Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Diyet yaptın mı canım
Yok canım dr un işine gelmedim diyelim şubatta kimyasal gebelik geçirdim martta hamile kaldım ama yaşadığım yerdeki dr ilişki yasak dedi 1 ay memlekete geldim gittiğim dr Bişi demedi yumurtan çatlatmak üzere bugün ilişki olsun dedi eşim yanaşmadı tam yumurtlama günümden 1 gün önce oldu daha sonra öbür hafta ama kanamam oldu bayramda hastanede yattım düşünsene bana hem ilişki olsun diyor hemde haftaya gel çatlatma iğnesi yapalım dedi gitmedim olmazsa tüp bebek tedavisi dedi kendiliğinden olunca kız gibi benzettim hissettim dedi delirtti sağolsun beni şuan psikolojik bunalımdayım var mı böyle Bişi tıp ta resmen çığır açtı

Oha ciddi misin olanlara bak ya gerçekten doktorlar yan gel yat oldu iyice ilk bebeğin mi kuzum alkali diyeti yapıyorum bende

Canım merhaba. Öncelikle hayırlı olsun Allah sağ salim kucağına almanı nasip etsin inşallah. Bende ikinci kızıma hamileyim Allah nasip eder inşallah sağ salim kucağıma alırım. 2 kızım 2 oğlum olsun istiyordum ben hep o yüzden ilkinde de de ikincide de herhangi bir şey denememiştim ama insan çevredekilerin lafından sözünden mi bilemiyorum şimdi biraz da acaba benim de erkek evladım olur mu olmaz mı diye bir tedirgin oldum. O yüzden bende nasipse 3. cü de bir şeyler denemeye karar verdim o yüzden biraz araştırdım derken senin deneyip yaptıklarına rast geldim bende 3 sene sonra falan bunları denemek istiyorum o yüzden şimdiden bir yerlere not aldım. Ama aklıma takılan bir kaç şey var onları sana sormak istedim biliyorum biraz da uzun yazdım kusura bakma ne olur yanıtlarsan çok sevinirim.
1.) Karbonatlı suyu günde ne kadar ve ne ölçüde içtin?
2.) Eşine de potasyum sodyum diyeti uyguladın mı acaba yoksa sadece et ve muzla mı sınırlandırdın? süt ve süt ürünlerini de tüketti mi?
3.) Birde kahve içmeyi de arttırdın mı acaba bazı yerlerde oda yazıyor da :) Allah isteyene gönlünden geçeni hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

Karbonatlı suyu günde 1 litre civarında içtim. 1 litre suya 1 tatlı kaşığı ekliyordum. Eşim diyet uygulamadı sadece son 1 ay çinko tablet kullandı. Bol et yedi. Normalde de et sever. Ve son 1 hafta keçiboynuzu pekmezi içti. Günde 1 tatlı kaşığı. Kahveyi sade içemiyorum pek genelde sütlü seviyorum o yüzden kahveyi pek içemedim.

Kahvaltıda neler yedinizb

çok sağol canım cevabın için :) inşallah sağlıkla kucağına alırsın :)

Merhaba arkadaslar ben pko oldugumu ogrendim ve doktor klomen ve ozel bir yumurta kalitesi artirici ilac verdi sansim varmi acaba erkek bebek icin olan varmi cevresinde veya kendinde bu durumu yasayip erkek bebege hamile olan

⁹kizlar burayı bir zaman baya takip etmiştim
2 ay üst üste tam yumurtlama günü denedim ikisinde de tutmadı bisi tek degildi tabi
Bununla.birlikte bir kez kahve havuc okuduklarımi 1 kez uyguladım
Sonraki ayda karbonatlı şu içtim onda da tutmamsti
Her seyi yapmayı bıraktığım ay oldu çok şükür verene
Burdaki herkesi o.kadar iyi anlıyorum ki yapmayın demiyorum ama yaşadığımı anlatmak istedim
Tuttuğu ay sdece keçiboynuzu yedi 2 kez filan ama ilişki adet bitiminden 3 gün sonra başladı 1 er gün ara ile nerdeyse ...

Cocuk erken dollenme olduğu için hangisi tuttu anlayamadım ama bol dua edin ve no stres

Kızlar merhaba 1.testim cumartesi günü 2.ve 3. Testim pazar günü yaptım 3. Testi gece yaptım.4 testimi de şimdi yaptım sizce yumurtlama gerçekleşti mi çatlama ne zaman olur ilişki bıgün olsun mu yoksa çatlama olduktan sonra mı deneyeyim

Eklentiler

• E4AE558F-6466-4E45-A17C-82E1FABA1707.jpeg
    79,8 KB · Görüntüleme: 145
Kızlar merhaba bende erkek bebek istiyorum ne yapmalıyım şuanda sipraliyim gebelikten kaç ay önce çıkarmalyım lütfen bilgisi olan yazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…