Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Sağol bitanem. :asigim: Şeniz

Merhaba canım. Nasıldı değerleriniz? İnşallah senin de mucizen gelir. Hiç beklemediğin anda çalar kapını. Ne zaman denediniz canım? Bundan sonra planınız nedir?a.s.

cnm yazını okuyunca çok duygulandım nekadar güzel anlatmışsın senağlama:mymeka:
peki bişey sorucam doktora gittiğimde 1.5 aylık hamileymişim demişsin hiç belirti falan yaşamamışmıydın? nebiliyim göğüs sızlaması falan? :sm_confused:
ay çok heycanlı ya maşallah size

gunaydin kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr nasilsiniz
hele sukur gelebildim cildirdim iki gundur ya o neydi
cok nevrosky canim esimle ilgilenmiyordum siteden gelemedim iki gundur
ne cok sayfa birikti ben okuyasiya 2 sayfa daha gecti
cerencimi tebrik ediyorum tekrar ne mutludur simdi masallah diyelim

RAMAZAN MANİLERİ :teytey: :teytey: :teytey:

AYMES DER Kİ ;
ARKADAŞLAR KARARLIYIM,
YUMURTLAMAMA BAKACAĞIM,
MORALİMİ DE DEPOLAYIP,
BEN DE HAMİŞ KALACAĞIM.

MİNERVADUYGU DER Kİ ;
KOCAM YASAKLADI GELEMİYOM,
AMA SİZLERDEN VAZGEÇEMİYOM,
HEP AKLIMDASINIZ CANLARIM,
İNANIN SİZLERİ ÇOK SEVİYOM.

BALSURAT DER Kİ;
KASIKLARIM AĞRIYOR, GÖĞÜSLERİM SIZLIYOR,
SAHURDA DA MİDE YANMASI OLUYOR,
ACABA HAMİŞMİYİM YARABBİM,
GÖNLÜM HAYIRLISINDAN BİR EVLAT İSTİYOR.

NEVROSKY DER Kİ;
GELDİ YİNE KIRMIZILAR,
ÜZÜLDÜ BENİM İÇİN KIZLAR,
ÜZÜLMEYİN CANLARIM BENİM,
İNŞALLAH SİZDEN GÜZEL HABERLER VAR.

KIZLAR DER Kİ (Koro Halinde) ;
ALLAHIM NE OLUR BİZE DE GÖSTER,
HAYIRLISINDAN BİRER EVLAT VER,
BİZ DE ANNE OLMAK İSTİYORUZ,
ŞİŞSİN GÖBÜŞLERİMİZ BİRER BİRER,

HAMİŞLERİMİZİ SEN KORU,
AÇTIK ELLERİMİZİ SANA DOĞRU,
YALNIZ SANA SIĞINIRIZ,
DÜŞÜRME ALLAHIM YÜREĞİMİZE KORU,

ÜZÜLDÜĞÜMÜZE BAKMA,
GÖZYAŞLARIMIZA ALDIRMA,
İSYAN ETMEYİZ ASLA,
SEN HAYIRLISINI BAĞIŞLA,

HEPİMİZ BİRBİRİMİZİ SEVERİZ,
HEP İYİLİĞİMİZİ İSTERİZ,
KİM HAMİŞ KALSA,
KENDİMİZ KADAR SEVİNİRİZ,

SEN DUALARIMIZI KABUL EYLE,
ŞÜKREDERİZ TÜM VERDİKLERİNE,
HUZURU VE BEREKETİ YUVAMIZDAN,
EŞİMİZİ DE BAŞIMIZDAN EKSİK ETME.

kizlar benim icin dua edin pazartesi icin dr dan randevu aldim tup bebek merkezinde ilkinde gitmistim sperm testi istedi eskilere bakmam dedi adam delimi ne bendende rahim filmi istedi ikisinide yaptik benim acik kanallar esimin bitanemin maalesef daha kotu cikti morfoloji 27 den 2 ye dustu neden hic anlamadim ve cok uzulduk zaten sayida cok ama o dusmeseydi keske neyse iste ben mikroenjeksiyon dusunuyorum ama dr um asilama diyor adam neden oyle dedi bilmiyorum toplam6 milyon spermle nasil olcaksa hayirlisi bakalim
kac gundur giremiyom ya cenem dusmusa.s.

