erkek denen karmaşık bilmeceyi çözen var mı?

waterlily

evli,mutlu,çocuklu
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2007
708
2
evet kızlar bu erkekleri hiç bir zaman anlamadım anlayamıyorumda.Bende mi arıza var yoksa onlardamı bilmiyorum ama size bir durumdan bahsedeyim erkek arkadaşımla ayrıldık ama görüşmeye devam ettik normal napıyosun ne ediyosun muhabbeti yani ama geçen gün arayıp beni ve eski günleri çok özlediğini falan söyledi bir an da benim fikrimde değişti çünkü bende ayrıldıktan sonra çok acı çektim ve yerine kimseyi koyamadım.Ertesi gün aradı yine konuştuk herşey normal ama ondan sonra bir daha ne aradı ne msj.ben msj attım cvp.yok ya ne yapmaya çalışıyor bu gözüm tlf.da gurur yaptım aramıyorumda dalga mı geçiyor benle kesin bişeyler var ne yapmalıyım sizce?:uhm:

öncelikle arkadaş kalalım demekle sana
ilerde birgün canım isterse seninle tekrar beraber olurum
ama baktım başka birini buldum o zaman sana güle güle ne ararım
nede cevap veririrm
çözülemeyecek bir durum yok
bunları demek istemiş:1closedeyes:

ne yani yedek muamelesimi görüyorum dersin ben onu bi yedeklerim görür gününü

ben çözemedim keşke çözmüş olsada biri birşeyler yazsada öğrensek bizde.

ne büyük proplem bunlarya çözmek çok ama çok zor.

ne yani yedek muamelesimi görüyorum dersin ben onu bi yedeklerim görür gününü

eh bunu keşke önce yapsaydınyerimseniben
benim seninle arkadaş olarak bile paylaşacak hiçbişeyim kalmadı
arkadaşlığınıda al bir daha görüşmeyelim dicektin

eh bunu keşke önce yapsaydınyerimseniben
benim seninle arkadaş olarak bile paylaşacak hiçbişeyim kalmadı
arkadaşlığınıda al bir daha görüşmeyelim dicektin

geç kalmış değilim hala diyebilirim jeyyar birazda o üzülsün dimi.

bnde szlern fkrni almk istiyourm..
benm sevdiğm bri var ve o da bana başlarda yakın davranıyordu..
bende beni sevdiğni düşünerek ona bağlandım..
ama şimdi yüzüme bile bakmıyor..eskiden mesaj atardı her gün..ama şmdii eser bile yook!! ve msn nicknde her seferinde başka bi kızın adı yazıyor...napmalıym??unutmalı mı??

sakın sen arama
seni her aradığındada açma
bir kere açtın mı 2 kere açma
sorduğunda arkadaşımla birlikteydim falan de
esrarengiz ol yani ne yapıyor bu kız diye düşünsün
msjına her zaman karşılık verme
birde şu bağlanma işini bırak
hoşlanıyor olabilirsin
fakat daha ortada bişey yokken bağlanma:1closedeyes:

eyylüle katılıyorum bence hiç bi şekilde muhattap olma bundan sonra ...
böylesi erkeklere yapılacak çok şey var ya neyse
bak güzelim bence bidaha fırsat verme ne öyle gel dediğimde gel git dediğimde git hiç hoş değil bence bir kız olarak çok rahatsızlık duyuyorum böyle konularda...

kıslar herzaman için kaçan kovalanır.o üzden hep kaçan siz olun.erkeklerin hepsinin beyni aynıdır,illaki yedekte bir tane bulundururlar.hayatınızde yokmuş gibi davranın mesaj yazıyorlarsa hemen cvp vermeyin nasıl olsa o sana geri dönecektir cvp neden yazmıyorsun diye.ilgisiz ve alakasız davranın benden bu kadar canlarım........

Valla güzel tüyolar Eyylül kafa,tebrikler :içelim:

erkekler cok basit
bunda anlasilmayacak bisey yok
hala avucunda misin istediginde onu yoklamis
artik seni seven degil, sana karsi kin duyan biri

Erkeklerin çözülecek özellikleri yoktur muamma olan kadınlardır yani hayata daha karmaşık, ince, hassas bakarlar.Sorun burada başlıyor dümdüz bakan bir insan sizin hassas ve ince düşüncelerinizi anlayamaz. Basit plan yaparlar ve buda sizin ince düşüncelerinizde yer bulamaz, anlam veremezsiniz. Mesela çoğu kaçanı kovalar.. Niye? Düz mantık kaçıyorsa gizemlidir. Seni aramayanı arama arkadaşım. Birde arkadaşlara katılıyorum arkadaş kalalım falan hikaye. Neyse yazsam yazarım oooofff of.... Susayım biraz. :a015:

Nası olduysa eylül adam akıllı bi cevap vermiş katılıyorum

çok doğru söylüyorsun arkadaşım gerçektende kadınlar çok ince düşünüyor.Çıktığımız zamanda birşeyler olup ben üzüldüğümde ya da bir fikir söylediğimde ben rahat insanım bence sende rahat olmayı dene herşeyi kafana takma falan derdi ama bu benim için imkansız bişey takmıycam desemde yapamam.Arama meselesine gelince kaçan kovalanır onu biliyorum tlf.lara cvp.vermediğimde oluyor ve tlf.nu açtırıncaya kadar defalarca arıyor en sonunda açıyorum.Benim anlamadığım birgün önce arayıp can ciğer olup ertesi gün tanımamak arayıp sormamak buna deli oluyorum ya.O aramadığı sürece asla aramam zaten ve şunu anladım erkeklerde gurur diye birşey yok.İstedikleri bişeyi elde etmek için kul köle olur özür dilerler sonra yine yapacaklarını yaparlar.Bu da bana ters hayatta en zorlandığım şey özür dilemektir kolay kolay dilememde.Kolay affederim ama özür dilemem ve o da bunu biliyor arayıp özür dileyecek benim yelkenler suda offffffff offfffffff kafamçokkarıştı zaafım var napayım

bence erkekleri çözmek kelimesini kullanmak çok doğru değil. çünkü her çeşit erkek var. romantiği huysuzu gururlusu gurursuzu ürkeği çapkını vb. hala avucundamısın onu da deniyor olabilir ciddi de olabilr. sen hayır dediğinde seni kovalayadabilir vazgeçedebilir.vazgeçmesi bile ciddi olmadığı anlamına gelmez.belki umudunu kesmiştir. yani onu yakından tanıman lazım ve onu burada en çok tanıyan da sensin. iyi düşün,bence kendinde doğruyu bulabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…