Erkek gebelik belirtileri nelerdir arkadaşlar

Azraa___

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2021
111
20
26
Erken gebelik belirtileri nelerdir öğrenebilir miyim arkadaşlar kasık ağrım var bu ara göğüslerimde dolgunluk ve hassasiyet var ve ayrıca uzun sarı akıntım da oldu yardımcı olun lütfen boşa umutlanmak da istemiyorum adetim de ayın 13 de idi bitince ilişki olmuştu son adet tarihine var daha yani

Kac gündür eşime diyorum bi dahaki çocukta ben baba olmak istiyorum sen anne ol diye. Demek mümkün, esim beni kandırmış şimdiye kadar bundan sonra gpzum açıldı 🤣🤣
Ah öyle bi şans olsa keşke 🤣bi biz bi onlar yapsa bu arada otamatik düzeltme telefonu yeni değiştirdim elim alışmadı canıma okudu kusuruma bakmayın artık 🤣

Erken gebelik belirtileri nelerdir öğrenebilir miyim arkadaşlar kasık ağrım var bu ara göğüslerimde dolgunluk ve hassasiyet var ve ayrıca uzun sarı akıntım da oldu yardımcı olun lütfen boşa umutlanmak da istemiyorum adetim de ayın 13 de idi bitince ilişki olmuştu son adet tarihine var daha yani
Yumurtlama doneminizdesiniz göğüs hassasiyeti bende de mevcut adet tarihimizde aynı bu zamanlari değerlendirin

Anladım teşekkür ederim 1 haftadır falan var şişlik hassasiyet sizinde öyle miydi

Konu başlığını düzeltebilirsiniz 👍

Bende dedim ne oluyor ne ara erkeklerde belirti oluyor yada eşi hamile oda aynısını hisseder mi gibi gibi konu açıldı sandım

Hahhaha azıcık linç için gelmiştim 🤣🤣🤣

Konu başlığını düzeltebilirsiniz 👍

Bende dedim ne oluyor ne ara erkeklerde belirti oluyor yada eşi hamile oda aynısını hisseder mi gibi gibi konu açıldı sandım

Hahhaha azıcık linç için gelmiştim 🤣🤣🤣
Ama niye ki benim eşimde de belirtiler var. Göbeği şişti canı bi şeyler cekiyo. Arada sancısı oluyo. Bi sinir bi agresiflik alinganlik felan. Bi test yap bakalım diyorum yok ben korunuyorum diyo 🤣🤣🤣🤣🤣

Adete baya var daha beklemek en iyisi şimdilik
Ama benim erken belirtilerim baş dönmesi tiksinme bazen mide kalkmasi ara sira kasik agrisi gogus agrim yoktu

X