Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-02-01 at 13.51.27.jpeg
    60,6 KB · Görüntüleme: 73
Canım peki 19.30 dan 10.30 a kadar olan arada anladığım kadarıyla sen test yapmadın dimi senin ultra pikin açılması baya uzun sürüyor o zaman

Canım peki 19.30 dan 10.30 a kadar olan arada anladığım kadarıyla sen test yapmadın dimi senin ultra pikin açılması baya uzun sürüyor o zaman
evet canım artık uyudum sabah kalkınca da hemen doktora gittim eşim işe gitmeden götürdü. test yapacak vakit kalmadı ama işte zaten gelince hemen yaptım. açılma başlamıştı doktorun dediği gibi çatlama başlamıştı.

Canım merhaba senin ovulasyon testinde zamanlaman çok güzeldi senden üç gün sonra da ben deneme yaptım şuan hamileyim kasimda Aralıkta denemiştik tutmadı bana teyzem bişey önerdi onu yaptım da tuttu bu ay hemen denemek istersen yazarım özelden

bana da özelden yazabilir misin canım?

Çok sağol canım cevap verdiğin için teşekkür ederim Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürlü Salih bir erkek evlat nasip etsin inşallah sana

Merhabalar ben de erkek bebek istiyorum. Çin takvimi nedeni bilinmese de %99 doğru çıkıyor. Ben de mart erkek görünüyor o yuzden subatta denememeye karar verdik ama doktor da klomen yazdi. Ve yumurtlama günü çağırdı. Doktora söylemek zor. Gerikafali gibi görüyorlar. Oysaki herkesin hayali vardir.

Evet canim takvimine baktim mart nisan uyuyo mayis haziran uymuyo temmuz agustos uyuyo. Bu ayi es geçicem sadece diger aylar ona bağlı kalmadan deneme yapicam uymadığı aylar dahil
İyi yapıyorsun canım bende sadece arzumun takvimine göre gideceğim hep nasipse olur

Arzum yuzde kac verdi o ay icin acaba subat icin bana 64% verdi dusuk korkuyorum aslinda
Aynen benim bazı aylar %65 önermiyorum demişti
Kızlar ben bi konu hakkında size tanışmak istiyorum doktora gidip cinsiyet mi söyleniyor yoksa yumurta takibimi söylüyorsunuz
Canım doktoruna bağlı bende gidip söylemiştim ama çoğu doktor öyle bir şey yok diyor benimkisi öyle demişti ama yine takibini yapıyordu yumurtamın
Annelerin hissine güveniyorum ben geçenlerde daha arkadaşıma 12.haftasında %90 kız demişler kadın yok benim bebeğim oğlan hissediyorum dedi sonra 18de netleşmiş erkekmiş. Seninde hislerin doğru çıkar inşaallah

Evet canım tek deneme yaptım tuttu çok şükür. Yumurtanın çatladığından emindim doktor söylemişti. Deneme öncesi 8 gün cinsel perhiz olmuştu.
Maşaallah canım sağlıkla kucağınada almak nasip olsun.

Instagramdan bi sayfa canim anne baba doğum tarihine göre 8 ay uygun günler belirliyo yum gunlerine uyarsa deneme yapiyosun
Benim eşimin doğum tarihini istemedi senden istedi mi ona göre yazayım bende kadına
Rica etsem banada yazabilir misiniz?

İnterntten biraz araştırdım riyazi hesaplama nasıl yapılıyor falan diye yine cıkan sonuca göre tek sayıysa erkek cıftse kız falan gibi bir hesap. Güvenilir bilgi değil yani .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…