Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
benim de kızlarda göbek çizgisi çıkmıştı, bu hamilelikte çıkmadı, bu belirti de benden olsun

benim de kızlarda göbek çizgisi çıkmıştı, bu hamilelikte çıkmadı, bu belirti de benden olsun
Bende kızıma hamileyken çıkmıştı üstelik tütlenmede olmuştu o çizginin yerinde panik yapıp doktoruma sormuştum dokunma doğumdan sonra dökülür demişti gerçektende döküldü gitti

Sağol canım cevabın için5 kez doktorunu arayan ve ısrarlada bana soran kardeşime burda sorayım bari dedim bu daha bu haftalarda böyle yapıyor dokturun işi var bunla
Ben adetten 1 gün sonra kan vermiştim değerim 195 gibi bişeydi yanılmıyorsam 200 de olabilir unuttum

Kızlar bugün test silik çıktı, doktora yazdım durumumu hamilesin dedi. Mutlu oldum. Ama kahverengi akıntı ve adet belirtilerim başladı. Keşke hiç test yapmadan bugünü bekleseydim etkilenmezdim. Böyle gel-gitler bir tuhaf oldu. Hayırlısı diyelim.

Bugünkü testim böyleydi.

Sağol canım cevabın için5 kez doktorunu arayan ve ısrarlada bana soran kardeşime burda sorayım bari dedim bu daha bu haftalarda böyle yapıyor dokturun işi var bunla
Napsın canım yepyeni bi heyacan Sağlıkla kucağına Alsin insallah
Bende kızıma hamileyken çıkmıştı üstelik tütlenmede olmuştu o çizginin yerinde panik yapıp doktoruma sormuştum dokunma doğumdan sonra dökülür demişti gerçektende döküldü gitti
Benimde kızlarda çıkmıştı canım ama bunda çıkmadı o yüzden bi umut işte bu da yalan oldu

Dur bi canını sıkma hemen belki yerleşiyor canım hemen kötüyü dusunme

Napsın canım yepyeni bi heyacan Sağlıkla kucağına Alsin insallah

Benimde kızlarda çıkmıştı canım ama bunda çıkmadı o yüzden bi umut işte bu da yalan oldu
Amin canım inşaallah hayırlısıyla alır kucağına 2 ,5 yıldırda bekliyor fena halde heyecan yaptı sanki biz kitaplardan öğrendik anneliği etraf bir düzelsin bir sürü kitap alcam ne önerirsin diyor bide bir sürü kişiyi aramış hangi kitabı alayım diye bende 9 ay sonra uykusuz geceler kitabına bak dedim gerçek zannetti yazarı kim diyor nasıl bir heyecansa beyin error veriyor artık normaldir deyip sakince cevaplar veriyorum geçicek geçicek 9 ay sabır edicez ailecek yavaş yavaş olucak bu iş

Bence erkek kız belirtileri hikaye ya birinci kızım tamamen kız belirtileri varken ikinci kızım tamamen erkek belirtileri ile doğdu sancısı bile farklıydı ultrason kız dediği halde bana kimse inanmadı erkek kesin sen söylemiyorsun dediler sonuç prensesimoldu bu hamilelikte bi acayip anladımki vücut eksikliği ile alakalı durumlar bence hormonel yani

Cook haklisin canim ilk kizimda bambaska bir hamilelik geçirdim sol taraftaydi bulantı vardi karnim sivriydi ekşi yerdim bunda hic bulantım yoktu karnım yine sivri sagda hissediyordum çin takvimine gore erkek adet sonrası tek ilişki oldu. Nub a gore erkek dendi goren erkek diyordu sonuc: kız rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar olmayı nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…