Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ya kızlar cinsiywtte tek inandigim sey var erkek bebekler yukarda duruyor kızlar asagida benim 3 kizimda cok asagidaydi göbek gibiydi aynî hos buda cok asagida ama.cinsiyeti belli olanlar yorumlarsaniz sevinirim
Canım bunun tam tersi diye duymuştum ama şu var ki ilk 3 ayda kasiktaysa kiz diye biliyorum. Sonrasinda kizlar genelde yukarida oluyor. 3. Kizim midemdeydi nerdeyse zor nefes alıyordum. Ilk aylardada hep kasiktaydı. Az yol yürusem kasikta agri baslardı. Hakkımizda hayırlısı olsun. Hep bir arastirma içindeyiz 🤷‍♀️

Belliydi zaten canım sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşaallah 🥰 neler yapmıştın kaç deneme ve test hangi aşamadaydı? Diyet, takviye vs bir şey uyguladınız mı?
Hic bisey yapmadım sadece dua ettim burda bi arkadaş var o da etti benle benim için saolsun ben pikten önce pik ve pinkten sonra denedim ama aralarında 36 saat vardi:)

Canim oyle düşünme sen herkes için çok çabaladın kimse hakkini ödeyemez sadece nasip isi sen herkesin oglu olsun istedin sadece
Bana özelden yazmayin arkadaslar, genel söylüyorum, artik cok giremiyorum, takip yapip vebal almak istemiyorum, yaptiklarimdan da zaten bi Allah razi olsun duymadim. zaten doguma az kaldi. Herkese gonlundeki nasip olsun💐

Bana özelden yazmayin arkadaslar, genel söylüyorum, artik cok giremiyorum, takip yapip vebal almak istemiyorum, yaptiklarimdan da zaten bi Allah razi olsun duymadim. zaten doguma az kaldi. Herkese gonlundeki nasip olsun💐
Abla rabbim sağlıcakla kavuştursun kolay doğumlar nasip etsin 💕

X