur doktorlar karar verecek

sayi çok diyorsun sayi kaç.neden olmasin 1-2 defa dene aşilamayi olmassa mikroya geçersin.maddi durum çok iyi anlaşilan.gerekirse hepimiz vereceğizde yinede az para değil bu işler.aşilama daha basit daha ucuz.tamam şans az ama yinede hiç denemdeğen mikro bence saçma.tabiki karar senin ama genelde doktorlar aşilama yaptirmadağan geçmiyor tüp bebek yada mikroya.

iyidir canım ütü yapıyorum sen nasılsın geceden bu yana hihoyyyt

kiz bizimi ütülüyorsun :sm_cool: napim kalkarkalkmaz basina gectim veledin arkadasim diyorki sen eskiden nette hic yoktun ne isin var hergun hergun dostunmu var diyor hahaha benim burda cooookkk dostum var

evet canım benim mantar enfeksiyonu oluşmuştu hamileliliğin ilk başında ve ara ara kanamalar vardı doğum olduktan sonra doktor rahim içini temizlerken kan pıhtılarının plesantanın arkasında biriktiğini ve bunları rahim yabancı cisim olarak algıladığı için atmak istemesinden dolayı doğumu başlattı çocuk çok sağlıklı diyordu ama mecburen rahim ilk önce bebeği atacak dedi ve böylelikle doğum oldu

canım vealla elim sizden olmuyor kociş artık biraz ütü yapsan fene olmaz dedi ütüden nefret ediyorum bir de iki pantolondan fazla ütülemem bir günde çünkü sıkıntı geliyor bana kaydirigubbakcemile ay çok mu tembelim aceba benneyaptımki

cok tsk ederim canim ya allah razi olsun insallah sende en kisa zamanda kavusursun galiba ikimizin degerler yakin birbirine

canım ablan için çok üzüldüm yeni öğreniyorum ben inşallah bidaha böyle şeylerle karşılaşmazsınız bir an önce kavuşur bütün dileklerine Allah yardımcısı olsun :teselli:

sizin değerleriniz kaç canım ama bana dr aşılama kesinlikle olmaz direk tüp bebek demişti seninki önce aşılama yapalım demişCADIARZU

(canım vealla elim sizden olmuyor kociş ) ben sifreyi cözemedim :))sifreli yazmisin sanki canim hehehe...sen gine iyi yapiyorsun ben hic utu yapmam kocacimda kendi giyicegi esyasini giyerken kendisi utuluyor yani seninki tembellik sayilmaz bana görenaniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…