Merhaba canım. Çok iyiyiz , çok şükür. Sen nasılsın? kaydirigubbakcemile2 Ya bazen açmıyor ben de sinir oluyorum. Akşamları pek sorun yaşanmıyor ama sen de akşamları olmuyorsun. yerimseniben

Canım dualarımız seninle Allah yardımcınız olsun inşallah herşey yolunda gider kavuşursunuz biran önce bebişinize Şeniz

çanım çok sağol belirtilerimi sormuşsun benim hiç hamileliğe dair belirtim yoktu yani adet belirtilerim vardı çok sancım vardı adet olucakmışım gibi gögüslerim ağırıyordu fakat benim her adet zamanı ağırdığı için hamilelik belirtisi sanmamıştım hatta bayağı ağrı kesici kullandım abimlerin evini taşıyorduk eşyaları aşağıya indiriyordum tabi bu arada hamileymişim meğer test yapmamaya yemin etmiştim çünkü tek çizgiyi görmekten nefret ediyordum :1hug:

Canım neden o kadar düştü ki? Demekki daha önce Kruger'e göre bakmamışlar morfolojiye. İnşallah stressten değerler az çıkmıştır sayı falan. Aşılama zamanı artar inşallah. Hem iyileri seçilecek. :lepi:

Merhaba canım. Çok iyiyiz , çok şükür. Sen nasılsın? kaydirigubbakcemile2 Ya bazen açmıyor ben de sinir oluyorum. Akşamları pek sorun yaşanmıyor ama sen de akşamları olmuyorsun. yerimseniben

sagol canim ya bende iyi sayilirim evet aksamlari giremiyorum simdide hemen girdim ogleden sonra yine acilmayabilir
sana anlatmistim hatirlarsin belki ablamin 6 yildir bebisi yok diye esindede bir problem yok tup bebek denedi 6 ay once tutmadi biz tutmadiginada uzulemedik cunku 4 5 gun hastanede yatti cok kotu su topladi cigerleri karni falan nefes alamaisti zavalli olumden donmustu ya .......
dr birde yumurtaligin etrafindaki zari delelim diyip duruyordu ablamda korkuyordu dun neyse kabul etti ve ameliyata girdi kolay sanmistik oyle demisti dr ne bilelim oda cok zor mus ve yine isyan etmiyorum aksi gibi ameliyattan gec cikti ve yogun bakima aldilar sinir oldum ya hersey bizi buluyor kalbi 200 atmis dunden beri orda
cok sukur 120 dustude normal odaya aldiar neden oldu anlamadik yaaaaaaaaaaaa
cokda inmis degilde iki gun daha yatacakmis ama biraz rahatladik hic uyumadim dunden beri
onun icin diyorumki allahim ne verirsen hayirlisini versenağlama

Canım dualarımız seninle Allah yardımcınız olsun inşallah herşey yolunda gider kavuşursunuz biran önce bebişinize Şeniz

cok tsk ederim canim ya allah razi olsun insallah sende en kisa zamanda kavusursun galiba ikimizin degerler yakin birbirine

insallah canim benim amin allahim yuzunu guldursun bu sitedekilerin en kisa zamanda ama hayirli bir sekilde

o kadar zor bir durumki benimki ben ablama diyorum ben daha yeniyim allahim once sana versin
oda beni diyorki ben cektim sen beklemeden allahim sana verseydi bari diye
ablamda o kadar mazlumdurki o kadar iyi niyetlidir ki kimsenin etlisine sutlususne karismaz allahim bizi deniyor cok deniyor yarabbim bugune sukur
bu bebek stresi yuzunden birde 25 yasinda guatra yakalandi bende cok konustum neyse bitti kizlar boyle iste sizinle paylasmak istedim

canım nevrosum çok teşekkürler inşallah allahım her isteyene tez zamanda bir mucize yaşatsın :ecrin_bebek:senin bu temiz kalbin olduktan sonra bak gör nasıl gelicek o küçük mucizen:1hug:

canım çok geçmiş olsun allah acil şifa versin ablana umarım yüce rabbim ablanada sana da hayırlısıyla bu büyük ayın ve bu okuduğumuz duaların hatırına hayırlı evlatlar verir :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…