Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Gözün Aydın canım sağsalim kucağınada alırsın inşallah.Allah hepimizden razı olsun .İyi niyetin temiz kalbine göre rabbim sana nasip etti .Yöntem bahane canım öptüm sizleri :KK200:
Okuma yazmaya geçecek kızım ile çok uğraşıyorum arada bakıp okuyorum .Hele oğlum çok ama çokkk yaramaz evde kıracak eşya bırakmadı .Erzak dolabın kamp kurdu .:-)
Böyle güzel haberler hep denk gelir artık
Canım merhaba Allah evlatlarına uzun ömürler versin inşallah canım sen ogluna yum takibi yaparak mı hamile kaldın

Kızlar eşine taze havuç suyu içirip oğlu olan var mı ? Genelde oğlu olanlar hep keçiboynuzu özü içirmiş

Benim icimden @the craysy nin erkek geciyo @Tekvatan ninda bi erkek bi kiz geciyo kararsizim onda ama cogunluk erkek o sizinki benim icin ne geciyo cnm

Kizz heyecanlandirma beni valla daha oteki koyu cizgiyi gormeden yaptim umarim kaldirmak zorunda olmam ya erken mi yaptim topigi acaba

Gülüm bence etkisi var hemde çok etkisi var sabirin söylemişti bana

Ben de dene diyecektim. y lerin 24 saat ömrü var. yarın sabaha kadar zamanin var demektir . geçen ay bekledin tutmadı. Bu sefer ben de böyle yapmayı düşünüyorum . iki çizgi aynı olunca ilişki olmalı
8p

Kizlar doktordan geldim bebegim kiz degil erkekmis ben size yumurtamin çatladığını soylemistim yaklasik 3 aydir kendimi takip ediyordum ve yaklasik 9 aydir sabirin abla ile telefonda ozel olarak konuşuyorum oda bana cok yardımcı oldu bugyn gittigim dr ozel hastanem kizimda gittigim kiz diyen devletti yöntem tuttu bende hadi darisi size siz kiz hissediyordunuz ama olmadi kizlar sadce size dedim evdekilere demedim daha canımsınız hepiniz dualariniz icin hepinizden allah razi olsun
Ama benim anlamadığım yum zamanı erkek çat oldugunda da vajina asidik biraktigindan kiz olma olasılığı yksek .

Bende ovulasyon testi kullandım.çok yoğun akıntı ve test çok az silikleştiği zaman deneme yaptım.ertesi gün sabah ultrasonla drdan çatladığını teyit ettirdim.şuan 4 haftalık hamileyim.inş Allah herkesin gönlüne göre verir benimkinide...

Canım uygalamalarını anlatır mısın tekrardan rica etsem 🤲🏻
T koyu olduktan sonra ilk acilmada öneriyor anladığım kadarıyla denemeyi 🤔 tabi bir de eşe takviye yiyecekler ;
bolca etli yemekler
Fındık ceviz
Yemekleri tuzlu yapmak
Sert kahve
Adet bitimi deneme yapana kadar cinsel perhiz,ilişki olmayacak..

Aslında bu yöntemler biraz da kişinin vücudunu iyi tanimasindan da geçiyor, yine de takdir Allah'ın 🤲🏻herkesin gönlüne göre olsun inşallah

T koyu olduktan sonra ilk acilmada öneriyor anladığım kadarıyla denemeyi 🤔 tabi bir de eşe takviye yiyecekler ;
bolca etli yemekler
Fındık ceviz
Yemekleri tuzlu yapmak
Sert kahve
Adet bitimi deneme yapana kadar cinsel perhiz,ilişki olmayacak..
Canım soğol Allah razı olsun🌸 gönlümüzdeki olur inşallah canım S sabirin girmiyor mu artık?

Canım ben doktor kontrolüyle baslamayi düşünüyorum nezaman yumurtlama oluyor bilmiyorum
Adet dongunun yarı zamanı yum zamanindir tahmini,doktor mm olarak söylüyor gelişimini,sanırım 21 mm de çatlıyor yumurta,günlük 1 mm büyümesi
Doktor ve ovu testi ile eş zamanlı gidebilirsin
S sabirin çok aktif olmasa da arada giriş yapıyor sanırım

Adet dongunun yarı zamanı yum zamanindir tahmini,doktor mm olarak söylüyor gelişimini,sanırım 21 mm de çatlıyor yumurta,günlük 1 mm büyümesi
Doktor ve ovu testi ile eş zamanlı gidebilirsin
S sabirin çok aktif olmasa da arada giriş yapıyor sanırım
anladım canım sağol 🌸

Arkadaşlar size erkek bebek için yeme içme listesi 🤗

Eklentiler

• Screenshot_2021-10-26-16-36-36-748_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-10-26-16-36-36-748_com.instagram.android.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 282
  • Screenshot_2021-10-26-16-36-29-134_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-10-26-16-36-29-134_com.instagram.android.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 251
Evet yumurta çatladıktan sonra, ovulasyon testiyle takip etmek gerekiyor en doğru sonuç için testte tam çift çizgiyi görünce hatta t çizgisi C çizgisinden daha koyu olduğu zamanda artık yumurtan çatlamak üzere ilişki olmamalı yaklaşık 5-6 saat sonra silikleşme oluşmaya başlayacaktır yani artık yumurtladınız ve yumurtanız fallop tüpünde yolculuk ediyor. Bu esnada ilişki olursa sperm hemen yumurtaya kavuşuyor X erkek sperm y kız spermine göre hızlı hareket ettiği için yumurtaya ilk o tutunuyor. Şayet siz yumurtalama günü yani çift çizgi olduğunda yada tam çizgi koyulaştığı zamanda ilişki olursa henüz yumurtlamadığınız için sperm yumurtayı bekliyor . Sperm kaliteli değilse hemen ölebilir ve yumurtayı kız sperm döller.Kısaca mantık bu ince bir zaman ayarı var. Allah’ın takdiri dua etmek her şeyden öte . Tedbiride elden bırakmamak gerek
Selin hanım merhaba, size özelden mesaj attım.. bakabilirseniz çok sevinirim ☺️🌸

Hanımlar çok kafaya takmamak ta önemli sanırım.. iki üç aydır yumurtlama takibi yapıyordum.. çok düzenli adet görmeme rağmen geçen ay yumurtlamadim.. adet düzenim bozuldu 😪

X