Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar çok teşekkürler hepinize çok şükür doğum oldu, Hepinize çok dua ettim Rabbim hepinize gonlunuzdekini nasip etsin insallah
Oyyy oyyy gelmiş mi aramıza minik kuzu cennet kokusu ile yuvanıza bereket getirsin inşallah canım hayırlı evlat olsun, Allahım analı babalı büyütsün inşallah Allah razı olsun canım yüreğine sağlık

Kızlar çok teşekkürler hepinize çok şükür doğum oldu, Hepinize çok dua ettim Rabbim hepinize gonlunuzdekini nasip etsin insallah
Masallah canim benim rabbim anneli babali büyütsün hayirli evlat olsun kuzucuk nasil annesi bol bol kokla yerimize Allah razi olsun cnm duaların için

Maşaallah canım sağlıkla büyüsün inşaallah sağlıklı, hayırlı, imanlı, uzun ömürleri olsun

Amin canım hayirli olsun.Allah analı babalı büyütsün
Maşaallah canım sağlıkla büyüsün inşaallah sağlıklı, hayırlı, imanlı, uzun ömürleri olsun
Masallah canim benim rabbim anneli babali büyütsün hayirli evlat olsun kuzucuk nasil annesi bol bol kokla yerimize Allah razi olsun cnm duaların için
Ay cnm benim gözün aydın allah evladını bağışlasın saliha kullarindan eylesin dualarında kabul etsin inşallah
Çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun

Hayirlisi olsun canım.Allah gonlüne göre versin.burada paylaş.evlat cok güzel bir nimet.onun kadar degerli bir sey var mı ki.
Çok şükür ALLAH önce olmayanlara versin sonrada kimin gönlünden ne geçiyorsa bu gurupta yeniyim cok guzel paylaşımlar var erkek istiyorum deyince mıllete cinsiyet ayrımı oluyor rabbım herkese 2 meyveyıde tattırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…