Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Yumurtlama ne zamandi acaba
o zamanlar 27 günde bir adet oluyordum, genelde 27 günde bir olurum bu son iki ay kan ilacı ve folik asit kullandım bir ay 25, bir ay 26 oldu ama genelde 27 dir. Buna göre 13-14. gün yumurtlama olmuş olabilir. ama çatlama olmamıştır muhtemelen. Bir de sık ilişki olunca yani yumurtlamadan önce ve sonra olunca kız oluyor sanırım ben de öyle oldu.

Anladım tşk ederim ins bir de oglusla taclanirsin

Anladım tşk ederim ins bir de oglusla taclanirsin
inş canım.. tefriciyye okuyan grup bura değildi sanırım. Bana da dua eder miisniz? Ben 3 gündür 5 km yürüyorum çocuk sıkıldığı için.. acayip yoruluyorum ve göbek deliğimin altından itibaren kasık ve bel ağrısı oluyor. önceki sezeryan dikişlerim ağrıyor sanki..

Canım ben o grupta değilim etiketleyim grupta seni oraya yaz istersen ya da B Beybipattis ve R rana20 vardı yanılmıyorsam onlara sorarsın dikkat et kendine ilk zamanlar çok yorumlamaya bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…