Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
İyi akşamlar bugün doktora gittim keseyi gördük. Kalp atışı da vardı ama çok küçük olduğu için çok zayıf atıyordu. Doktora kese hangi tarafta diye sordum, sen bunlara kafa yorma boşver dedi. 😊🙈Dualarınızı bekliyorum kızlar.
Kaç haftalık canım.insallah gonlundekidir.💙 Bide gebelik belirtilerin nelerdi ?

Kaç haftalık canım.insallah gonlundekidir.💙 Bide gebelik belirtilerin nelerdi ?
Doktor 5+6 dedi ama ben biliyorumki 16 Ocakta oldu. Benim hesabıma göre 4+3. İlk haftadan gebelik belirtileri gördüm vallahi. Özellikle kokuda hassasiyet, alt karın ve kasık ağrısı halsizlik yorgunluk mide bulantısı hemen başladı. Sürekli midem bulanıyor başımı kaldıramıyorum.

Doktor 5+6 dedi ama ben biliyorumki 16 Ocakta oldu. Benim hesabıma göre 4+3. İlk haftadan gebelik belirtileri gördüm vallahi. Özellikle kokuda hassasiyet, alt karın ve kasık ağrısı halsizlik yorgunluk mide bulantısı hemen başladı. Sürekli midem bulanıyor başımı kaldıramıyorum.
4 haftalıkken kalp atışı falan pek duyulmaz ya maşallah canım ya rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.insallah bulantılar da geçer en kısa zamanda.
Benimde bat perşembe bekliyorum bakalım.dün sabah test yaptım negatif çıktı.bende belirti var gibi yok gibi hayırlısı

4 haftalıkken kalp atışı falan pek duyulmaz ya maşallah canım ya rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.insallah bulantılar da geçer en kısa zamanda.
Benimde bat perşembe bekliyorum bakalım.dün sabah test yaptım negatif çıktı.bende belirti var gibi yok gibi hayırlısı
Hakkında hayırlısı olsun. Çıkmayabilir şimdi testte. Adet belirtileri ile hamilelik belirtileri de çok benzer olduğu için emin olamıyor insan. Neyse ki az kalmış öğrenirsin birkaç güne.

İyi akşamlar bugün doktora gittim keseyi gördük. Kalp atışı da vardı ama çok küçük olduğu için çok zayıf atıyordu. Doktora kese hangi tarafta diye sordum, sen bunlara kafa yorma boşver dedi. 😊🙈Dualarınızı bekliyorum kızlar.
Maşaallah canım inşaallah oğlun seninledir 💙

Canım adetten önce test yapmış mıydın silik çizgi falan çıkmış mıydı kaçıncı gün öğrendin gebeliğini?

Gözün aydın canım.. sağlıkla al kucağına.. ultrason görüntüsü vermedi mi_?

Benim pazartesi olması gerekiyordu, olmadı iki gündür. hayırlısı..

X