Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım benimde döngüm uzun, mesela pik görünce 24 saat sonra çatlıyor nerdeyse ama yumurtamın gelişmesinden hiç haberim yok, ama mesela dediğin gibi olabilir ben hemen hamile kalırım bu ay zamanlamamda çok güzeldi ama kalamadım mesela hem stres hemde doktorun sana dediği gibi bazi aylar öyle bişiyler oluyo olabilir, ama neden ille bu ay deneme düşünütorsun doktprda öle sölemiş madem bidahaki yumurtlamanda yaparsın bence... Bende adet oldum bakalım şubaton 15 iyle 20si arasında olur deneme büyük ihtimal beklemedeyizzz 🤭 R rana20 ne yaptı acaba deneme oldumu hiç okuyamadım kaç gündür sayfayı

Anladım canım ne bileyim bu ay çok istedim ama nasip daha belli olmaz adet olana kadar umut var demektir birkaç güne falan pik görürsem testte deneme yapacağım inşaallah. Yok deneme yapmadı o henüz takipte

Kızlar benim cumadan bu yana yumurtam sadece 1mm büyümüş 15mm olmuş doktor gelişmez bu yumurta daha dedi bazı aylar böyle olabiliyor dedi. Bende dedim geçen ay testle takip ettim adetten sonra 18.günde pik olmuştu diye her ay birbirinden farklı gebelik oluşabilirde olmayabilirde bu ay dedi. Takibe gerek olmadığı söyledi yumurtayı ama ben yine devam edeceğim testim 18-19 günde pik olacak inşaallah. Benim gibi olan var mı özellikle döngüsü uzun olanlar yumurtanız böyle yavaş mı gelişiyor? Bugün daha 15.günüm adet sonrası. R rana20 Seymanur53 Seymanur53 Ruveydam2015 Ruveydam2015
Kuzu benim dongum kisa 28 gün ama sen yinede teste devam et diğer aylar için bi fikrin olur en azindan

Bir de doktor sen bu hafta gün aşırı ilişkiye gir dedi oluşabilirde gebelik dedi kafam hepten karıştı birkaç gün daha takip edeyim ben en azından ona göre bakarım artık gerisi allahtan 🤲🏻

Kuzu benim dongum kisa 28 gün ama sen yinede teste devam et diğer aylar için bi fikrin olur en azindan

Haklısın canım ama ne bileyim geçen ayda 18.günde pik olmuştu ya ona takıldım bu ay da olur mu öyle yoksa hiç pik yapmadan böyle silik mi devam eder adete kadar

Canım benimde döngüm uzun, mesela pik görünce 24 saat sonra çatlıyor nerdeyse ama yumurtamın gelişmesinden hiç haberim yok, ama mesela dediğin gibi olabilir ben hemen hamile kalırım bu ay zamanlamamda çok güzeldi ama kalamadım mesela hem stres hemde doktorun sana dediği gibi bazi aylar öyle bişiyler oluyo olabilir, ama neden ille bu ay deneme düşünütorsun doktprda öle sölemiş madem bidahaki yumurtlamanda yaparsın bence... Bende adet oldum bakalım şubaton 15 iyle 20si arasında olur deneme büyük ihtimal beklemedeyizzz 🤭 R rana20 ne yaptı acaba deneme oldumu hiç okuyamadım kaç gündür sayfayı
Canım ben takipteyim dün aşırı yoğun yum kıvamında akıntı geldi bakalım t de koyulaşma başladı 1 2 güne deneme olur inşallah 🤲🏻💙👶😘

Beklemede kal canım teste devam et ama bence 3 saate bir yapmana gerek yok bi sabah bi akşam hep aynı saatlerde yap koyulaşma başlayınca sık yaparsın şuan ben de o şekilde yapıyorum 😘

Aynen canım bugün akşam bir tane yapcam yarında sabah akşam bir tane 17.günden sonra sık yaparım

Yok canım ben dr hiç gitnedim uzun zamandır takip yaptım ama sadece 2 ay deneme oldu onlar da tutmadı. Eğer yarına test pike geçerse izin alabilirsem bi Dr gitmeyi düşünüyorum 😇

Aynen canım git bir görün kaç boyutta vs söyler nette okudum bende 8-11 mm ile bile çatlayıp hamile kalan olmuş

X