Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Mrb kızlar sessizsiniz bugün ya ben bisey sorucam kızıma gebeyken çok dingin hemen ilk ayından doğuma kadar sürekli ağlayan duygusal biriydim ama bu gebeligimde çok agresif herşeye sinirleniyorum istemsizce bu hiç hoşuma gitmiyor ama elimde değil ☹sizdede oldumu hiç

Canım önceki denemelerin tutmayanlar ultra pikten kaç saat sonraydı peki yani ultra pikten sonra kaçıncı testte oluyordu ilişki
Bak canım herkese göre bu değişir sen söyle anlarsın t çizgisi kırmızının en koyu hali o zaman anlıyorsun ki çatlamaya yakındır. Bide iki çizgi kırmızı olunca iki saatte bir test yap taa ki ultra pik oluncaya kadar. Ben ancak bu kadar anlatabilirim diğer tecrübeli arkadaşlar belki daha iyi anlatırlar

Benim karından sağ da erkek senin solda inşallah erkektir bu teori tutmuyor benim ki kız olmalıydı ama erkek işte nasip canım Allah yazmış gönlündeki nasip olsun inşallah
Canım senin diğer 2 gebeliginde de sağdamıydı. Benim 3. Kızimın ultrasonuna baktım sağda ama vajinalmi karından mı onu hatırlamıyorum. Umut dünyası bizim ki

Kızlar eşimin arkadaşları guuep yapmış aksilik hepsinin oğlu var birinin daha bebeği olmuş yazdı bebeğimiz oldu diye bir tanesi diyırki bana kız gibi geliyor öyleyse burda çok damat adayı var kızı olanların haberi olsun kızlarınızı alacağız DİE resmen eşim çok kötü oldu koca on kişilik gurupta tek bizim kızlarımız var herkesin erkek herkes çocuklarının resmini yollar eşim hiç yollamıyor yani ister istemez insan kötü oluyor ohhhh anlattım Büraya içim açıldı

Beni yanlis anlama lutfen ama sende cok kafaya takiyosun canina yazik gunah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…