Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kendinize zarar verme kısmını anlamadım onu bi açabilir misin,kendi adıma sorduğuna gelince de aile baskısı hiç olmadi,,2 kızım var çok şükür 1 tane de oğlum olmasını istemem normal değil mi?

Üzülerek kendinize zarar vermeyin demek istedim üzüntü her hastalığı beraberinde getiren bir şey olduğu için. Bakın bizi yargılamadım hayırlısı olsunda erkek kız önemli değil ne hayırsız erkek çocukları var dedim. İstemek normalde bu derecesi biraz bana fazla geldi. O yüzden kendinize zarar vermeyin kızlar dedim

Tabi ki öncelikle hayırlısını ve sagliklisini diliyoruz bizde. Yoksa evet çok önemli degil, fakat cinsiyetten ziyade ben yaptıklarıma ve sonucuna üzüldüm, yoksa kız erkek değil, aylarca diyet takip takviye vs vs derken sonucun farklı olmasına üzüldüm. Yani sadece hayal kırıklığı. Yoksa kız yada erkek olmuş sorun değil nasipten ötesinin olmayacağının farkında insanlarız, güzel dileklerin için teşekkürler

Bizim komşunun 3 kızı vardı o kadar çok erkek evlat istedi ki anlatamam size. Yanıp tutuşma derecesinde. Hamile kaldı erkek çocuk dediler doğurdu maalesef engelli çocuğu.çok zorluklar yaşadı.o sebeple sizin çocukların cinsiyeti ne olursa olsun sağlık önemli kızlar biliyorsunuz ama bazen bir şeyleri çok isteyerek belki bizim için hayırlı olmayan şeyleri elde ediyoruz. Maşallah çok şükür kızlarınız var. Saçının teline eminim dünyayı yakarsınız. Allahım kız evlarınıza o kadar başarılı bir hayat versin ki erkek evlat nedir düşünmeyin bile. Bakın benim normal yoldan çocuğum olmadı ne tedaviler ne iğneler ne hayal kırıklıkları yaşadım. Bir evlada sahip olmak için neler çektim. Olmayanları düşünerek telkin edin kendinizi. Siz güzel annelersiniz.

Sağlıkla al kucağına inşallah

Zaten üzülen yokki sadece paylaşım yapıyoruz benim de üçüncü oğlum yolla çok isterdim bitanecik kızım olsun erkek topügi diye millet erkek diye yanıp tutuşmuyor tabiki başta sağlıklı ve hayırlı olan olsun bizim ki burda birbirimizle dertleşmek Allah evlatla imtihan etmesin kızı da çok zor erkeği de

Kötüyüm canım baya şişti, doktora gittim geldim sadece parol şurup verdi, bi de normal parol hap içebilirsin dedi. Riskli dönemdesin dedi
Geçmiş olsun canım çok zor olur dişinol koymuştum ben bide karanfil yağı iki ay öyle geçirmiştim 20 günlükken lahusa ilken de gittim çektirdim

Yasayan anlıyor sadece canım, Allah kimin gönlünde ne varsa onu nasıp etsin inşallah

Kötüyüm canım baya şişti, doktora gittim geldim sadece parol şurup verdi, bi de normal parol hap içebilirsin dedi. Riskli dönemdesin dedi
Tüh allahım şifa versin inş biran önce atlatırsın
Hiç bilmiyorum diş ağrısına ne iyi gelir karanfil kendisini bassan dişine bekletsen, ya da cezvede kaynatıp ılık suyu ile gargara yapsan bekletsen ağızda

Ay canım denedim karanfili falan hiç fayda etmedi, zaten perişan haldeyim midemden bi de Bu çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…