Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Hayirlisi olsun.gelecekte bizi ne bekledigini bilmiyoruz.3 kiz daha iyi olacak belki.olmadi 4.yu de dusunursunuz.ben de 3.yu istiyorum.4 aydir olmadi.siz hemen kaldiniz mi 3.ye.benim de 2 kizim var.hep icimden erkek istemistim.simdi iki kizim olduguna okadar mutluyum ki nazar degmesin.onlarin mutlulugu herseyden onemli.1 tane kardesleri daha olsun insallah.bekliyiruz.

Oyle tabi ki canim en basta hayirlisini diledim hep zaten nasipte yokmus erkek bebek,yapacak bisey yok, ben denedigim her ay hamile kaldim hemen canim ama 3 kimyasal oldu malesef, sonra da suan ki gebelik tuttu. Yani 5 ayda 4 hamilelik, iki kiz kardes cok guzel birbirlerine yoldas oluyorlar, bende Allah biliyor ikinci kizimda bi an gecmedi aklimdan erkek olsun diye.iyi ki kiz olmus, ucuncu olunca ve cevre yine aaa kiz mi diyince insanin anlik morali bozuluyor ama napalim kaderde 3 kiz annesi olmak varmis. Alistim ve mutluyum cok sukur. Uzuldugum tek sey bosu bosuna ugrastigim seyler ilerde ne olur bilinmez tabiki, Allah sana ve dileyen herkese hayirli saglikli erkek bebek nasip etsin insallah

Allah bütün arkadaşlarıma.nasip etsin burdaki herseyden önce hayirli ise versin cok var kizlar oglum olsun diyen Allah veriyor madde bağımlısı felan olan en yakinim esimin dayısının oglu 3 kızdan sonra cok oglu olsun istemis oldu madde bağımlısı cocuk ailesi ne duruma geldi hayırlısını versin rabbim
Maşaallah Sağlıkla kucağınızada alırsınız inşaallah Allah razı olsun cevaplar için

Çevre sadece konusur,..buyuten anneler ne zorluklarla buyutuyorlar evlatlarini.siz mutlu geniş bir aile oldugunuz surece herkes size imrenecektir .onemli olan yuvanizin mutlulugu .cok sukur 3 tane yavrunuz olacak ve ileride size guc ve destek kaynagi kizlar ,..siz rahat gorundugunyz surece kimseyi kafaya takmayin.bana daha ilk cocukta dediler aa erkek degil mi diye.toplum baskisi..guclu ve mutlu olmayi baskalarini takmamayi ogrendim ogreniyorum zamanla..

Oyle tabi canim, hayirli saglikli evlat olsunlar insallah,

Ben gerçekten 2 kiz annesinden ozurdiliyorum bana 7 ay yardımcı oldu ben hep ona sordum ama Pink olunca silince de onu demeyi unuttum galiba bana alındı kizlar ozurdilerim ama ben pinkten oncede değerlendirdim bunu bilen arkadaşımız var onada dedim yani Pink.oncesi Pink ve tam.catlamada hakkınini helal et canim inan heyecandan düşünemedim

Arkadaslar hakkınızı helal edin hesabımı dolduracağınız o kadar üzüldüm ki hep yanlış anlasildim dun diğer guruptada ki bi arkadas çıktı yok erkek olsun diye sana baskimi yapılıyor sadece bende cinsiyetten emin değildim emin olunca yazdım oraya bunu diyen arkadaşta erkek olsun diye tutturan biri ne alakası var evlat evlattir insan sadece olmayanı ister dünden beri gerçekten kötüyüm hic sevinemedim suan gerçekten kiz olsaydı diyrom 2 kiz annesi bana yardım.etti ama benim 7 ay boyunca cocuk olmayınca son ay rastgele denedim en son catlama tam silinmeyi atim ona hatta ona dedim de bu ay rastgele deniyorum ondan guruba teste atmadım diye ama o suan yazdığım hic bi msj cevapta vermedi cani saolsun ben inan bencil bi insan değilim burda biri erkek diyince seviniyorum çünkü hepiniz emek gösterdiniz kiminiz uyumadi kiminiz beslenmesine dikkat etti size dua edeceğim hep belki girerim bir gün hepinizden mutlu haber alirim Allaha emanet olun.

Benden ozur dileyecegin bisey yok, ben genel konustum zaten. Istemesem icimden gelmese yardim etmezdim ki, sen yada birilerine faydam olduysa ne guzel. Saglikla al kucagina bebegini insallah.
Bana diyosan bana mesaj falan gelmedi,bilgin olsun, zan altinda kalmak istemem. Ben genel konustum dedigim gibi, ben sadece sen degil belki 15 belki 20 kisiye ayni seyi yaptim, ha dun seni tebrik ettigim de beklerdim ki bi kalp koy, bi gulucuk koy, cok onemli mi degil tabiki ama bu gonul almadir, hos sozdur. Diger soylenenleri bilemem,ben kimsenin isteklerini yargilamam. Boyle bi yazi yazip,ustune beni katip mesajlarima cevap vermiyor demen olmamis cunku bana mesaj gelmedi. Neye cevap yazabilirim ki, Bu sadece zan altinda birakmaktir beni. Belki burda biseyler icin birileri icin en cok ugrasanlardan biri benim. Ki bunu sende biliyosun. Allah gonlunuze gore versin hepinizin.

Dun o kadar msj vardi ki kime neye yazdım bilmiyorum seni kırmak da asla istemezdim çünkü sen herkes için çabaladın burda seni zan altında bırakmak istemiyorum zaten ama sunu anladim kiz yada erkek bu toplum cok degsik dun arkadaşım yazmış oglun olacak ya ayrımcılık yapma ya niye yapim kiz erkek ne fark eder kiz olsa da laf diyorlar oglan olsada insanlar cok garip sende sağlıcakla kucağına al bebeğini ben senin hakkında ödeyemem o kadar çabaladın herkes için dun ben msj guruba yazınca o yazıyı yazdığını gördüm sana özelden yazmadım burdan yazdim sen burda yazdiklarima cevap vermedin cunku özelden kimse atmasin demişsin

Amin insallah cumlemiz saglikla alalim kucagimiza. Evet kirildim, sorun yok. Benim niyetimi Allah biliyor, senin de bildigini dusunuyorum, kimse yazmasin diye bilerek yazdim sayfaya cunku burda sayfaya yazmayip ozelden o kadar cok yazan var ki. Cogundan da geri donus yok. Bunu yazmaya da hakkim vardir diye dusunuyorum cunku kac gundur kendi canimla ugrasiyorum, yine de kimseyi cevirmedim, neyse uzatmaya gerek yok yardimim olduysa sana ve hepinize hakkim helal olsun. Edilen dualar yeterli benim icin,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…