Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
benim gibi erkek bir bebek isteyen varmı ?

Yurmurtlama..gününün ertesi günü...ilişkiye girmek ....erkek olma ihtimalini yükseltiyormuş....dogrumu...acaba..bilen varmı
Mrb benim Allah'a emanet iki oğlum var . Çok şükür Allah olmayana versin. Öyle şeyler batıl inançlar canım Allah ney nasip ederse onu alıyorsun . Erkek istiyorsan da sağlıklı olsun ama erkek olsun diye dua et insallah istediğin gibi erkek olur.

Kızlar merhaba bende erkek bebek istiyorum ne yapmalıyım şuanda sipraliyim gebelikten kaç ay önce çıkarmalyım lütfen bilgisi olan yazsın
Ben spiral çıkardım ve çıkardıktan sonra hamile kalmışım. Herkesin bünyesine göre değişiyor bence . Doktor bir kaç ay olmaz demişti benim çok şükür aynı ay hamile kaldım🙏

Erkek bebek için ne yapmalıyım eski yazıların birazını okudum baya tutan var bana detaylıca anlatabilir misiniz? Tuturanlar🙂

çok sağol canım cevabın için :) inşallah sağlıkla kucağına alırsın :)
İnşallah hayirlisiyla 2 oglun da olur.Ovulasyon gununden 8-9 saat once iliski cok onemli gercekten nasipte varsa tutuyor ben tavsiye ediyorum bnmde ilki kız ikinci oglan.Ben ikincide ovulasyon gunune dikkat ettim birde rabbim hayirlisiysa nasip et dedim.Hayirli olur insallah.

Yurmurtlama..gününün ertesi günü...ilişkiye girmek ....erkek olma ihtimalini yükseltiyormuş....dogrumu...acaba..bilen varme

Yurmurtlama..gününün ertesi günü...ilişkiye girmek ....erkek olma ihtimalini yükseltiyormuş....dogrumu...acaba..bilen varmı
Merhaba ben planlama yaptırdım ve şuan oğluma 14+5 günlük hamileyim💙🙏🧿

X